گوش به زنگگوش به زنگ

بارسلونا، لیورپول و منچسترسیتی به دنبال جذب هافبک محبوب ناپولی


پس از عملکرد نه چندان مناسب اخیر تیم ناپولی در سری آ، جورجینیو توجه تیم های بزرگ اروپا را به خود معطوف کرده است.

جورجینهو، گزینه احتمالی جایگزینی آندرس اینیستا در بارسلونا

جورجینیو، گزینه احتمالی جایگزینی آندرس اینیستا در بارسلونا

بارسلونا آخرین تیمی است که علاقه خود را نسبت به جذب جورجینیو، هافبک ناپولی ابراز کرده است. پس از عملکرد نه چندان مناسب ناپولی در اواخر فصل جاری سری آ، جورجینیو توجه تیم های بزرگ اروپا را به خود معطوف کرده است.

به نقل از وبسایت اسپورت، تیم فوتبال بارسلونا برای جایگزینی آندرس اینیستا، علاقه مند به جذب جورجینیو ملی پوش ایتالیایی است. اینیستا که از شانزده سالگی در بارسلونا بازی می کرد، تنها دو بازی دیگر تا پایان دوران موفق خود در نیوکمپ خواهد داشت. بارسلونا معتقد است که پیچیدگی و  سبک بازی جورجینیو، برای این باشگاه بسیار مناسب خواهد بود.

ناپولی، برای فروش جورجینیوی ۲۶ ساله، مبلغ اولیه ۴۰ میلیون پوند را در نظر گرفته است و منچسترسیتی نیز مشتاقانه برای پرداخت این مبلغ آماده است.

وکیل جورجینیو اعلام کرده است که چهار یا پنج باشگاه از لیگ برتر انگلیس، علاقه مند به جذب این بازیکن هستند و از جمله این باشگاه ها می توان به لیورپول و منچسترسیتی و منچستریونایتد اشاره کرد.

درخشش جورجینیو منجر به عملکرد فوق العاده ناپولی شده است. وی با ناپولی، ۱۰ بازی پی در پی از دسامبر ۲۰۱۷ تا فوریه ۲۰۱۸ را، بدون شکست و مساوی پشت سرگذاشت و حتی خطری بزرگ برای قهرمانی یونتوس محسوب شدند. با این وجود، طی چهار بازی آخر و با عملکرد نامناسب ناپولی، شانس این تیم برای قهرمانی در سری آ ایتالیا بسیار کمرنگ شد. جورجینیو نیز در بازی آخر خود، با اشک زمین را ترک کرد.

تیم ناپولی برای قهرمانی در لیگ ایتالیا، نیاز به برد در دو بازی باقیمانده خود مقابل سمپدوریا و کروتونه دارد. البته حتی در این صورت نیز یونتوس با گرفتن یک امتیاز از دو بازی باقی مانده خود، می تواند جام قهرمانی این فصل را فتح کند.

منبع: ۹۰Min.com