گوش به زنگگوش به زنگ

گروه A : اتحادیه فوتبال مصر تایید کرد که محمد صلاح برای بازی مقابل روسیه آماده است


اتحادیه فوتبال مصر اظهار داشت محمد صلاح بازیکن تیم لیورپول برای بازی سه شنبه مقابل روسیه کاملا آماده است.

محمد صلاح به دیدار روز سه شنبه برابر روسیه خواهد رسید

محمد صلاح به دیدار روز سه شنبه برابر روسیه خواهد رسید

این بازیکن تیزپا که ماه گذشته در لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید دچار مصدومیت شده بود، در بازی افتتاحیه جام جهانی فرعون ها در مقابل اروگوئه که روز جمعه برگزار شد، نیمکت نشین بود. اما او اکنون برای بازی هفته آتی آماده است. تیم ملی مصر ناامیدانه به پیروزی در این دیدار نیاز دارد زیرا با نتیجه ضعیفی که در مقابل اروگوئه بدست آورد، شرایط سختی دارد. محمد صلاح برای دومین بازی جام جهانی فرعون ها روز سه شنبه مقابل روسیه بازی خواهد کرد.

اتحادیه فوتبال مصر در مصاحبه با BBC اظهار داشت:

او برای بازی در مقابل اروگوئه آماده بود ولی سرمربی نمی خواست ریسک کند.

مصری ها به دنبال مهم ترین اتفاق روز جمعه بودند اما گل دقیقه ۹۰ خوزه ماریا آن ها را شدیدا ناامید کرد.

بعد از بازی هکتور کوپر، سرمربی تیم اظهار داشت:

صلاح بهبود پیدا کرده اما برای آن بازی، زمانی برای اطمینان از این قضیه نبود و ترسیدیم ریسک کنیم. محمد صلاح مهم ترین بازیکن ماست و هیچکس نمی تواند این موضوع را انکار کند، اما آن روز ما به فکر یک تیم خوب و قوی بودیم و با این مصدومیت هنوز این کار را ریسک می دانستیم. شاید امروز محمد صلاح برای بازی آماده باشد، اما برای آن بازی مطمئن نبودیم. حتما او در بیشتر فعالیت های ما نقش اصلی را داشته است و در بازی های آتی نیز همین طور خواهد بود. در آن بازی نباید ریسک می کردیم و من فکر می کنم برای بازی بعدی او کاملا آماده است.

صحنه ای از دیدار مصر و اروگوئه

صحنه ای از دیدار مصر و اروگوئه

مصر برای بازی روز سه شنبه به تمام نیروهای خود نیاز دارد تا برای صعود از گروه خود امید داشته باشد. با وجود حضور محمد صلاح در این بازی شانس آن ها برای صعود از گروه بالا خواهد بود.

منبع: ۹۰min.com