گوش به زنگگوش به زنگ

مربی میامی هیت پس از برگزاری جشن تولد اولین فرزندش به این تیم باز می گردد


اریک اسپولسترا می گوید:

"وقتی این خبر که به دنیا امدن سانتیاگو نزدیک است به من رسید،امن همراه تیم در سفر بودم."

اریک اسپولسترا سرمربی میامی هیت

اریک اسپولسترا سرمربی میامی هیت

اریک اسپولسترا می گوید:

"وقتی این خبر که به دنیا امدن سانتیاگو نزدیک است به من رسید،امن همراه تیم در سفر بودم."

به نقل از خبرگزاری "میامی" پدر سانتیاگو به کار خود بر می گردد.

 

اریک اسپولسترا مربی میامی هیت هنوز هم دستبند بیمارستانی که پسرش سانتیاگو در آن به دنیا آمده را به دست می کند. او به نیمکت این تیم برای بازی روز سه شنبه مقابل کلیوند کاوالیرز بر خواهد گشت، هرچند آشکار شد که او در ابتدا مطلب درستی بیان نکرده که دقیقا چه زمانی همسرش نیکی به او زنگ زده وگفته که زمان تولد بچه فرا رسیده است.

 

اسپولسترا گفت:

"به قدری ساده لوح بودم که وقتی صدای فریاد نیکی که ناشی از درد بارداری بود را روی اسپیکر تلفن شنیدم گفتم ایا این تمرین اطفای حریق است؟و این زمانی بود که فهمیدم زمان به دنیا آمدن بچه است و فریادی زدم."

 

البته مدت زمان زیادی طول کشید که او برای به دنیا آمدن بچه در خانه حضور داشته باشد.

اسپولسترا افزود:

"بدیهی است که زندگی در حال تغییر است. مادر و بچه هر دو سالم هستند و برای این چند روز گذشته باید شکرگزار بود."

این اولین فرزند اسپولسترا می باشد و انتظار می رود که مادر و پسر در روز چهارشنبه بیمارستان را ترک کنند. سانتیاگو در هنگام تولد ۶ پوند و ۸ اونس وزن و ۱۹ اینچ قد داشت. او حدودا ۳ هفته زودتر از جدول زمانبندی ۹ ماهه بارداری به دنیا آمد، بنابراین پدرش که مدت ها قبل تصمیم گرفته بود به هیچ وجه تولد فرزندش را از دست ندهد، فارغ از اینکه تیم در چه وضعیتی قرار دارد فکر نمی کرد که در این برهه زمانی همراه با تیمش در سفر باشد.

اسپولسترا ادامه داد:

"من و همسرم برای چنین روزی از قبل تمرین کرده بودیم، من می خواستم برای چنین روزی کاملا آماده باشم. من فکر می کردم حداقل دو هفته دیگر برای چنین روزی زمان دارم."

 

دوین وید مدافع تیم میامی هیت نیز گفت:

"اریک به زودی خواهد فهمید که این ناب ترین حسی است که یک شخص می تواند داشته باشد. من بی صبرانه منتظرم تا این حس را تجربه کنم."

 

او به همراه تیمش بازی مقدماتی روز یکشنبه مقابل ایندیانا را در اوقات اضافی واگذار کرد. در آن بازی کمک مربی این تیم یعنی دان کریگ تیم را هدایت می کرد. اسپولسترا گفت که فقط ۴۵ ثانیه از بازی را تماشا کرده، چون پدر خانمش در حال عکاسی از او و کودک نو رسیده اش بوده و اسپولسترا به همراه پدر خانمش در حال چک کردن عکس ها بوده اند.

کاوالیرز برای بازی روز سه شنبه سرمربی خود تیرون لو و مدافعشان کایل کرور را در اختیار نداشتند.

لو در ۱۹ مارچ اعلام کرد که به دلیل مشکلات جسمانی نمی تواند در این بازی همراه تیم باشد. کرور هم تیم را به دلیل فوت برادرش و رفتن به مراسم خاکسپاری در ایالت آیووا همراهی نکرد.

کرک کرور ۲۷ ساله در ۲۰ مارچ به دلیل یک بیماری نگهانی، فوت کرد.

دث ماینز منتشر کرد کایل کرور در روز دوشنبه در کلیسای پلا در ایالت آیووا در کنار برادرهایش کلایتون و کالب ایستاد و به خانواده شان گفت زندگی بدون کرک سخت خواهد بود اما شما الان هم چهار پسر دارید.

هر چهار نفر در سطح دانشگاهی و یا بالاتر بسکتبال بازی کرده اند، کایل و کلاب در دانشگاه کرایتون در اوماها نبراسکا، کلایتون در تیم دریک در دث ماینز در ایالت آیووا و کرک در دانشگاه میوزوری در شهر کانزاس.

منبع: www.thestar.com