گوش به زنگگوش به زنگ

خداحافظی عجیب جیمی واردی از تیم ملی انگلستان


جیمی واردی مهاجم باشگاه لسترسیتی، پس از صحبت با گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلستان، تصمیم گرفت از میادین ملی خداحافظی کند.

کناره گیری جیم واردی از حضور در تیم ملی انگلستان

کناره گیری جیم واردی از حضور در تیم ملی انگلستان

جیمی واردی ستاره لسترسیتی در ژوئن سال ۲۰۱۵ و سن ۲۸ سالگی مقابل ایرلند اولین بازی خود را برای تیم ملی انگلستان انجام داد. از آن زمان به بعد وی در ۲۶ بازی برای سه شیرها به میدان رفته و موفق شده ۷ گل به ثمر برساند.

حالا وی ۳۱ ساله است و پس از مشورت با گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس و حضور در جام جهانی روسیه، تصمیم به خداحفظی از میادین ملی گرفته است. گرت ساوتگیت چند روز پیش با جیمی واردی صحبت کرد تا بلکه بتواند نظر وی را تغییر دهد اما مهاجم لسترسیتی قصد خداحافظی از تیم ملی را دارد؛ با اینحال برخی شایعات حاکی از آن هستند که جیمی واردی به طور کلی درها را به روی گرت ساوتگیت و تیم ملی انگلیس نبسته است. جیمی در نظر دارد از این به بعد بر روی رقابت های باشگاهی تمرکز کند.

وی دراینباره می گوید:

من به طور کامل درباره این موضوع با گرت صحبت کردم و با تصمیمم مشکلی ندارد. پس از جام جهانی این تصمیم را به اطلاع وی رساندم و چند هفته پیش نیز از طریق تلفن در این رابطه با او صحبت کردم. او اندکی تلاش کرد تا من را از این تصمیم منصرف کند اما ذهن من تغییری نکرده است. گرت احساس می کند که من هنوز هم می توانم برای تیم ملی مفید واقع شوم و بنابراین در ها را به طور کامل نبسته ام. اگر بدترین حالت به وقوع بپیوندد و همه مهاجمان تیم مصدوم شوند، بنابراین نمی توانم به تیم ملی نه بگویم.

از طرفی گری کیهیل مدافع چلسی نیز مانند جیمی واردی از تیم ملی خداحافظی کرده است؛

مدافع چلسی گفت:

زمان آن رسیده تا قدمی رو به عقب بردارم. احساس می کنم زمان خداحافظی از تیم ملی فرا رسیده است. اگر در آینده به حضور من در تیم ملی نیاز باشد، قطعا در تیم حضور پیدا خواهم کرد.

گری کیهیل ۳۲ ساله، در ۶۱ بازی برای تیم ملی انگلیس به میدان رفته است.

منبع: Squawaka.com