گوش به زنگگوش به زنگ

کلوپ: جزء 4 تیم برتر بودن یک پیروزی است


زمانی یورگن کلوپ رویای پیروزی در لیگ جزیره را داشت و در سر داشت که با لیورپول جام را بالای سر ببرد، اما اکنون به حضور در چمپیونزلیگ سال بعد بسنده کرده است.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول اعتقاد دارد که جزء ۴ تیم لیگ بودن در این فصل یک موفقیت محسوب می شود.

لیورپول اکنون در جایگاه سوم جدول قرار دارد و در حالی که ۱۳ بازی پیش رو دارد، چلسی با آنها هم امتیاز است و تاتنهام تنها با ۲ امتیاز اختلاف این دو تیم را تعقیب می کند.

منچستر سیتی مقتدرانه در صدر جدول قرار دارد و تنها احتمال موفقیت لیورپول ممکن است در رقابت های چمپیونز لیگ باشد. آنها در ۱۶ تیم پایانی باید به مصاف پورتو بروند.

یورگن کلوپ

یورگی کلوپ

به گفته این مربی آلمانی:

" در ابتدا فصل هر مربی آرزو و رویا هایی دارد اما اکنون ما باید واقع بین باشیم و هدف های پیش رو را بررسی کنیم و اکنون قهرمانی شاید یک رویا باشد زیرا سیتی نمایش های خوبی در زمین دارد."

" ما فصل را با رتبه دوم به پایان می رسانیم اما مقام سوم و چهارم نیز در جدول مناسب است."

" خیلی ها فکر میکنند که آرسنال از این کورس جا مانده است اما اگر ما از یکی از بازی های خود امتیاز نگیریم اختلاف آرسنال با ما به عدد ۵ می رسد. تاتنهام هم مانند ما در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در حال جنگیدن است و تا به اینجای رقابت ها تیم آماده و سر پایی را نشان داده است و همین دلیل کافی برای حرف من است که ماندن بین چهار تیم بالای جدول لیگ جزیره برای هر تیمی موفقیت محسوب می شود. "

لیورپول روز یک شنبه به مصاف تاتنهام می رود که این بازی تا حدی سرنوشت ساز است.

منبع: goal.com