گوش به زنگگوش به زنگ

جیمی ردنپ: هازارد به رئال می رود


جیمی ردنپ کارشناس اسکای اسپورت معتقد است که ادن هازارد ستاره چلسی، در پایان فصل این تیم را ترک خواهد کرد.

ادن هازارد هدف اصلی باشگاه رئال مادرید در تابستان است

ادن هازارد هدف اصلی باشگاه رئال مادرید در تابستان است

ستاره بلژیکی چلسی هدف اصلی باشگاه رئال مادرید در تابستان است و فلورنتینو پرز تلاش می کند تا او را به برنابئو بیاورد.

تیم چلسی دوشنبه شب در استمفورد بریج موفق شد با نتیجه سه بر صفر وست بروم را شکست دهد.هازارد دو بار در این دیدار گلزنی کرد و پیش بینی می شود قیمت او همچنان در حال افزایش باشد.

تا زمان پنجره نقل و انتقالات تابستانی، کهکشانی ها بدون شک نگاهی دقیق به عملکرد ادن هازارد خواهند داشت.

جیمی ردنپ معتقد است هازارد ۲۷ ساله در تابستان به باشگاه رئال مادرید می پیوندد اما به ادعای او با انجام این انتقال، خلاء هازارد در لیگ جزیره به شدت احساس خواهد شد.

ردنپ در برنامه تلوزیونی شبکه اسکای اسپورت گفت:

”من فکر می کنم حضور او برای فوتبال انگلستان شگفت انگیز بوده است، اما حقیقتا از این که او در تابستان لیگ جزیره را ترک کند می ترسم. احساس من این است که باشگاه رئال مادرید برای به خدمت گرفتن او وارد عمل خواهد شد. ادن هازارد بازیکنی است که هر بار وارد میدان مسابقه می شود لحظات خاصی را خلق می کند.“

ردنپ همچنین افزود هرگاه ادن هازارد آبی های لندن را ترک کند، همچنان مانند جان تری و فرانک لمپارد نزد هواداران چلسی محبوب باقی خواهد ماند.

ردنپ در این باره گفت:

”هنگامی که هازارد از چلسی برود یا شاید چند سال دیگر، طرفداران چلسی از او به عنوان یکی از بزرگان باشگاه یاد خواهند کرد. درست مانند فرانک لمپارد و جان تری. آنچه که او برای این باشگاه انجام داده ستودنی است. سال ها پیش هم که او از باشگاه لیل به تیم چلسی آمد، هواداران این قرارداد را انتقالی فوق العاده قلمداد کردند.“

منبع: express.co.uk