گوش به زنگگوش به زنگ

دنی آلوز: رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو تیم سرسخت تری شده است


به عقیده دنی آلوز، باشگاه رئال مادرید حالا در نبود کریستیانو رونالدو، تبدیل به حریف سر سخت تری شده است.

نظر دنی آلوز درباره رئال بدون رونالدو

نظر دنی آلوز درباره رئال بدون رونالدو

این تابستان کریستیانو رونالدو پس از ۹ سال رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد. رونالدو این هفته در جریان پیروزی ۲-۱ مقابل ساسولو، اولین گلش را با پیراهن یوونتوس به ثمر رساند.

حالا رئال مادرید نیز تحت هدایت خولن لوپتگی، از نظر عملکرد تیمی فوق العاده ظاهر شده است؛ با اینحال کهکشانی ها در همین هفته مقابل اتلتیک بیلبائو با نتیجه ۱-۱ متوقف شد. در لیگ قهرمانان اروپا نیز رئال مادرید در اولین مسابقه خود، آاس رم را با نتیجه پر گل ۳ بر ۰ مغلوب کرد. حال رئالی ها امیدوارند برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ قهرمانان شود. دنی آلوز مدافع راست اسبق بارسلونا و پاری سن ژرمن بر این باور است که حالا رئالی ها حریف سر سخت تری شده اند و اگر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان مقابل این تیم اسپانیایی قرار بگیرد، کار سختی خواهد داشت.
دنی آلوز در اینباره می گوید:

قرار گرفتن مقابل حریفی مانند رئال مادرید آسان نخواهد بود. فکر می کنم نظرم با تمام افراد دیگر متفاوت است. رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو حالا مانند یک تیم بازی می کند و حالا بازی کردن مقابل آن ها سخت تر شده است. حداقل این نظر و فهم من درباره این موضوع است. اینکه فکر کنیم رئال مادرید ضعیف تر شده است، حرف اشتباهی است؛ رئال مادرید همیشه یک تیم قوی باقی خواهد ماند.

 

بیشتر بخوانید:


این هفته پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. حالا دنی آلوز معتقد است زمان اثبات پاری سن ژرمن فرا رسیده است و این تیم باید در لیگ قهرمانان بالاخره قهرمان شود. دنی آلوز ادامه داد:

رسیدن به اهداف این باشگاه، سخت به نظر نمی رسد. اما باید شرایط مختلفی را نیز داشته باشید تا بتوانید کار های متفاوتی انجام دهید و روحیه داشته باشید. امسال احساس خوبی دارم. شرایط اینجا رو به بهبود است و تیم روز به روز پیشرفت می کند. شرایط در حال تغییر است و فهم مردم نسبت به فوتبال رو به تکامل است.


پاری سن ژرمن امسال توماس توخل را جانشین اونای امری کرد.

دنی آلوز درباره این موضوع گفت:

من عاشق توخل هستم. او روحیه فوق العاده ای دارد و روحیه باشگاه را به کلی تغییر داده است. ما چالش سختی مقابل تیم های بزرگ اروپایی خواهیم داشت اما این موضوع را می پذیریم و خودمان را آماده خواهیم کرد. می دانیم که برای پیشرفت و صعود، باید عملکردی که در لیگ فرانسه داریم را در لیگ قهرمانان نیز داشته باشیم.


منبع: express.co.uk