لیست تیم ملی انگلستان برای جام جهانی 2018 به زودی اعلام می شود

مسابقات جام جهانی 2018، در تاریخ 14 ام ژوئن (24 ام خرداد) آغاز خواهد شد و سرمربیان تیم های ملی، تا روز 14 ام خرداد فرصت دارند تا نفرات خود را برای این مسابقات به فیفا اعلام کنند.

لیست تیم ملی انگلستان برای جام جهانی 2018 به زودی اعلام می شود

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلستان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه، ترکیب نهایی این تیم را برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام خواهد کرد. اتحادیه فوتبال انگلستان نیز طی اعلامیه ای، این تاریخ را تایید کرد.

در ادامه همان روز و پس از اعلام ترکیب تیم، ساوتگیت طی یک نشست خبری در استادیوم ومبلی، به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

فیفا ۱۴ خرداد را به عنوان مهلت نهایی برای اعلام نفرات اصلی تیم های ملی مشخص کرده است و هر کشور موظف است تا این تاریخ لیست نهایی نفرات خود را اعلام کند.

ساوتگیت نیاز به ایجاد تغییراتی در لیست نهایی خود دارد. با مصدومیت چمبرلین و جو گومز، تیم ملی انگلستان دچار کمبودهایی در ترکیب خود شده است.

چمبرلین طی دیدار مقابل آ اِس رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد. از سوی دیگر گومز نیز با مصدومیت نسبتا شدید خود در دیدار دوستانه انگلستان مقابل هلند، محبور به عمل جراحی مچ پا شد.

تیم ملی انگلستان طی دیدار هایی دوستانه مقابل نیجریه در تاریخ ۱۲ خرداد و برابر کاستاریکا در تاریخ ۱۷ خرداد، خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می کند.

اولین دیدار جام جهانی برای تیم ملی انگلستان در تاریخ ۲۸ خرداد ماه و در مقابل تونس انجام خواهد شد.

منبع: Independent.com

یورگن کلوپ: از عملکرد فوق العاده نبی کیتا تعجب نکردم

نبی کیتا خرید جدید لیورپول، یکشنبه مقابل وستهم عملکردی بی نظیر داشت و یورگن کلوپ نیز انتظار چنین عملکردی از شاگرد جدیدش داشت.

یورگن کلوپ: از عملکرد فوق العاده نبی کیتا تعجب نکردم

یورگن کلوپ از عملکرد فوق العاده نبی کیتا متعجب نیست

رضایت یورگن کلوپ از عملکرد بسیار مناسب نبی کیتا

یورگن کلوپ از عملکرد فوق العاده نبی کیتا متعجب نیست؛ این هافبک اهل گینه در اولین بازی رسمی خود مقابل وستهم عملکرد بسیار خوبی داشت؛ با اینحال یورگن کلوپ انتظار چنین عملکردی از وی داشت و پیش بینی می کرد که او خیلی زود با باشگاه جدیدش منطبق شود.

پس از جدایی فیلیپ کوتینیو از لیورپول و پیوستن به بارسلونا، بسیاری از کارشناسان بر این عقیده بودند که خط هافبک لیورپول خلاقیت لازم را دارا نیست؛ برخی اوقات نیز هافبک های لیورپول با مصدومیت مواجه می شدند و بنابراین لیورپول با مشکل مواجه می شد. اما حالا با آمدن کیتا عملکرد تیم و دیگر بازیکنان نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده است؛ وی یکشنبه در پیروزی ۴-۰ قرمز ها مقابل وستهم نقشی کلیدی ایفا کرد. پس از مسابقه یورگن کلوپ در کنفرانس خبری درباره نبی کیتا گفت:

قطعا کیتا عملکرد بسیار خوبی داشت. پس از شش هفته من تفاوتی بین بازیکن جدید و قدیمی ام نمی بینم زیرا از نظر من، اهمیت عملکرد کیتا مانند جیمز میلنر و جورجینیو واینالدوم است. حالا او آماده است قدم های دیگر را بردارد و همینطور پیشرفت کند. نبی در بازی حاضر بود زیرا او واقعا فوتبالیت خوبیست و من این موضوع را قبلا گفته بودم که او یقینا خیلی سریع با شرایط تیم منطبق می شود. او در لیورپول سبک بازی و نقشی را دارد که قبلا در تیم لایپزیک داشت. البته وی می تواند در نقش های دیگر نیز به میدان رود؛ اما فکر می کنم فعلا در نقش هافبک شماره ۸ بهترین عملکردش را دارد. بنابراین از وی راضی هستم.

منبع: Goal.com

جرارد پیکه: دیگر برای تیم ملی اسپانیا بازی نمی کنم!

جرارد پیکه مدافع تیم ملی اسپانیا و بارسلونا ادعا می کند که دیگر برای ماتادورها به میدان نخواهد رفت و به نوعی از تیم ملی کشورش خداخافظی کرد.

جرارد پیکه: دیگر برای تیم ملی اسپانیا بازی نمی کنم!

