گوش به زنگگوش به زنگ

گروه E : آلیسون بکر قبل از شروع جام جهانی در لیورپول؟!


 آلیسون بکر دروازبان تیم ملی برزیل و باشگاه رم(ملقب به خفاش سیاه) در میان حرف و حدیث های فراوان درباره پیوستنش به لیورپول و یا رئال مادرید، امیدوار است که تکلیفش تا قبل از شروع جام جهانی روشن شود.

شوت گیر رم می خواهد در روسیه فکرش به جایی مشغول نباشد.

شوت گیر رم می خواهد در روسیه فکرش به جایی مشغول نباشد

این دروازبان ۲۵ ساله که دروازبان اول تیم ملی برزیل محسوب می شود(در حضور ادرسون دروازه بان منچسترسیتی) بخت نخست خرید لیورپول است تا جای لوریس کاریوس پر اشتباهی را بگیرد که در فینال لیگ قهرمانان اروپا اشتباهات فاحشی داشت.

با این حال رم قیمت آلیسون را ۷۹ میلیون پوند تعیین کرده که این خودش گره اصلی است، آن هم وقتی که رئال مادرید نیز علاقه نشان داده تا این بازیکن را بخرد و بالاخره کیلور ناواس را کنار بگذارد.

آلیسون، در برابر   ادرسون  ، دروازبان اول برزیل در جام جهانی خواهد بود.

آلیسون، در برابر ادرسون ، دروازبان اول برزیل در جام جهانی خواهد بود

آلیسون برای اولین بار درباره شایعات صحبت کرده و عنوان کرده است که می شود تا پیش از آغاز بازی های برزیل در جام جهانی در روز یک شنبه ۱۷ ژوئن، آینده او روشن شود.

او به یو او ال اسپورت گفت:

فکر می کنم قبل از شروع جام جهانی همه چیز حل خواهد شد، این چیزی است که من می خواهم. حقیقت این است که من تمام قضیه را به وکیلم سپرده ام. اگر همه چیز روشن نشود، مسئله دیگر بعد از جام جهانی مورد بحث قرار می گیرد. الان تمرکزم فقط روی جام جهانی است.


رئال مادرید نیز تمایل نشان داده که برای این تابستان با آلیسون قرارداد ببندد

رئال مادرید نیز تمایل نشان داده که برای این تابستان با آلیسون قرارداد ببندد

چند تا احتمال هست و ما داریم روی همه آن ها، همراه با باشگاه رم کار می کنیم، و من همیشه به نظر باشگاه احترام می گذارم. باید ببینیم در این هفته اتفاقی می افتد یا نه.

در فصل قبل سری آ ، فقط   په په رینا  دروازبان ناپولی کلین شیت های بیشتری از آلیسون( ۱۷ ) داشت و به همین دلیل او پیراهن شماره ۱ تیم ملی برزیل را در جام جهانی تابستان امسال به تن خواهد کرد.

منبع: metro.co.uk