تبلیغات در تلکسیران

هندرسون: لیورپول به هیچ وجه رم را دست کم نخواهد گرفت

قرمز پوشان با گذشتن از سد منچستر سیتی در مرحله یک چهارم نهایی، ترتیب ملاقات شگفت انگیزی را با طرف سری آ دادند.

هندرسون: لیورپول به هیچ وجه رم را دست کم نخواهد گرفت

جردن هندرسون کاپیتان لیورپولجردن هندرسون کاپیتان لیورپول

جردن هندرسون کاپیتان لیورپول تاکید دارد که آن ها رم را در تقابل نیمه نهایی لیگ قهرمانان، دست کم نخواهند گرفت.

قرمزها در کمال شگفتی، با نتیجه کلی ۵-۱ شاگردان پپ گواردیولا را شکست داده و به آسانی از سد منچستر سیتی در یک چهارم نهایی گذشتند.

از این هم شگفت انگیزتر بازگشت قابل توجه رم در مقابل بارسلونا بود. طرف سری آ بازی برگشت را با نتیجه ۳-۰ برد و توانست با نتیجه کلی ۴-۴ و گل در خانه حریف بیشتر به مرحله بعدی صعود کند.

لیورپول توانست شد در قرعه کشی نیمه نهایی، از برخورد با قدرت های اروپا؛ رئال مادرید و بایرن مونیخ، اجتناب کند، ولی هندرسون می گوید که قرمزپوشان قدر همه چیز را خواهند دانست.

هندرسون در یک پیش نمایش لباس در آنفیلد گفت:

"ما قطعا (رم را) دست کم نخواهیم گرفت. آن ها بارسلونا را ۳-۰ شکست داده اند و تیم با کیفیتی هستند. بازی سختی در هر دو مرحله رفت و برگشت خواهد بود. من چند باری بازی هایشان را دیده ام و آن ها بازیکنان بسیار خوبی دارند و تیم بسیار خوبی هم هستند."

او ادامه داد:

" این بازی امتحان سختی خواهد بود؛ همانطور که از یک بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان انتظار می رود. با اعتماد به نفس داخل زمین رفتن با این سبک بازی ما، مخصوصا در این دور آخر، یک چالش خواهد بود."

لیورپول از کمپینی قوی تاکنون لذت برده است و هندرسون امیدوار است ۲۰۱۷-۱۸ تنها شروعی برای یک آینده روشن برای طرف آن ها باشد.

این هافبک می گوید:

" تیم ما تیمی جوان است اما من حس می کنم آن ها در عین حال بالغ و حریص برای چیزهای بیشتر، یادگیری و پیشرفت هستند و این بزرگترین چیز است."

یکی از ستاره های جوان لیورپول ترنت الکساندر-آرنولد است که با پیشرفت غیرمنتظره ای تبدیل به دفاع راست ثابت تیم در سن ۱۹ سالگی شده است .

الکساندر-آرنولد می گوید:

"به ۱۲ ماه پیش نگاه می کنم که من حتی فکرش را نمی کردم هیچگاه در موقعیت کنونی ام باشم و برای آن خوشوقتم. هرگاه من شانس بازی را به دست آورم از آن خوشحال خواهم بود و این بستگی به اطمینان سرمربی به من و اطمینانی که نشان می دهد، دارد."

آرنولد افزود:

"هر بار او برای بازی به من اعتماد کرده است، مخصوصا در بازی های بزرگ، من تلاش می کنم نشان دهم چرا او به من اعتماد کرده است و تلاش می کنم باعث افتخار او و تیم شوم."

منبع: goal.com

کریم انصاری فرد در ناتینگهام فارست

کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران، از تیم المپیاکوس یونان به ناتینگهام فارست انگلستان پیوست. این تیم انگلستانی در لیگ دسته اول(چمپیونشیپ) انگلستان حضور دارد.

کریم انصاری فرد در ناتینگهام فارست

کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران، ادامه دوران حرفه ای خود را در کشور انگلستان سپری خواهد کرد

کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی ایران، ادامه دوران حرفه ای خود را در کشور انگلستان سپری خواهد کرد

کریم انصاری فرد مهاجم اسبق پرسپولیس و المپیاکوس یونان، به تیم انگلستانی ناتینگهام فارست پیوسته است. آیتور کارانکا سرمربی ناتینگهام که قبلا دستیار ژوزه مورینیو در تیم رئال مادرید بود، قبلا نیز نسبت به جذب این مهاجم بلند قامت ابراز علاقه کرده بود و حالا توانست وی را به خدمت گیرد.

این مهاجم ۲۸ ساله به صورت قرضی از تیم المپیاکوس یونان به انگلستان آمده است. هنوز جزئیات قرارداد کریم انصاری فرد منتشر نشده است. سعید عزت اللهی هموطن انصاری فرد نیز به دیگر تیم حاضر در رقابت های چمپیونشیپ یعنی ریدینگ پیوسته است. انصاری فرد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به همراه تیم ملی ایران در این رقابت حضور داشت و در مرحله گروهی توانست از روی نقطه پنالتی مقابل تیم ملی پرتغال گلزنی کند.