پایان کار جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا؟

پایان کار جرارد پیکه در تیم ملی اسپانیا؟

جرارد پیکه مدافع تیم ملی اسپانیا قصد خداحافظی از تیم ملی اسپانیا را دارد. اگرچه وی در سال ???? همراه ماتادورها در جام جهانی قهرمان شد و حالا نیز مربی اسبق وی یعنی لوئیس انریکه، به عنوان تیم ملی اسپانیا انتخاب شده است، اما احتمالا از بازی های ملی خداحافظی خواهد کرد. جرارد پیکه در این رابطه می گوید:

دو هفته قبل با لوئیس انریکه درباره خداحافظی از تیم ملی صحبت کردم. با اینکه وی در نظر دارد مرا به تیم ملی دعوت کند اما تصمیمم را به اطلاعش رساندم. از مدت ها قبل تصمیم خود را گرفته ام و بسیار درباره این موضوع فکر کردم.

پیکه می گوید دوران حضورش در تیم ملی به عنوان یک مدافع بسیار باشکوه بود. وی در تیم ملی اسپانیا قهرمان جام ملت های اروپا و جام جهانی شده بود اما بر این باور است که این موفقیت ها مربوط به گذشته است:

حالا می خواهم بر روی بارسلونا تمرکز کنم. امیدوارم سال های خوبی در بارسلونا داشته باشم؛ می خواهم در جمع آبی اناری ها به موفقیت های بیشنری دست پیدا کنم و از حضور در این تیم لذت ببرم.

منبع: business-standard.com

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

درب های ورزشگاه امارات به دلیل مسائل امنیتی دیروز(سه شنبه) بسته شد.

بسته مشکوک به بمب، باعث بسته شدن ورزشگاه امارات شد!

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

پلیس امنیتی سه شنبه به دلایل امنیتی در ورزشگاه امارات آرسنال حاضر شد

اوایل بعد از ظهر دیروز، خدمه ورزشگاه امارات، پلیس را خبر کردند و پلیس نیز تمامی مسیر های منتهی به ورزشگاه از جمله خیابان بِن وِل را به دلیل مسائل امنیتی مسدود کرد. خبرنگار سایت میرر با مصاحبه با پلیس دریافت که دلیل این مسئله، به خاطر وجود بسته ای مشکوک بوده است.

پلیس انگلستان تایید کرد که مناطق اطراف ورزشگاه را تخلیه جزئی و محوطه را محاصره کردند. پس از مدتی به افرادی که در مناطق اطراف ورزشگاه حضور داشتند اطلاع داده شد که این مسئله حل شده است و خطری شهروندان را تهدید نمی کند. باشگاه آرسنال نیز از صحبت راجع به این موضوع امتناع ورزید.

آرسنال در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر انگلستان میزبان منچسترسیتی بود که این مسابقه در نهایت ۲-۰ به نفع منچسترسیتی به پایان رسید و توپچی های لندن فصل را با شکست شروع کردند. پس از اینکه در پایان فصل گذشته آرسن ونگر بعد از ۲۲ سال باشگاه آرسنال را ترک کرد، این اولین مرتبه ای بود که توپچی های لندن به صورت رسمی تحت هدایت سرمربی جدیدشان یعنی اونای امری به میدان می رفتند. اونای امری پس از پایان این مسابقه با مدیران باشگاه آرسنال دیدار کرد و مدیران نیز به وی اعلام کردند که انتظار معجزه در این بازی نداشتند و به نوعی از سرمربی جدید تیمشان حمایت کردند.

اونای امری پس از پایان مسابقه گفت:

نیمه اول آن گونه که می خواستیم بازی نکردیم. پس از نیمه اول در رختکن به شاگردانم گفتم که در نیمه دوم بیشتر تلاش کنند و مسئولیت پذیر باشند. می خواستیم بوسیله پاس کاری و مالکیت توپ خطوط دفاعی حریف را به هم بریزیم. فکر می کنم در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم.

منبع: Mirror.com

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح مهاجم مصری باشگاه لیورپول که در پیروزی 4-0 قرمز ها مقابل وستهم گل اول تیمش را به ثمر رساند، احتمالا به زودی باید به دلیل تخلفی که انجام داده است، به پلیس پاسخگو باشد.

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح مهاجم لیورپول، هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه بود و مدیران لیورپول با مشاهده فیلم تخلف وی، تصمیم گرفتند این فیلم را به اداره پلیس بفرستند تا پلیس در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرد.

در این کلیپ محمد صلاح همراه با اتومبیل خود در ترافیک خیابان به سر می برد و در این حین با تلفن همراه خود نیز در حال صحبت است؛ بسیاری از مردم نیز وی را شناختند و تصمیم گرفتند با عکس گرفتن و فیلم برداری، این سوژه داغ را از دست ندهند. حالا پس از پیروزی ۴-۰ لیورپول مقابل وستهم، قرمز ها تصمیم گرفتند این عکس را به اداره پلیس مرسی ساید بفرستند تا درباره وی تصمیم گیری شود.

