گوش به زنگگوش به زنگ

آرسنال و لیورپول آماده پیشنهاد دوباره به توماس لمار در ژانویه


در حالی که هر دو تیم آرسنال و لیورپول در تلاشند تا در نقل و انتقالات ژانویه پیشنهاد جدیدی را به توماس لمار فرانسوی ارائه کنند، سران چلسی نیز قصد دارند برای عقد قرارداد با وی وارد این رقابت شده و لمار را از چنگ حریفان درآروند.

توماس لمار در نقل و انتقالات تابستان گذشته با رد پیشنهاد آرسنال و لیورپول در موناکو ماند.jpg

توماس لمار در نقل و انتقالات تابستان گذشته با رد پیشنهاد آرسنال و لیورپول در موناکو ماند

تابستان گذشته در روز آخر نقل و انتقالات چیزی نمانده بود الکسیس سانچز به منچسترسیتی بپیوندد. درست در همان زمان توپچی ها با ارائه پیشنهاد ۹۰ میلیون پوندی(۱۰۰ میلیون یورویی) به لمار ۲۲ ساله می خواستند پیش دستی کرده او را جایگزین سانچز کنند. ولی شاید عدم صعود آرسنال به رقابت های لیگ قهرمانان باعث شد این انتقال رخ ندهد و لمار درخواست آرسنال را رد کند. قبل از آن نیز لیورپولی ها دو پیشنهاد به لمار داده بودند که گفته می شود یکی از آن ها پیشنهاد ۹۰ میلیون یورویی بوده که تنها دو روز مانده به پایان نقل و انتقالات ارائه شده بود. نهایتا لمار در آن زمان نه به تیم آرسنال پیوست نه لیورپول.

ولادیمیر واسیلیف کمک مربی موناکو بعدها علاقه هر دو تیم آرسنال و لیورپول به لمار را تایید کرد و گفت:

”در حقیقت آرسنال به عقد قرارداد با لمار نزدیکتر بود.“

باشگاه موناکو احتمال خروج لمار در ماه ژانویه را غیرممکن ندانست و به گزارش اکیپ اکنون هر دو تیم آرسنال و لیورپول تلاش خود را برای امضای قرارداد با این ملی پوش فرانسوی مجددا از سر خواهند گرفت.در ادامه این گزارش به علاقه چلسی، دیگر تیم حاضر در لیگ قهرمانان اروپا به لمار اشاره شده است.

لمار که در نقل و انتقالات تابستانی فصل گذشته به تیم بارسلونا نیز لینک شده بود فصل گذشته یکی از کلیدی ترین بازیکنان موناکو بود و نقش مهمی در قهرمانی این تیم در لیگ ۱ فرانسه ایفا کرد. او در تمامی رقابت های فصل گذشته برای موناکو ۱۴ گل زد و ۱۷ پاس گل داد.

به هر حال شرایط نسبت به آن زمان تغییر کرده و لمار فصل خوبی را در موناکو تجربه نمی کند. در این مقطع زمانی آن ها از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده اند و در لیگ ۱ فرانسه نیز ۹ امتیاز از پاریسن ژرمن عقب تر هستند. گفتنی است نقل و انتقالات زمستانی فصل ۱۸/۲۰۱۷ از روز اول ژانویه ۲۰۱۸ آغاز می شود و سی و یکم ژانویه پایان می یابد.

آیا پس ار نقل و انتقالات ژانویه لمار را در لباس آرسنال خواهیم دید؟ یا لیورپول و چلسی در جذب او موفق عمل می کنند؟.jpg

آیا پس ار نقل و انتقالات ژانویه لمار را در لباس آرسنال خواهیم دید؟ یا لیورپول و چلسی در جذب او موفق عمل می کنند؟

منبع: ibtimes.co.uk