کلوپ بالاخره جایگزین کوتینیو را پیدا کرد: لیورپول به دنبال ستاره رئال

28/11/1396 05:42:43 ب.ظ تعداد بازدید : 290 تغییر سایز فونت

در ماه های اخیر هافبک اسپانیایی ۲۱ ساله رئال مادرید به درهای خروجی این باشگاه نزدیک تر شده است.

یورگن کلوپ به دنبال دنی سبایوس به منظور جایگزینی کوتینیو

یورگن کلوپ به دنبال دنی سبایوس به منظور جایگزینی کوتینیو

دنی سبایوس که تابستان گذشته از باشگاه رئال بتیس به کهکشانی ها پیوسته بود، در این مدت تلاش کرده تا خود را به ترکیب اصلی این تیم تحمیل کند. اما این هافبک جوان تحت هدایت زین الدین زیدان فرانسوی، تنها در دو بازی از لالیگا در ترکیب اصلی رئالی ها قرار گرفته است.

با توجه به گزارش هفته نامه اسپانیایی دون بالون(Don Balon)، باشگاه لیورپول در تلاش است تا این هافبک ملی پوش زیر ۲۱ سال اسپانیایی را جذب کند. به ادعای دون بالون، یورگن کلوپ سرمربی لیورپول، دنی سبایوس را یک جایگزین ایده آل برای فیلیپ کوتینیو ستاره سابق این تیم می داند. از طرفی سبایوس نیز به فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید گفته می خواهد برنابئو را ترک کند، زیرا در این تیم به او بازی نمی رسد.

فیلیپ کوتینیو ماه گذشته با یک قرارداد ۱۴۲ میلیون پوندی از لیورپول به بارسا پیوست. این ملی پوش ۲۶ ساله برزیلی در تابستان گذشته درخواست انتقال خود را به سران بارسا داده بود. با این حال، کوتینیو مجبور شد برای رسیدن به رویای خود و بازی در نیوکمپ، تا زمان نقل و انتقالات ماه ژانویه منتظر بماند.

رئال مادرید فردا شب مهمان رئال بتیس در لالیگا است(یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵ به وقت تهران) و شاگردان زیزو با تیم سابق دنی سبایوس مصاف خواهند داد.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن