گوش به زنگگوش به زنگ

هندرسون: لیورپول به هیچ وجه رم را دست کم نخواهد گرفت


قرمز پوشان با گذشتن از سد منچستر سیتی در مرحله یک چهارم نهایی، ترتیب ملاقات شگفت انگیزی را با طرف سری آ دادند.

جردن هندرسون کاپیتان لیورپولجردن هندرسون کاپیتان لیورپول

جردن هندرسون کاپیتان لیورپول تاکید دارد که آن ها رم را در تقابل نیمه نهایی لیگ قهرمانان، دست کم نخواهند گرفت.

قرمزها در کمال شگفتی، با نتیجه کلی ۵-۱ شاگردان پپ گواردیولا را شکست داده و به آسانی از سد منچستر سیتی در یک چهارم نهایی گذشتند.

از این هم شگفت انگیزتر بازگشت قابل توجه رم در مقابل بارسلونا بود. طرف سری آ بازی برگشت را با نتیجه ۳-۰ برد و توانست با نتیجه کلی ۴-۴ و گل در خانه حریف بیشتر به مرحله بعدی صعود کند.

لیورپول توانست شد در قرعه کشی نیمه نهایی، از برخورد با قدرت های اروپا؛ رئال مادرید و بایرن مونیخ، اجتناب کند، ولی هندرسون می گوید که قرمزپوشان قدر همه چیز را خواهند دانست.

هندرسون در یک پیش نمایش لباس در آنفیلد گفت:

"ما قطعا (رم را) دست کم نخواهیم گرفت. آن ها بارسلونا را ۳-۰ شکست داده اند و تیم با کیفیتی هستند. بازی سختی در هر دو مرحله رفت و برگشت خواهد بود. من چند باری بازی هایشان را دیده ام و آن ها بازیکنان بسیار خوبی دارند و تیم بسیار خوبی هم هستند."

او ادامه داد:

" این بازی امتحان سختی خواهد بود؛ همانطور که از یک بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان انتظار می رود. با اعتماد به نفس داخل زمین رفتن با این سبک بازی ما، مخصوصا در این دور آخر، یک چالش خواهد بود."

لیورپول از کمپینی قوی تاکنون لذت برده است و هندرسون امیدوار است ۲۰۱۷-۱۸ تنها شروعی برای یک آینده روشن برای طرف آن ها باشد.

این هافبک می گوید:

" تیم ما تیمی جوان است اما من حس می کنم آن ها در عین حال بالغ و حریص برای چیزهای بیشتر، یادگیری و پیشرفت هستند و این بزرگترین چیز است."

یکی از ستاره های جوان لیورپول ترنت الکساندر-آرنولد است که با پیشرفت غیرمنتظره ای تبدیل به دفاع راست ثابت تیم در سن ۱۹ سالگی شده است .

الکساندر-آرنولد می گوید:

"به ۱۲ ماه پیش نگاه می کنم که من حتی فکرش را نمی کردم هیچگاه در موقعیت کنونی ام باشم و برای آن خوشوقتم. هرگاه من شانس بازی را به دست آورم از آن خوشحال خواهم بود و این بستگی به اطمینان سرمربی به من و اطمینانی که نشان می دهد، دارد."

آرنولد افزود:

"هر بار او برای بازی به من اعتماد کرده است، مخصوصا در بازی های بزرگ، من تلاش می کنم نشان دهم چرا او به من اعتماد کرده است و تلاش می کنم باعث افتخار او و تیم شوم."

منبع: goal.com