گوش به زنگگوش به زنگ

جورجیو کیلینی: اصلا فکر نمی کردم رونالدو به یوونتوس بپیوندد!


وقتی شایعات پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس قوت گرفت، جورجیو کیلینی بر این باور بود که انجام این معامله غیر ممکن است.

جورجیو کیلینی انتقال رونالدو به یووه را نشدنی می دانست

جورجیو کیلینی انتقال رونالدو به یووه را نشدنی می دانست

قبل از اینکه فوق ستاره پرتغالی به شهر تورین ایتالیا برسد، جورجیو کیلینی مدافع تنومند یوونتوس اذعان کرد که فکر نمی کرد کریستیانو رونالدو به یووه بپیوندد. وینگر تیم ملی پرتغال روز دوشنبه برای اولین بار در تمرینات تیم یوونتوس شرکت کرد؛ برنده ۵ توپ طلا، رئال مادرید را در اوایل این ماه و در ازای مبلغ ۱۱۲ میلیون یورو ترک کرد و به ایتالیا آمد.

کاپیتان پرتغال پس از سه بار قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا تصمیم گرفت از جمع کهکشانی ها جدا شود و ادامه دوران حرفه ای خود را در یووه بگذراند. کیلینی که با یوونتوس در تور پیش فصل آمریکا حضور دارد، اذعان کرد که وقتی شایعات رونالدو به گوشش رسید، شک و تردید زیادی برای انجام این انتقال داشت. وی در مصاحبه با ESPN گفت:

اولین باری که شایعه پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس را شنیدم، به دوستانم گفتم: نه، انجام این انتقال غیر ممکن است. پس از یک روز به این فکر می کردم که شاید احتمال انجام این معامله وجود داشته باشد. با تلاش سرمربی و مدیرانمان این انتقال به واقعیت تبدیل شد و یوونتوس سال به سال پیشرفت می کند؛ ما به یک قهرمان مانند رونالدو نیاز داشتیم. هیجان زده ایم و آماده ایم با وی تمرین کنیم. تمام اعضای باشگاه، بازیکنان، مدیر بازاریابی و همه آماده ایم در حضور رونالدو پیشرفت کنیم و اُمیدواریم او بتواند برای دست یابی به اهداف به ما کمک می کند.

بانوی پیر فصل شلوغی را باید بگذراند، این تیم ایتالیایی به دنبال قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و با ۷ قهرمانی متوالی، بر تمام تیم های ایتالیایی چیره شده است. ژائو کانسلو، ماتیا پرین و امره جان به این تیم پیوسته اند و این در حالیست که گونزالو هیگواین و ماتیا کالدارا نیز به زودی به میلان خواهند پیوست و لئوناردو بونوچی نیز پس از یک سال دوباره به یووه باز می گردد. کیلینی درباره لئوناردو بونوچی نیز گفت:

لئوناردو برایم یک دوست است و تعطیلاتم را با او و خانواده ام گذراندم. از کیفیت او آگاهم اما نمی دانم که او به اینجا باز می گردد یا نه؛ می خواهم برای هم تیم های فعلی ام احترام قائل شوم. من رئیس یا مدیر این باشگاه نیستم و خواهیم دید چه اتفاقی رخ خواهد داد. در روز های آتی می بینیم که لئوناردو دوباره به اینجا باز می گردد یا خیر.

منبع: goal.com