گوش به زنگگوش به زنگ

گروه G : هری کین و رویای کسب عنوان آقای گلی جام جهانی 2018


هری کین گفت:"این رقابتی است که هرکس دوست دارد در آن برنده شود و به عنوان یک مهاجم اگر بگویم برنده شدن در این رقابت را دوست ندارم دروغ گفته ام".

اشتیاق هری کین برای تبدیل شدن به رهبری که کمبود آن در تیم ملی انگلستان احساس می شود.

اشتیاق هری کین برای تبدیل شدن به رهبری که کمبود آن در تیم ملی انگلستان احساس می شود.

 هری کین کاپیتان تیم ملی انگلستان تصمیم دارد حضور ناامیدکننده شان در مسابقات یورو ۲۰۱۶ را با کسب عنوان آقای گلی رقابت های جام جهانی روسیه جبران کند.

جام جهانی این هفته آغاز می شود و مردان گرت ساوت گیت در اولین بازی دور گروهی خود، دوشنبه ۱۸ ژوئن به مصاف تونس خواهند رفت. کین که با تاتنهام در دو فصل از سه فصل گذشته در لیگ برتر توانست عنوان اقای گلی لیگ جزیره را از آن خود کند، دو سال قبل در یورو ۲۰۱۶ فرانسه، با شکست در مقابل ایسلند از دور رقابت ها حذف شد اما دو سال پس از این تحقیر، با وجود ۸۴ گل زده برای باشگاه و کشورش، کین اکنون به دنبال جایزه اصلی جام جهانی در روسیه است.

هری کین گفت:

این رقابتی است که هرکس دوست دارد در آن برنده شود و به عنوان یک مهاجم اگر بگویم برنده شدن در این رقابت را دوست ندارم دروغ گفته ام. در لیگ برتر دو بار موفق به کسب عنوان اول و دو بار موفق به کسب مقام دوم شده ام، امیدوارم این تابستان بتوانم کاری انجام دهم و موفق به برد جام جهانی شوم .

پس از برد راحت ۱-۲ انگلیس در مقابل کاستاریکا در الاند رود، کاپیتان انگلیس از عشق همیشگی اش به سه شیرها و آرزوی کاپیتانی در این تیم سخن گفت.

او افزود:

من همیشه کیت انگلیس را به تیشرت های باشگاهی ترجیح می دادم. هم رده های من زمانی که ما تعطیلات را در اسپانیا سپری می کردیم پیراهن رئال مادرید یا بارسلونا را خریداری می کردند اما خرید من همیشه پیراهن تیم ملی انگلیس بود. من و برادر بزرگترم چارلی بسیار پرشور بودیم. ما طرفداران پرو پا قرص انگلستان بودیم. ما در گذشته غم و اندوه زیادی را تجربه کرده ایم اما من در حال حاضر به کشورم افتخار می کنم. من قبلا کاپیتان تیم جوانان تاتنهام بودم و در حال حاضر نیز بازوبند کاپیتانی این تیم را در اختیار دارم و در تلاش هستم که وضعیت تیم و خودم را بهتر کنم. من رهبری کردن را دوست دارم .

منبع: independent.co.uk