گوش به زنگگوش به زنگ

یوونتوس ستاره رم را می خواهد


باشگاه یوونتوس ایتالیا به دنبال این است تا با ارائه یک پیشنهاد، کوین استروتمن بازیکن هلندی تیم آ اس رم را به خدمت بگیرد.

یونتوس به دنبال کوین استروتمن.jpg

یونتوس به دنبال کوین استروتمن

به گزارش "تلکسیران"، باشگاه یوونتوس در صدد است تا به منظور تقویت خط هافبک تیمش، پیشنهادی را به تیم رم ارائه دهد و در جهت جذب کوین استروتمن اقدام کند. همچنین بنا بر گزارش اسکای اسپورت احتمالا امره جان بازیکن آلمانی باشگاه لیورپول نیز در تابستان آینده به این تیم خواهد پیوست.

کوین استروتمن که هر زمان به میدان رفته از مهره های کلیدی تیم رم بوده است، با مصدومیت های فراوانی در این تیم مواجه شد و پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهتش، اخیرا دوباره شرایط بازی کردن را بدست آورده و در ترکیب آ اس رم قرار گرفته است.

البته به نظر می رسد رمی ها تمایلی به فروش این ستاره هلندی نداشته باشند. اما نکته اینجاست که طبق یکی از بندهای قرارداد استروتمن با تیم رم، در صورت جدایی او ?? میلیون یورو جهت آزادسازی باید به این باشگاه پرداخت شود. همین امر موجب می شود یوونتوس احتمال انجام این انتقال را ناممکن نداند.

جالب اینجاست که همین بند در قرارداد میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی سابق تیم رم نیز وجود داشت و یوونتوس در تابستان سال ???? توانست با استفاده از همین بند و با پرداخت ?? میلیون یورو پیانیچ را از چنگ رمی ها خارج کند.

منبع: SkySports