منبع: business-standard

حق پخش مسابقات یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

رسانه جهانی سونی شعبه کشور هند، اعلام کرد که حق پخش دو رقابت یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا را خریداری کرده است و بنابراین مسابقات به صورت زنده پخش خواهند شد.

حق پخش مسابقات یورو 2020 و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

حق پخش مسابقات یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

حق پخش مسابقات یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا در اختیار شرکت سونی

با خرید حق پخش تورنومنت یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا، حالا سونی حق پخش هشت رقابت را در اختیار دارد؛ لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا، لالیگا، سری آ، سوپر جام اروپا و جام حذفی انگلستان.

در سال های اخیر، ورزش فوتبال رشد چشمگیری در کشور هندوستان داشته است؛ فصل گذشته حدود ۵۰۰ میلیون هندی مسابقات معتبر اروپایی را تماشا و پیگیری کردند. این ورزش در کنار کبدی و کریکت، جزو ۳ ورزش پر طرفدار این کشور است. حدود ۲۵۴ میلیون نفر هندی از طریق برنامه ماهواره ای سونی، مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ را تماشا کردند. بازاریاب رسانه سونی در اینباره می گوید:

ما متقاعد شده ایم که در این کشور خانه فوتبال خواهیم بود. با خرید حق پخش یورو ۲۰۲۰ و لیگ ملت های اروپا، یک قدم به تحقق این هدف، نزدیک تر خواهیم شد. از اینکه در هند علاقه زیادی به فوتبال وجود دارد، خوشحالیم و این موضوع به ما شور و اشتیاق می دهد.


در جام جهانی ۲۰۱۸، به دلیل پشتیبانی سونی از زبان ها و گویش های مختلف، بینندگان زیادی از غرب بنگال و کرالا جذب این رقابت شدند و از نظر بازاریابی سود زیادی نصیب سونی شعبه هند شد. سونی شعبه هند می خواهد همین استراتژی را برای یورو ۲۰۲۰ نیز اتخاذ کند اما برای لیگ ملت های اروپا، به زودی بیانیه ای را منتشر خواهد کرد تا لیست گویش هایی که قرار است پشتیبانی شود را اعلام کند.
لیگ ملت های اروپا امسال برای کشورهای اروپایی برگزار خواهد شد و قرار است جایگزین بازی های دوستانه کشور های اروپایی شود. این هفته اولین بازی این تورنومنت برگزار خواهد شد؛ در این مسابقات فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸، کرواسی، پرتغال، آلمان، انگلستان، بلژیک، اسپانیا و کشور های اروپایی دیگر حضور دارند. بازی های گروهی این رقابت در ۶ بازی و از ماه سپتامبر تا نوامبر برگزار می شود و فینال این رقابت ها در ژوئن ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. بنابراین تیم های اروپایی که در جام جهانی ۲۰۱۸ با یکدیگر رقابت کردند، برای آماده سازی هر چه بهتر خودشان برای یورو ۲۰۲۰، در رقابت های لیگ ملت های اروپا حاضر خواهند شد.
منبع: business-standard.com

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو دلیل گل خوردن لیورپول را عملکرد متزلزل خط دفاعی و به خصوص ویرجیل فن دایک می داند.

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو بر این باور است که آلیسون نباید به خاطر گلی که خورد شرمنده باشد؛ زیرا این مهاجم برزیلی بر این باور است که اشتباه اول را ویرجیل فن دایک مرتکب شده است.

در جریان بازی لیورپول - لسترسیتی و در صحنه گل، ابتدا ویرجیل فن دایک در هنگام حفظ توپ تعلل زیادی کرد و به دلیل پرس بازیکنان حریف، مجبور شد توپ را به آلیسون پاس دهد؛ آلیسون نتوانست توپ را کنترل کرده و بازیکن حریف را از پیش رو بردارد و در نهایت کیلیچی ایهیناچو توپ ربایی کرد و آن را به رشید غزال سپرد و مهاجم لستر هم توپ را وارد دروازه کرد.

آلیسون درباره اشتباه خود گفت:

نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم و اشتباه کردم. البته پاس خوبی نیز به من داده نشد. در رختکن درباره این اشتباه با ویرجیل فن دایک صحبت کردم. پاس خوبی به من نداد اما من نیز باید توپ را سریعا دور می کردم. می خواستم توپ و میدان را حفظ کنم. دیگر نمی خواهم این اشتباه را تکرار کنم و باید از اشتباهاتمان درس بگیریم.


روبرتو فیرمینو درباره این اشتباه هم تیمی های خود گفت:

پاس ویرجیل فن دایک در کل خوب نبود. آلیسون تلاش کرد این اشتباه را تصحیح کند اما او نیز حرکت اشتباهی کرد. با اینحال آلیسون در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت.

منبع: mirror.com

شب عجیب کیلور ناواس در استادیوم سانتیگو برنابئو

خاص ترین شب ساتیاگو برنابئو برای تیبو کورتوا، عجیب ترین شب برای کیلور ناواس بود.

