تبلیغات در تلکسیران

یورگن کلوپ جایگزین کوتینیو را پیدا کرد

لیورپول پس از انتقال فیلیپ کوتینیو به بارسلونا و به منظور یافتن جایگزینی مناسب برای او  با بازیکنان زیادی از جمله ریاض محرز و توماس لمار لینک شده است. در حالی که هنوز هیچ اتفاق خاصی در این رابطه نیفتاده، اما به نظر می رسد یورگن کلوپ جانشین کوتینیو را پیدا کرده است.

یورگن کلوپ جایگزین کوتینیو را پیدا کرد

یورگن کلوپ تمایل دارد تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کند

یورگن کلوپ تمایل دارد تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کند

به گزارش "تلکسیران" و به نقل از میرر، قرمز ها تمایل دارند تا با کیتا بلید دیائو بازیکن موناکو، قرارداد امضا کنند. این وینگر ۲۲ ساله در تابستان گذشته با امضای قراردادی ۳۰ میلیون یورویی از لاتزیو به تیم قهرمان لوشمپیونه پیوست اما آن طور که باید و شاید نتوانست انتظارات موناکو را برآورده کند.

در هفته جاری باشگاه ناپولی برای امضای قرارداد با این ملی پوش سنگالی وارد مذاکره شده اما به ادعای میرر لیورپول آماده است تا در اندک زمان باقی مانده تا پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی(بامداد ۱۲ بهمن) کیتا را از چنگ ناپولی درآورد.

استراتژی مایکل امنالو مدیر ورزشی باشگاه موناکو این است که بازیکنان ارزان قیمت را خریداری کند و سپس آن ها را با قیمت بالا به فروش برساند. اکنون به نظر می رسد که فرصت مناسبی برای فروش کیتا باشد تا با فروش او برخی از هزینه هایی که موناکو در این مدت هزینه کرده است، بازگردد.

یورگن کلوپ به دنبال بازیکنی است که توانایی پر کردن جای خالی کوتینیو را داشته باشد. کیتا یک بازیکن سرعتی، تکنیکی و خلاق است که میل زیادی به گلزنی دارد. او در فصل گذشته یکی از بهترین های لاتزیو بود و طی ۳۱ بازی که در لیگ برای این تیم به میدان رفت موفق شد ۱۶ گل به ثمر برساند.

البته او این فصل هم خیلی بد کار نکرده است. کیتا تا اینجای فصل موفق شده ۵ بار برای موناکو گلزنی کند و ۹ پاس گل را نیز به ثبت برساند.

سوال اینجاست آیا کیتا می تواند در لیگ برتر انگلستان موفق عمل کند؟ مطمئنا در صورتی که این انتقال انجام شود، او در لیگ پرفشار جزیره کار سخت تری نسبت به لوشمپیونه خواهد داشت.

منبع: thekoptimes.com

خولن لوپتگی از اظهار نظر درباره انتقال نیمار و امباپه به رئال امتناع کرد

شایعاتی وجود دارد که شاید در آینده یکی از بین نیمار و کیلیان امباپه به رئال مادرید بپیوندد؛ با اینحال خولن لوپتگی فعلا قصد دارد به شایعات دامن نزند.

خولن لوپتگی از اظهار نظر درباره انتقال نیمار و امباپه به رئال امتناع کرد

خولن لوپتگی از صحبت درباره نیمار و امباپه امتناع کرد

خولن لوپتگی از صحبت درباره نیمار و امباپه امتناع کرد

پس از اتمام شایعات بزرگ نقل و انتقالات تابستانی، خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید نیز درباره شایعات انتقال کیلیان امباپه و نیمار به تیمش، واکنش خاصی نشان نداد و تصمیم گرفت از حرف زدن دراینباره خودداری کند. گفته می شود در ژانویه، یکی از بین نیمار یا کیلیان امباپه به جمع کهکشانی ها می پیوندد؛ با اینحال خولن لوپتگی تصمیم گرفت درباره بازیکنان فعلی تیمش صحبت کند؛ اما با اینحال، وی اعلام کرد که هر دو ستاره پاری سن ژرمن، بازیکنان بزرگی هستند.

 

نیمار که قبلا سابقه پوشیدن لباس رقیب رئال مادرید یعنی بارسلونا را در کارنامه خود دارد، شایعه انتقالش به رئال وجود دارد؛ وی در حال حاضر با در تیم پاری سن ژرمن حضور دارد اما احتمالا در صورتی که در این تیم پاریسی پول زیادی دریافت کند و از نظر مالی ارضا شود، شاید هوس جدایی و پیوستن به رئال مادرید به سرش بزند.

در طرف دیگر امباپه، پس از حضور و قهرمانی در چام جهانی ۲۰۱۸ به همراه تیم ملی فرانسه، یکی از مستعد ترین بازیکنان دنیاست و هر باشگاهی آرزوی داشتن این ستاره جوان را در ترکیب تیمش دارد.

منبع: Soccernews.com

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بر این باور است که در زمان هایی که مهاجمان تیمش نمی توانند عملکرد مناسب و زیبایی داشته باشند، تیم وی باید به هر طریق ممکن در آن بازی ها پیروز از میدان مسابقه خارج شود. این درخواست یورگن کلوپ از تیمش است.

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

شنبه شب، تیم لیورپول به سرمربیگری یورگن کلوپ موفق شد با نتیجه خفیف ۱-۰ تیم برایتون را شکست دهد. در آن مسابقه آلیسون بکر با عملکرد خوب خود مانع از گل خوردن تیمش شد و بدین ترتیب برتری قرمز ها حفظ شد و توانستند پیروز از این میدان خارج شوند. بازیکنان لیورپول بازی زیبایی را ارائه ندادند اما تک گل محمد صلاح در نیمه اول، باعث پیروزی آن ها شد.

خلاصه بازی لیورپول- برایتون(هفته سوم لیگ جزیره)

 

قرمز ها دو هفته قبل نیز توانستند با نتیجه ۲-۰ تیم کریستال پالاس را از پیش روی بردارند و در آن مسابقه نیز بازیکنان پس از گل اول، به دفاع کردن پرداختند تا اینکه در اواخر بازی موفق شدند یک گل دیگر نیز وارد دروازه حریف لندنی خود کنند. اگرچه قرمزها در این دو مسابقه پیروز شدند اما عمل کرد آن ها در بازی هفته اول مقابل وستهم، در تضاد است؛ شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در هفته اول مقابل وستهم با نتیجه پُر گل ۴-۰ به برتری برسند.

لیورپولی ها در این سه مسابقه بدون حتی یک گل خورده پیروز شدند و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی، در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ جزیره حضور دارند. به نظر می رسد تنها تیمی که می تواند در انگلستان با منچسترسیتی رقابت کند همین لیورپول است؛ قرمز ها فصل گذشته توانستند در رقابت های لیگ قهرمانان نیز سیتیزن ها را از پیش روی بردارند و فصل گذشته از ۴ دیدار اخیر با این تیم، ۳ پیروزی کسب کرده اند.

با اینحال یورگن کلوپ بر این باور است که اگر تیمش خواهان رقابت با منچسترسیتی است، باید بتواند در مسابقات مختلف حتی با ارائه یک بازی کسل کننده و کثیف، به پیروزی برسند.

سرمربی آلمانی لیورپول در این رابطه می گوید:

اغلب وقتی بازی زیبایی را ارائه می کنیم، یا پیروز می شویم و یا به نتیجه مساوی دست پیدا می کنیم. زمانی که عمل کرد متوسطی داریم نیز شکست می خوریم. باید در بسیاری ازجهات پیشرفت کنیم اما واضح است که در روز هایی که آماده نیستیم، حریفان متفاوتی خواهیم داشت. می خواهیم همیشه بازی زیبایی را ارائه کنیم اما اگر این امر اتفاق نیفتد، باید به هر نحو ممکن در مسابقات پیروز شویم و نتیجه دلخواه را کسب کنیم. ما برای پیروزی مقابل برایتون جنگیدیم و من از این بابت خوشحالم.

لیورپول تا بدین جای فصل تنها تیمی است که در این فصل لیگ برتر هیچ گلی دریافت نکرده است. ویرجیل فن دایک و جو گومز زوج خط دفاعی فوق العاده ای را در قلب خط دفاع تشکیل داده اند و آلیسون بکر نیز با واکنش های خوب خود مانع از گل خوردن تیمش می شود. آرنولد و رابرتسون در پست دفاع کناری به خوبی در کار های دفاعی مشارکت می کنند. کلوپ می گوید:

از عملکرد بازیکنان خط دفاعی بسیار راضی هستم اما حقیقتا پیروزی ۴ بر ۰ را بیشتر می پسندم! با اینحال پیروزی با یک گل زده نیز نتیجه رضایت بخشی است.

شنبه هفته آینده لیورپول در استادیوم کینگ پاور به مصاف لسترسیتی خواهد رفت.

 

منبع:Express.co.uk

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو دلیل گل خوردن لیورپول را عملکرد متزلزل خط دفاعی و به خصوص ویرجیل فن دایک می داند.

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو بر این باور است که آلیسون نباید به خاطر گلی که خورد شرمنده باشد؛ زیرا این مهاجم برزیلی بر این باور است که اشتباه اول را ویرجیل فن دایک مرتکب شده است.

در جریان بازی لیورپول - لسترسیتی و در صحنه گل، ابتدا ویرجیل فن دایک در هنگام حفظ توپ تعلل زیادی کرد و به دلیل پرس بازیکنان حریف، مجبور شد توپ را به آلیسون پاس دهد؛ آلیسون نتوانست توپ را کنترل کرده و بازیکن حریف را از پیش رو بردارد و در نهایت کیلیچی ایهیناچو توپ ربایی کرد و آن را به رشید غزال سپرد و مهاجم لستر هم توپ را وارد دروازه کرد.

