دوری شش هفته ای گابریل ژسوس از میادین فوتبال

13/10/1396 04:58:16 ق.ظ تعداد بازدید : 460 تغییر سایز فونت

پپ گواردیولا سرمربی موفق باشگاه منچسترسیتی بازه زمانی دوری گابریل ژسوس ستاره برزیلی این تیم از میادین فوتبال را اعلام کرد.

گابریل ژسوس بین چهار تا شش هفته از میادین دور خواهد بود.jpg

گابریل ژسوس بین چهار تا شش هفته از میادین دور خواهد بود

به گزارش "تلکسیران"، پس از پیروزی سه بر یک شب گذشته منچسترسیتی مقابل واتفورد از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ جزیره، پپ گواردیولا اعلام کرد مصدومیت گابریل ژسوس خیلی جدی نیست و این امیدواری وجود دارد که ژسوس بتواند در دیدار دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم بازل سوییس به میدان برود. 

 

پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی گفت:

گابریل ژسوس بین یک ماه تا ۶ هفته قادر به همراهی تیمش نیست. البته ممکن است دوری او از میادین کمی طولانی تر شود ولی این امید وجود دارد که ژسوس هر چه زودتر برای قرار گرفتن در ترکیب منچسترسیتی آماده شود.“

سرمربی منچسترسیتی درباره بازگشت داوید سیلوا هافبک اسپانیایی تیمش که چند بازی اخیر سیتیزن ها را به دلیل مسائل شخصی از دست داده بود نیز گفت:

”از بازگشت داوید سیلوا به ترکیب سیتی خوشحالیم. سیلوا بار دیگر توانایی های خود را به نمایش گذاشت. او برای ما بازیکن بسیار مهمی است. سیلوا مجاز است که هر زمان بخواهد به نزد خانواده خود برگردد. مهم ترین چیز در زندگی، مفهوم خانواده است. ممکن است در هفته های آینده نیز او دوباره از تیم جدا شود.“

منبع: fourfourtwo.com

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن