گوش به زنگگوش به زنگ

واکنش بد فرانچسکو توتی به عملکرد لیورپول در شب ناکامی رم


ستاره افسانه‌ای رم، فرانچسکو توتی در دیدار روز سه‌ شنبه تیم قدیمی خود با تیم لیورپول، در قالب مرحله نیمه‌ نهایی لیگ قهرمانان که منجر به شکست تیم رم شد، کاملا خشمگین و برافروخته بود.

۵۶۴.jpg

شکست تیم رم در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان مقابل تیم لیورپول

بعد از یک شروع آرام و انگیزه کمی که ناشی از آسیب‌دیدگی الکس چمبرلین بود، ناگهان تیم لیورپول سرزندگی خود را بازیافت و عملکرد فوق‌العاده‌ای را به نمایش گذاشت.

بعد ازاینکه سادیومانه موقعیت‌های متعددی را از دست داد، بازیکن سابق جناح راست رم، محمد صلاح تلاش خیره‌کننده‌ای داشت که درنهایت اولین گل لیورپول را به ثمر رساند.

او سپس کمی پیش از پایان نیمه اول، با از هم پاشیدن مدافعین رم شوت دیگری را به سمت دروازه‌بان رم، آلیسون، روانه کرد و دومین گل این تیم را به ارمغان آورد.

در نیمه دوم نیز صلاح با فراهم کردن موقعیت با یک پاس بلند به پشت مدافعان رم، مانه را صاحب توپ کرد و او نیز این توپ را به گل سوم تبدیل کرد.

بعد از دریافت چهارمین گل از تیم رم، نگاه همه دوربین‌ها متوجه توتی بود که در کنار اعضای هیئت‌مدیره تیم رم و مونچی مدیر باشگاه رم، بازی را تماشا می‌کرد. توتی ۴۱ ساله با بیم و امید نظاره‌گر درهم‌ شکسته شدن تیمی بود که سال‌ها برایش زحمت‌ کشیده بود.

اما تیم لیورپول هنوز تمام نشده بود و این بار روی یک ضربه کرنر، فیرمینو گل پنجم را زد و توتی را ناامیدتر کرد. در کنار او مونچی مدیر باشگاه رم نیز درحالی‌که سرش را میان دستانش گرفته بود، خاطرات مربوط به پیروزی‌شان در برابر بارسلونا را به یاد می‌آورد و ناامیدانه به بازی خیره شده بود.

درنهایت تیم رم با زدن دو گل نتیجه بازی را به ۲-۵ تغییر دادند تا هنوز هم امیدی برای رسیدن به فینال داشته باشند و مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان را به تیم حریف واگذار کردند.

منبع: metro.co.uk