آلیسون درباره اشتباه خود گفت:

نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم و اشتباه کردم. البته پاس خوبی نیز به من داده نشد. در رختکن درباره این اشتباه با ویرجیل فن دایک صحبت کردم. پاس خوبی به من نداد اما من نیز باید توپ را سریعا دور می کردم. می خواستم توپ و میدان را حفظ کنم. دیگر نمی خواهم این اشتباه را تکرار کنم و باید از اشتباهاتمان درس بگیریم.


روبرتو فیرمینو درباره این اشتباه هم تیمی های خود گفت:

پاس ویرجیل فن دایک در کل خوب نبود. آلیسون تلاش کرد این اشتباه را تصحیح کند اما او نیز حرکت اشتباهی کرد. با اینحال آلیسون در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت.

منبع: mirror.com

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

گزارشات مختلف حاکی از این است که موسی دمبله مهاجم باشگاه سلتیک، به لیون فرانسه پیوسته است.

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

پس از انتقال ماریانو دیاز از لیون به رئال مادرید، سران این تیم فرانسوی به منظور یافتن جانشین وی، به دنبال موسی دمبله مهاجم سلتیک، بودند. گزارشات حاکی از آن است که وی با باشگاه لیون بر سر دستمزد به توافق رسیده است و این مهاجم ۲۲ ساله را سال آینده در لباس تیم لیون خواهیم دید.

روز جمعه موسی دمبله در صفحه شخصی توئیتر خود اعلام کرده بود که در باشگاه سلتیک خواهد ماند:

یک مرد بدون عمل به حرفش، هیچ است.

فردی دیگر در پاسخ به وی گفته بود:

یک دروغ باعث بازخواست های متعددی می شود اما حقیقت نه.

در زیر این پیغام نیز، یکی از هواداران سلتیک نوشت:

هواداران سلتیک، بیایید اینقدر وی را سرزنش نکنیم. برای او باشگاه اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل فعلا انتقال خود به تیمی دیگر را تکذیب می کند؛ برای موسی دمبله آرزوی موفقیت می کنم.

با اینحال وی در ۹۴ بازی برای باشگاه سلتیک موفق به زدن ۵۱ گل شده است و به زودی به فرانسه سفر می کند تا ادامه دوران حرفه ای خود را در تیم لیون بگذراند. قبل از نهایی شدن این انتقال مدیر لیون درباره انتقال وی گفته بود:

انتقال او کمی پیچیده بود و به نظر می رسد امروز یا فردا بتوانیم کار های انتقال موسی دمبله را نهایی کنیم.

منبع: espn.com

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو نازاریو اسطوره اسبق اینتر و بارسلونا در طی مراسم معارفه ای، به عنوان مالک اصلی باشگاه وایادولید به همگان معرفی شد.

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو ستاره اسبق دنیای فوتبال در ازای مبلغ ?? میلیون یورو، باشگاه وایادولید را خریداری کرد. این باشگاه اسپانیایی این فصل در سطح اول رقابت های اسپانیا یعنی لالیگا، به میدان خواهد رفت.


وی حالا ۵۱ درصد سهام این باشگاه را در اختیار دارد و ۴۹ درصد دیگر در اختیار کارلوس سانچز است. وایادولید ۲۵ میلیون یورو بدهی معوقه داشت و رونالدو نازاریو توانست در رقابت با چینی ها و تاجران آمریکای لاتین، آن ها را شکست دهد و به مالک اصلی این باشگاه اسپانیایی تبدیل شود. رونالدو نازاریو در اینباره می گوید:

ما می خواهیم تیمی را بسازیم تا بتواند به بهترین نحو با تیم های دیگر رقابت کند. اعتماد هواداران به ما باعث می شود که وایادولید را قوی تر کنیم و در این راه شور و شوق زیادی وجود دارد. اطمینان دارم با کمک یکدیگر، هیچ تیمی نمی تواند ما را به راحتی شکست دهد. می خواهم از هواداران درخواست کنم که در این پروژه ما را یاری کنند. می خواهم هواداران حال و آینده باشگاه باشند.


کارلوس سوارز نیز از حضور رونالدو در این باشگاه هیجان زده است:


با آمدن رونالدو به وایادولید، توجهات به سوی ما جلب خواهد شد و باشگاه کیفیت بیشتری کسب خواهد کرد. از اینکه وی به خانه اش آمده است، به او خوشآمد می گویم. رونالدو نازاریو نماد ورزش جهانی است و معامله خوبی انجام داده ایم. در کنار مایکل جوردن، او تنها فردی است که قرارداد بلند مدت با کمپانی نایکی دارد. بنابراین ارزش باشگاه وایادولید افزایش خواهد یافت.

منبع: mirror.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