گوش به زنگگوش به زنگ

آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا


با پایان لیگ های اروپایی و نزدیک شدن به فصل تابستان، اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپا به اوج خود رسیده است.

آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا

آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا

بر اساس آخرین گزارش های دریافت شده، چلسی به دنبال جذب آنتونی گریزمان، بازیکن حال حاضر تیم ملی فرانسه و باشگاه اتلتیکو مادرید است.

از سوی دیگر، مدیران باشگاه منچستر یونایتد نیز به دنبال این ستاره فرانسوی هستند. گزارشات یکشنبه گذشته حاکی از آن است که ژوزه مورینیو، در ازای دریافت آنتونی گریزمان، به دنبال پیشنهاد هموطن او، پل پوگبا به اتلتیکو مادرید است.

در بین تلاش ها برای دریافت این بازیکن فرانسوی، باشگاه بارسلونا، با امکان پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو برای آزادسازی، بیشترین شانس جذب پوگبا را دارد.

باشگاه اتلتیکو نیز، با افزایش مبلغ قرار داد، به دنبال جلوگیری از خروج گریزمان و نگه داشتن او در تیم است.

با این وجود، طبق ادعای منابع خبری امارات متحده عربی، چلسی با انجام مذاکرات، امکان ورود این بازیکن به لندن را افزایش داده است. گزارش این خبر در مصاحبه ای بادیگو فورلان مهاجم سابق تیم اتلتیکو منتشر شده است. طبق سخنان های فورلان، باشگاه چلسی طی چند هفته گذشته با آنتونی گریزمان مذاکره داشته است و با این حال این باشگاه، جزو سومین و یا چهارمین انتخاب های اوست. گفته می شود که وجود بازیکنانی همچون ژیرو، کانته و باکایوکو می تواند این بازیکن را نسبت به حضور در چلسی متقاعد کند.

با این حال، با امکان وجود مشکلات مالی برای چلسی در فصل آینده، جذب گریزمانِ ۱۰۰ میلیون یورویی، ماموریتی بسیار مشکل خواهد بود.

 • در سوی دیگری از نقل و انتقالات اروپا، بارسلونا برای جایگزینی هافبک افسانه ای خود آندرس اینیستا، به دنبال جذب لوئیس آلبرتو رومرو از تیم لاتزیو است. این در حالی است که کریستین اریکسن ۲۶ ساله نیز گزینه ای مناسب برای این پست است.
 • چلسی برای فصل نقل و انتقالات امسال، به دنبال جذب الکس ساندرو  و کوادوو آساموا است. چلسی، برای خرید این دو بازیکن یوونتوس، نیاز به پرداخت ۸۰ میلیون یورو دارد.
 • ایگلی تاره، مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو، اعلام کرد که هیچ پیشنهادی برای خرید سرگی میلینکویچ-ساویچ و لوئیس آلبرتو رومره از سوی رئال مادرید و بارسلونا دریافت نکرده است.
 • طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، مدافع چلسی، داوید لوییس قصد بازی در موناکو را دارد. موناکو نیز برای خرید این بازیکن، نیاز به پرداخت ۳۴ میلیون یورو دارد.
 • تیم فوتبال آ اِس رُم، در توافقی با بنفیکا، قصد خرید آندرسون تالیسکا را دارد. این هافبک برزیلی تا کنون مورد توجه باشگاه های لیورپول، منچستر یونایتد و ولورهمپتون انگلستان قرار گرفته است.
 • پاریس سن ژرمن، برای جذب داوید د خیا، آمادگی رویارویی با رئال مادرید را دارد. از سوی دیگر، منچستر یونایتد برای جایگزینی این دروازه بان اسپانیایی، به دنبال خرید مارک-آندره تر اشتگن از بارسلونا است.
 • آ اس رم بار دیگر رئال مادرید و لیورپول را متوجه کرد که در این فصل نقل و انتقالات، قصد فروش آلیسون بکر را ندارد.
 • رافینیا قصد دارد که به عنوان بازیکن قرضی، با مبلغ ۳۵ میلیون یورو از بارسلونا به اینتر میلان انتقال پیدا کند.
 • آ ث میلان نیز با قصد خرید آلوارو موراتا مهاجم چلسی را دارد. در پی این خرید، میلان برای جبران بودجه خود، به دنبال فروش نیکولا کالینیچ و آندره سیلوا است.
 • یوونتوس، برای این فصل نقل و انتقالات، قصد خرید متئو دارمیان را از منچستر یونایتد دارد.
 • باشگاه فوتبال سلتاویگو، به علت عملکرد بسیار ضعیف خوآن کارلوس اونزوئه، قصد اخراج این مربی ۵۱ ساله را دارد و برای جایگزین، به دنبال مربی جدید خواهد بود.
 • باشگاه فوتبال بوکا جونیورز آرژانتین، به دنبال عقد قرارداد با کلادیو براوو دروازه بان منچستر یونایتد است.
 • میان گمانه زنی ها در رابطه با آینده ارنستو والورده در بارسلونا، این مربی اسپانیایی، موقعیت خود در این باشگاه را خوشحال کننده و مناسب خواند.
 • رئال مادرید با پیشنهاد لوماس واسکز اسپانیایی به لیورپول، خواستار جذب محمد صلاح به برنابئو است. ارزش این قرار داد ۲۰۰ میلیون یورو خواهد بود.

بورخا مایورال، پس از ابراز ناراحتی از وضعیت خود در رئال مادرید نزد زیدان، به دنبال خروج از این تیم لالیگایی است.

 • آرسنال برای مربی بعدی خود، دستمزد ۲۰۰ میلیون یورو ای در نظر گرفته است. طبق آخرین آمار و اطلاعات، کارلو آنجلوتی و یا لوییز انریکه، از محتمل ترین گزینه ها برای این پست هستند.

منبع: Teamtalk.com