گوش به زنگگوش به زنگ

پیشبینی ویلیان از دیدار حساس چلسی و بارسلونا


ویلیان به آبی و اناری ها هشدار داده است که تیم چلسی در چهارشنبه هفته جاری با اعتماد به نفس کامل به دیدار بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه استمفورد بریج خواهد رفت.

ویلیان ستاره برزیلی چلسی معتقد است تیمشان توانایی حذف بارسلونا را دارد

ویلیان ستاره برزیلی چلسی معتقد است تیمشان توانایی حذف بارسلونا را دارد

به گزارش تلکسیران، آبی های لندن پس از پیروزی قابل توجه ۴-۰ جمعه شب برابر هال سیتی در جام حذفی انگلستان، کاملا آماده رویارویی با تیم آماده بارسلونا هستند. ویلیان در دیدار برابر هال سیتی دو بار گلزنی کرد تا به گل های زده پدرو رودریگز و الیویه ژیرو در تیم چلسی برسد. مردان آنتونیو کونته با این پیروزی، به نوعی خود را برای نبرد با آبی و اناری ها گرم کردند.

تیم آنتونیو کونته در پی این است که با ارائه یک بازی هوشمندانه در بازی رفت برابر تیم بارسلونا، قبل از سفر به نیوکمپ در ماه آینده برای برگزاری دیدار برگشت، اندوخته خوبی جمع کند.

ویلیان برزیلی تاکید کرد که آبی های لندن با اعتماد به نفس کامل برای نبرد با کاتالان ها پای به استمفورد بریج خواهند گذاشت.

 

ویلیان پس از بازی جمعه شب در وب سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:

”همه چیز در فوتبال به نتایج بر می گردد. هنگامی که می برید همه چیز خوب است، اما وقتی که ببازید، نه. ما همیشه سعی می کنیم به سختی کار کنیم و عملکرد خودمان را بهبود بخشیم و باید این کار را ادامه دهیم.“

ویلیان افزود:

”ما برای باشگاه چلسی بازی میکنیم، ما همیشه می خواهیم جام ها را ببریم. ما می دانیم که این یک بازی دشوار در لیگ قهرمانان اروپا است، اما ما هم چلسی هستیم و ایمان داریم که توانایی پیروز شدن در این دیدار سخت را داریم. ما باید خود را آماده این نبرد کنیم. بدون شک این یک بازی بزرگ خواهد بود.“

نبرد بین تیم های چلسی بارسلونا یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا

نبرد بین تیم های چلسی بارسلونا یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا

تیم چلسی در حال حاضر در رده چهارم جدول لیگ جزیره قرار دارد. آن ها تلاش می کنند تا در فصل دوم حضور کونته، حداقل بین چهار تیم اول لیگ قرار گرفته و جواز حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند.

آبی های غرب لندن پارسال در رقابت های لیگ جزیره به عنوان قهرمانی رسیدند اما در این فصل، دست آن ها از جام کوتاه مانده و عنوان قهرمانی به احتمال زیاد نصیب شاگردان پپ گواردیولا خواهد شد.

از طرفی تیم چلسی همواره یکی از گربه سیاه های بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بوده و همواره دردسرهای زیادی را در تاریخ این رقابت ها برای آبی و اناری ها ایجاد کرده است. پیش بینی تیم صعود کننده در حال حاضر کاریست بس دشوار و پر واضح است که باید تا سوت پایان دیدار برگشت دو تیم در نیوکمپ صبر کنیم تا ببینیم پسران آنتونیو کونته فاتح این دیدار جذاب خواهند بود یا تیم آماده ارنستو والورده به رهبری لئو مسی رستگار شده و راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها خواهد شد.

دیدار رفت بین دو تیم چلسی و بارسلونا از دور یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ساعت ۲۳:۱۵ در استمفوردبریج برگزار خواهد شد. همچنین دیدار برگشت بین دو تیم چهارشنبه ۲۳ اسفند، ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه نیوکمپ برگزار خواهد شد.

منبع: thesportreview.com