گوش به زنگگوش به زنگ

تیم های آرسنال و لیورپول بعد از افشای انتقال لوکا مدریچ به سری آ شوکه شدند


تیم های آرسنال و لیورپول که بر سر جذب لوکا مدریچ با یکدیگر رقابت می کردند بعد از پی بردن به اینکه او به سری A خواهد رفت، نا امید شدند.

انتقال مدریچ به یوونتوس در فصل آینده

انتقال لوکا مدریچ به تیم یوونتوس در فصل آینده

بازیکن ۳۲ ساله کروات که روزهای خوبی ر ابا تیم رئال مادرید گذرانده است از سال ۲۰۱۲ از باشگاه تاتنهام به تیم رئال مادرید پیوسته است. در این فصل، مدریک بازیکن موثری برای زین الدین زیدان بوده است،  با ۲۴ بازی در لالیگا، یک گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل داده است.

قبل از پیوستن این ستاره کروات به تیم رئال مادرید، تیم های آرسنال و لیورپول هر دو به دنبال به خدمت گرفتن مدریچ بودند. او بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲، ۱۵۹ بار برای تیم تاتنهام بازی کرده بود.

مدیر برنامه ای مدریچ، مارکو نالتلیک اعلام کرد که به احتمال بسیار زیاد انتخاب بعدی مدریچ، سری آ خواهد بود. طبق اظهارات وی، یوونتوس بیشترین شانس را برای جذب مدریچ دارد. او ادامه داد:

همه چیز به شرایط اقتصادی باشگاه های سری آ بستگی دارد.

تیم رئال مادرید ارزشی برابر با ۶۰ میلیون یورو برای این بازیکن در نظر گرفته است.

او گفت:

من مدت زیادی است که مدریچ را می شناسم، او از کودکی تمام بازی های لیگ های ایتالیایی را تماشا کرده. او در حال حاضر تنها به یوونتوس فکر می کند. و مطمئنا بازیکن ایده الی برای تقویت این تیم خواهد بود

البته مدریچ تنها بازیکن انتقالی تیم رئال مادرید در این تابستان نیست، کاسمیرو نیز نگاه تیم های چلسی و لیورپول را به خود معطوف کرده است.

منبع: Teamtalk.com