شب عجیب کیلور ناواس در استادیوم سانتیگو برنابئو

کیلور ناواس بهترین دروازه بان فصل پیش اروپا

کیلور ناواس بهترین دروازه بان فصل پیش اروپا

شنبه شب قبل از آغاز بازی رئال مادرید و لگانس، از کیلور ناواس در استادیوم سانتیگو برنابئو تقدیر به عمل آمد؛ وی چند روز پیش به عنوان دروازه بان برتر اروپا در فصل گذشته انتخاب شد. با اینحال در بازی دیشب وی درون دروازه نایستاد و به جای او تیبو کورتوا از دروازه رئال مادرید محافظت کرد.

 

خولن لوپتگی سرمربی رئال دیشب تصمیم به تغییر دروازه بان تیمش گرفت. بنابراین بهترین دروازه بان اروپا بر روزی نیمکت نشست و شاهد این بود که رقیبش تیبو کورتوا جای وی را درون دروازه پُر کرده است.

خولن لوپتگی درباره اینکه تیمش دو دروازه بان سطح بالا دارد، گفت:

این یک مشکل نیست؛ بلکه بهترین راه حل است.

از وقتی که ایکر کاسیاس رئال مادرید را ترک کرده است، کیلور ناواس به مدت سه سال انتخاب اول رئالی ها برای پُست دروازه بانی بوده است و حالا به نظر می رسد دوران وی در این تیم در حال تمام شدن است. از زمانی که کیلور ناواس برای اولین بار درون دروازه کهکشانی ها ایستاد، ۱۴۷۱ روز گذشته است اما حالا شرایط برای او فرق کرده است.

همچنین عملکرد تیبو کورتوا در بازی دیشب مناسب بود؛ با اینکه وی نتوانست ضربه پنالتی حریف را بگیرد، اما در نیمه دوم با ۴ عکس العمل بسیار خوب مانع از گل خوردن تیمش شد.

منبع: marca.com

سود کلان لیورپول از فروش فیلیپ کوتینیو همچنان ادامه دارد

بارسلونا برای خرید فیلیپ کوتینیو از لیورپول در ژانویه گذشته، مبلغ بسیار زیادی را هزینه کرد؛ با اینحال هنوز هم قرمز ها از قبال این انتقال سود کسب می کنند.

سود کلان لیورپول از فروش فیلیپ کوتینیو همچنان ادامه دارد

هزینه سنگین بارسلونا برای به خدمت گرفتن فیلیپ کوتینیو

هزینه سنگین بارسلونا برای به خدمت گرفتن فیلیپ کوتینیو

بارسلونا برای به خدمت گرفتن این هافبک برزیلی تلاش بسیار زیادی کرد و سرانجام موفق شد در نقل و انتقالات زمستانی وی را با مبلغ گزافی به خدمت گیرند؛ با اینحال لیورپول هنوز هم در حال به دست آوردن سود از این انتقال است. هواداران لیورپول نگران این بودند که با خروج فیلیپ کوتینیو تیمشان افت قابل ملاحظه ای کند اما محمد صلاح به خوبی توانست در فصل گذشته جای وی را پُر کند.

این وینگر مصری با عملکرد بی نظیر خود در فصل گذشته موفق شد تمیش را به مرحله فینال رقابت های لیگ قهرمانان برساند؛ با اینحال قرمز ها در این مسابقه با نتیجه ۳-۱ مغلوب رئال مادرید شدند. در طرف دیگر بارسلونا و کوتینیو در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل آاس رم شکست عجیبی خوردند؛ این تیم ایتالیایی در مرحله نیمه نهایی مغلوب لیورپول شد و از گردونه رقابت حذف شد.

بارسلونا فیلیپ کوتینیو را در ازای مبلغ ۱۰۶ میلیون پوند بعلاوه ۳۶ میلیون پوند(که در شرایطی خاص به حساب لیورپول واریز می شود) به خدمت گرفته است. تقریبا نیمی از این مبلغ ۳۶ میلیون پوند یعنی ۱۷ میلیون پوند، در صورتی که کوتینیو ۱۰۰ مرتبه برای بارسا به میدان رود، واریز خواهد شد. بنابراین هر ۲۵ مرتبه ای که کوتینیو در ترکیب آبی و اناری ها قرار گیرد، حدود ۴.۴ میلیون پوند به حساب قرمز ها انتقال داده خواهد شد.

شنبه گذشته، فیلیپ کوتینیو بیست و پنجمین بازی خود را برای کاتالان ها انجام داد و بنابراین اولین قسط ۴.۴ میلیون پوندی به حساب قرمز ها انتقال داده شد؛ در این بازی بارسلونا موفق شد با نتیجه ۱-۰ رئال وایادولید را شکست دهد.

همچنین جدای از این ۱۷ میلیون پوند، به دلیل صعود بارسلونا به رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا که فیلیپ کوتینیو را در اختیار دارد، ۴.۴ میلیون پوند دیگر عاید باشگاه لیورپول شده است.

منبع: Mirror.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