گوش به زنگگوش به زنگ

پاسخ آنتونیو کونته به شایعات حول نقل و انتقالات ژانویه


کونته نسبت به این پرسش که در ژانویه بازیکن جدیدی به خدمت خواهند گرفت یا خیر واکنش نشان داد.

واکنش کونته به پرسش درباره نقل و انتقالات ژانویه.jpg

واکنش کونته به پرسش درباره نقل و انتقالات ژانویه

سرمربی آبی های لندن از پاسخ دادن به این پرسش که آیا بازیکنی در ماه ژانویه خواهند گرفت یا خیر طفره رفت و اشاره کرد هنوز تصمیم نگرفته اند چه بازیکنی را به خدمت بگیرند. کونته پس از شکست ناباورانه یک بر صفر برابر چکش ها اعتراف کرده بود تیمش دیگر شانسی برای قهرمانی در فصل جاری لیگ جزیره ندارد.

کونته در مورد نقل و انتقالات ژانویه گفت:

”تمایلی به صحبت درباره بازیکنان جدید ندارم. بهتر است در این زمینه با مدیران باشگاه صحبت کنید چون آن ها هستند که تصمیم نهایی را می گیرند، نه من!“

بازیکنی که احتمال پیوستنش به چلسی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه وجود دارد وینگر تیم بایر لورکوزن یعنی لئون بیلی است. شنیده ها حاکی از آن است که سران چلسی اخیرا جلسه ای را برگزار کرده اند تا با باز شدن مجدد پنجره نقل و انتقالات قراردادی را با این بازیکن امضا کنند. به گزارش دیلی میل مدیران چلسی اسکات را برای دیدن بازی لورکوزن برابر اشتوتگارت که به برتری دو بر صفر لورکوزن انجامید به آلمان فرستاده بودند.

بیلی در ۱۲ باری که برای لورکوزن به میدان رفته موفق شده چهار گل به ثمر برساند. این بازیکن جامائیکایی اخیرا به تیم های لیورپول و بارسلونا نیز با قیمت حدود ۲۰ میلیون پوند لینک شده است.

لئون بیلی بازیکن فعلی لورکوزن به تیم کونته لینک شده.jpg

لئون بیلی بازیکن فعلی لورکوزن به تیم کونته لینک شده

منبع: Goal.com