گوش به زنگگوش به زنگ

هافبک احتمالی فصل بعد بارسلونا، نسبت به خروج آندرس اینیستا ابراز ناراحتی کرد


زمانی که آندرس اینیستا حرفه خود را در پالائو بلوگرانا آغاز کرد، آرتور حتی به دنیا نیامده بود. وی در صحبت های خود، از نداشتن فرصت برای بازی کردن در کنار یکی از بهترین های دنیا، ابراز ناراحتی کرد.

آرتور ملو  جایگزین احتمالی آندرس اینیستا

آرتور ملو  جایگزین احتمالی آندرس اینیستا

هفته گذشته آندرس اینیستا، فصل جاری لالیگای اسپانیا را آخرین فصل حضور خود در بارسلونا خواند. در پی اعلام این خبر، آرتور ملو هافبک آینده تیم بارسلونا، نسبت به از دست دادن فرصت بازی در کنار این اسطوره بارسلونا ابراز ناراحتی کرد.

این بازیکن ۲۱ ساله، زمستان سال آینده باشگاه گرمیو را به مقصد کاتالونیا ترک خواهد کرد. با پُر شدن سهمیه سه بازیکن غیر اروپایی بارسلونا، آرتور گزینه ای بلند مدت و مناسب برای جایگزینی اینیستا خواهد بود.

بر اساس آخرین اخبار، اینیستا برای آخرین ال کلاسیکوی خود در روز یکشنبه تمرین می کند.

آرتور طی مصاحبه ای با اسپورت اذعان داشت که استعدادهای خود را با الگو برداری از اینیستا پرورش داده است. این در حالی است که وقتی اینیستا حرفه خود را در پالائو بلوگرانا آغاز کرد، آرتور حتی به دنیا نیامده بود. وی در ادامه صحبت های خود، از نداشتن فرصت برای بازی کردن در کنار یکی از بهترین های دنیا ابراز ناراحتی کرد:

واقعا ناراحتم. وقتی فوتبال به شیوه نوینش را  آموختم که بازی های اینیستا در بارسا را تماشا کردم. او بهترین شخص برای الگو برداری من بود. شخصی در فاصله ای بسیار دور که الگوی من شده بود. از سوی دیگر، او در اوج خود بارسلونا را ترک خواهد کرد. اینیستا در دوران حرفه ای خود، فوق العاده عمل کرد و عناوین بسیاری را برای باشگاهش بدست آورد؛ امیدوارم در چین، همه چیز به بهترین نحو برای او پیش رود.

زمانی که از آرتور نسبت به از دست دادن فرصت هم تیمی شدن و بازی در کنار اینیستا سوال شد، وی گفت:

این دلیل ناراحت بودن من است. امیدوار بودم که یک رختکن را با او شریک شوم. برای من بودن یک تیم با اینیستا یک رویا بود، اما اگر خدا بخواهد، روزی یکدیگر را ملاقات خواهیم کرد؛ حتی اگر نتوانیم با یکدیگر بازی کنیم، او بغل خواهم کرد.

با ترک قریب الوقوع آندرس اینیستا و نامشخص بودن آینده آندره گومز در بارسلونا، ارنستو والورده در تابستان پیش رو، نیاز به تقویت خط میانی خود دارد تا بتواند از قهرمانی خود در لالیگا دفاع کند.

گفته می شود که آرتور ملو می تواند تابستان امسال به بارسلونا بپیوندد. با این حال، به علت عدم تکمیل فرآیند تبدیل شدن فیلیپه کوتینیو به یک شهروند اسپانیایی، احتمال ورود این بازیکن ۲۱ ساله برزیلی در تابستان به بارسلونا بسیار کم است.

منبع: ۹۰min.com