باشگاه لیورپول نیز اعلام کرده است که در این رابطه با محمد صلاح صحبت شده است. سخنگوی لیورپول گفت:

باشگاه پس از صحبت با بازیکن، تصمیم گرفت این موضوع را به اطلاع پلیس مرسی ساید برساند. ما با بازیکن نیز صحبت کرده ایم و آماده ایم پیامد های این تخلف وی را بپذیریم. از این به بعد نه باشگاه و نه بازیکن درباره این مسئله حرفی نخواهند زد.

پلیس مرسی ساید نیز اعلام کرد که از تخلف محمد صلاح آگاه است و به نحوی مناسب با این تخلف وی برخورد خواهد کرد.

در بیانیه پلیس آمده است:

ما از ویدئویی که گفته می شود در آن یک فوتبالیست هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه است، آگاهیم. این موضوع به حوزه مربوطه ارجاع داده شد و از اینکه ما را آگاه کردید سپاسگزاریم.

منبع: Metro.co.uk

نامزد های جایزه بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا مشخص شدند

در صدر این لیست نام کریستیانو رونالدو دیده می شود؛ فوق ستاره پرتغالی فصل گذشته به رئال مادرید کمک کرد تا با شکست 3-1 لیورپول، برای سومین مرتبه متوالی برنده لیگ قهرمانان اُروپا شوند.

نامزد های جایزه بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا مشخص شدند

افتخاری دیکر برای کریستیانو رونالدو

افتخاری دیکر برای کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و محمد صلاح در لیست منتخب بهترین مهاجمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا  حضور دارند و در صدر این لیست نیز بازیکن جدید یوونتوس حضور دارد. رئالی ها در شهر کیف موفق شدند با شکست ۳ بر ۱ لیورپول برای سومین بار متوالی جام لیگ قهرمانان را به خانه ببرند و فوق ستاره پرتغالی نقشی پُر رنگ در مراحل گروهی و حذفی لیگ قهرمانان اروپا داشت؛ البته گرت بیل نیز با زدن ۲ گل در فینال، مانند رونالدو نقشی کلیدی در قهرمانی مادریدی ها داشت.

اما ستاره ولزی رئال مادرید توسط رای دهندگان در این تیم جایی ندارد؛ ۳۲ مربی حاضر در لیگ قهرمانان ۲۰۱۷-۱۸ و ۵۵ خبرنگار رای دهندگان این رویداد بودند و برای خط حمله رونالدو، مسی و صلاح را انتخاب کرده اند.

دروازه بانان منتخب نیز کیلور ناواس، جیان لوئیجی بوفون و آلیسون هستند؛ با پیوستن تیبو کورتوا به رئال مادرید حالا جایگاه کیلور ناواس متزلزل شده است. بازیکنان دفاعی این تیم نیز شامل ستارگانی مانند مارسلو، رافائل واران و سرخیو راموس هستند. بازیکنان خط هافبک نیز به جز کوین دی بروین که در منچسترسیتی حضور دارد، بازهم از رئال مادرید هستند؛ لوکا مودریچ و تونی کروس نیز در بین نامزد ها حضور دارند.

سه نامزد بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا نیز در این رویداد انتخاب شدند؛ آنتوان گریزمان و دیگو گودین از اتلتیکو مادرید در کنار دیمیتری پایه از مارسی، نامزد های بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا هستند. در بازی فینال لیگ اروپا که در شهر لیون برگزار شد، اتلتیکو مقابل مارسی قرار گرفت و در نهایت تیم پایتخت اسپانیا با نتیجه ۳-۰ مارسی را از پیش روی برداشت؛ آنتوان گریزمان دو بار برای تمیش گلزنی کرد و دیگو گودین نیز در این تورنومنت عملکرد بسیار مناسبی داشت.

بهترین بازیکن لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به تفکیک پست های مختلف( دروازه بان، مدافع و مهاجم ) در تاریخ ۳۰ و ۳۱ آگوست در شهر موناکو مشخص خواهند شد. لیست بازیکنان منتخب لیگ قهرمانان به تفکیک پست های مختلف، به شرح زیر است:

  • دروازه بانان: آلیسون (بازیکن فصل گذشته آاس رم، بازیکن فعلی لیورپول)، جیان لوئیجی بوفون (بازیکن فصل گذشته یوونتوس، بازیکن فعلی پاری سن ژرمن)، کیلور ناواس (رئال مادرید)
  • مدافعان: مارسلو (رئال مادرید)، سرخیو راموس (رئال مادرید)، رافائل واران ( رئال مادرید)
  • هافبک ها: کوین دی بروین (منچسترسیتی)، تونی کروس(رئال مادری)، لوکا مودریچ (رئال مادرید)
  • مهاجمان: لیونل مسی (بارسلونا)، کریستیانو رونالدو (بازیکن فصل گذشته رئال مادرید، بازیکن فعلی یوونتوس)، محمد صلاح (لیورپول)

منبع: goal.com


>