گوش به زنگگوش به زنگ

نقل و انتقالات احتمالی تابستان 2018


نقل و انتقالات احتمالی تابستان 2018

پیشنهاد رئال برای خرید محمد صلاح

به نقل از سایت "دیارا گل" رئال مادرید پیشنهاد جالبی را برای جذب محمد صلاح به سران باشگاه لیورپول ارائه داده است. مادریدی ها تمایل دارند با پرداخت ۵۰ میلیون یورو به اضافه انتقال ایسکو به لیورپول محمد صلاح را در اختیار بگیرند.

اگر این انتقال صورت گیرد این مهاجم ۲۵ ساله مصری با درآمد ۲۵ میلیون یورو سالانه، به سانتیاگو برنابئو می پیوندد.

محمد صلاح

محمد صلاح

آرسنال و یونایتد خواهان سوکراتیس

آرسنال و منچستر یونایتد خواهان جذب سوکراتیس پاپاستاتوپولوس مدافع بورسیا دورتمند هستند. قرارداد این بازیکن تا پایان فصل بعد به اتمام می رسد و باشگاه ها می توانند با کاهش قیمت، این بازیکن ۲۹ ساله را به خدمت بگیرند. همچنین یوونتوس هم نیم نگاهی به خرید این بازیکن دارد.

 

بایرن خواهان جذب تراشتگن

گویا مصدومیت های نویر باواریایی ها را نگران کرده است و آنها به فکر خرید تراشتگن افتاده اند. بایرنی ها امیدوار هستند با پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی خود بارسلونا را برای عقد این قرارداد قانع کنند.

 

تمایل فلینی برای پیوستن به رم

هافبک منچستر یونایتد خودش را به باشگاه آ اس رم پیشنهاد داد. این بازیکن بلژیکی به فکر پایان دادن قرارداد خود در اولد ترافورد افتاده است و تمایل زیادی برای بازی کردن در سری آ دارد.

 

چلسی با لوئیس انریکه و آلگری وارد مذاکره شد

به احتمال زیاد آنتونیو کونته در پایان این فصل از چلسی جدا می شود و سران باشگاه به فکر خرید انریکه سرمربی سابق بارسا و مکس آلگری سرمربی فعلی یوونتوس افتاده اند.

 

تمایل مشترک ماریو بالوتلی و رم

در پایان این فصل ماریو بالوتلی به عنوان بازیکن آزاد قرار می گیرد. این بازیکن ۲۷ ساله با باشگاه های دیگری هم در اروپا لینک شده است اما تمایل دو طرفه ای بین رم و بالوتلی برای بازی کردن در این باشگاه وجود دارد.