گوش به زنگگوش به زنگ

نقل و انتقالات تایید شده 2018


بر خلاف نقل و انتقالات زمستانی سال های پیش، امسال انتقالات داغ تر از سال های پیش صورت گرفت و بازیکنان بزرگی جا به جا شدند بارسا و منچستر یونایتد برنده این انتقالات بودند.

فیلیپ کوتینیو

پس از عدم موفقیت بارسا برای جذی کوتینیو در نقل و انتقالات تابستانی بعد از کشمکش های فراوان بارسا توانست این بازیکن برزیلی را با مبلغ ۱۷۶.۵ میلیون دلار به نیوکمپ منتقل کند. او بعد رهایی از بند مصدومیت توانست مقابل اسپانیول در رقابت های کوپا دل ری به میدان رود.

فیلیپ کوتینیو

مراسم معارفه فیلیپ کوتینیو

الیکسیس سانچز

جدایی الکسیس سانچز از آرسنال دور از دسترس نبود زیرا بسیاری از بازیکنان خواستار بازی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هستند و آرسنال این روز با روزهای اوجش بسیار فاصله دارد. این جابجایی بصورت یک مبادله انجام شد آرسنالی ها میختاریان را در ازائ سانچز به خدمت گرفتند. سانچز اولین بازی خود را مقابل یئوویل به میدان رفت و دو پاس گل به نام خود ثبت کرد. او همچنین با این انتقال رکورد دستمزد هفتگی تاریخ لیگ جزیره را با دریافت ۳۵۰ هزار پوند در هفته را شکست.

ایکسیس سانچزالکسیس سانچز

ویرجیل فن دایک

لیورپول بعد از چند هفته مذاکره توانست فن دایک را از ساوتهمپتون خریداری کند و با این خرید او گرانترین مدافع تاریخ شد. او تا ۲۰۲۳ با لیورپول قرارداد بست و دستمزد هفته ای ۱۸۰ هزار پندی دریافت می کند.

با توجه به این که کمتر از ۴۸ ساعت به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقی مانده است دیگر تیم ها در تکاپوی خرید بازیکنان سرشناس دیگری هستند.

ویرجیل فن دایکویرجیل فن دایک

برای مشاهده تمامی نقل و انتقالات تایید شده روی لینک زیر کلیک کنید:

نقل و انتقالات تایید شده ۲۰۱۸