نبرد حساس کونته و مورینیو: ترکیب چلسی برابر منچستریونایتد

باز هم یکی از یکشنبه های هیجان انگیز در اروپا فرا رسیده است. در یکی از مهم ترین دیدارهای امروز، در لیگ جزیره منچستر یونایتد از ساعت 17:35 در ورزشگاه اولدترافورد مقابل تیم چلسی صف آرایی خواهد کرد. در حال حاضر هر دو تیم در جدول لیگ جزیره، جایگاه خوبی دارند.

منچستر یونایتد در دیداری حساس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی میرود.jpg

منچستر یونایتد در دیداری حساس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی می رود

پس از پایان هفته بیست و هفتم، تیم منچستر یونایتد با ۵۶ امتیاز سوم است و تیم چلسی نیز با سه امتیاز کمتر در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد. اما هواداران منچستر یونایتد انتظاری جز پیروزی در این دیدار حساس خانگی ندارند.

ترکیب احتمالی تیم چلسی:

آرایش: ۱-۲-۴-۳

ترکیب اصلی:

دروازه:

بی شک تیبو کورتوا انتخاب اول و آخر کونته در چهار چوب دروازه چلسی است، درست مانند شرایطی که دیوید دخئا در یونایتد دارد.

خط دفاع:

با توجه به فرم ضعیف گری کیهیل در بازی های اخیر، آنتونیو کونته احتمالا از سزار آسپیلیکوئتا و آنتونیو رودیگر، به ترتیب در پست های دفاع راست و چپ و از آندریاس کریستینسن در پست دفاع آخر استفاده خوهد کرد.

خط هافبک:

همچنین ویکتور موزس و مارکوس آلونسو به ترتیب در بال راست و چپ به بازی گرفته می شوند و به نظر نمی رسد کونته تغییری در پست های این دو بازیکن ایجاد کند. با توجه به این که تیمو باکایوکو کماکان نیمکت نشین است، به احتمال زیاد شاهد حضور انگولو کانته قدرتمند و سسک فابرگاس باتجربه در میانه میدان خواهیم بود.

مهاجمین:

ادن هازارد و ویلیان دو ستاره بزرگ باشگاه چلسی، به احتمال زیاد در سمت چپ و راست خط حمله به کار گرفته می شوند. انتظار می رود  آلوارو موراتا نیز به دلیل تحرک زیادی که در زمین دارد، در پست مهاجم نوک به الیویه ژیرو ترجیح داده شود.

دیدار تیم های منچستر یونایتد و چلسی از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلستان از ساعت ۱۷:۳۵ امروز با قضاوت مارتین اتکینسون آغاز خواهد شد.

 

منبع: thefaithfulmufc.com

بنجامین پاوار کیست؟ مدافع تیم ملی فرانسه، زیر ذره بین باشگاه های بزرگ

بنجامین پاوار، مدافع باشگاه اشتوتگارت آلمان، کمک شایانی به دیدیه دشان و تیم ملی فرانسه کرده است. درخشش پاوار در جام جهانی 2018، فرصت های بسیاری را برای بازی در باشگاه های مطرح اروپایی برایش فراهم کرده است.  

درخشش بنجامین پاوار، توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است

درخشش بنجامین پاوار، توجه باشگاه های بزرگ اروپایی را به خود جلب کرده است

برای هر فوتبالیست جوان، مقایسه شدن با قهرمان جام جهانی و یا لیگ قهرمانان اروپا، بسیار سخت است. این امر زمانی سخت تر خواهد شد که خود بازیکنان نیز به چنین مقایسه هایی دست بزنند.

زمانی که وب سایت خبری گل از بنجامین پاوار، در رابطه با نقش او در تیم ملی فرانسه و باشگاه اشتوتگارت، و هم چنین تاثیر آن بر روی کارنامه ملی اش سوال کرد، او با اشاره به سخنان لیلیان تورام(یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فرانسه)، این چنین پاسخ داد:

برای من، بازی در سمت راست، چپ و یا مرکز خط دفاعی، آن چنان تفاوتی ندارد. یک مدافع باید به خوبی دفاع کند، درست است که به عنوان یک دفاع راست و یا چپ، باید بیشتر در حمله نقش داشته باشم، اما برای من، همه آن ها یکسان است. من می توانم به خوبی در این نقش ها بازی کنم.

پاوار ادامه داد:

درست است که سوال هایی در رابطه با این امر به وجود خواهد آمد و این ایرادی ندارد. کمی پیش تر، لیلیان تورام در باشگاه خود، به عنوان مدافع مرکزی ظاهر می شد و برای تیم ملی فرانسه به عنوان دفاع راست به زمین می رفت. من بازی کردن در مرکز دفاع را دوست دارم و این علاقه در سمت راست دفاع نیز برای من وجود دارد. پس چرا حرفه ای مانند تورام را نداشته باشم؟

تورام تنها ۲۴ سال داشت که دو گل ملی برای فرانسه را به ثمر رساند. در آن سال، توارم با زدن دو گل، فرانسه را از باخت مقابل تیم ملی کرواسی نجات داد. فرانسه در فینال توانست با برد ۳ بر ۰ مقابل برزیل، جام را بالای سر ببرد.

توارم طی ۱۴۲ حضور خود در تیم ملی فرانسه، تنها همان دو گل را به ثمر رساند. در آن سال ها، پاوار تنها دو سال داشت و فرانسه توانست اولین و تنها پیروزی خود را در جام جهانی جشن بگیرد.

بنجامین پاوار تجربه چندانی در تیم ملی فرانسه ندارد، با این وجود، تا به اینجای کار، نام خود را در تاریخ فوتبال فرانسه ثبت کرده است. او با ضربه ای مهلک به دروازه تیم ملی آرژانتین، فرانسه را به گل رساند تا دیدیه دشان و تیمش، از بخت های اول قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ باشند.

آخرین گلی که یک مدافع فرانسوی پیش از پاوار در جام جهانی به ثمر رسانده، به نام تورام در سال ۱۹۹۸ ثبت شده است.

اگر چه موفقیت های پاوار، مانند تورام پایدار نبوده اند. در تابستان سال ۲۰۱۶، این مدافع لیگ ۱ را ترک کرد. او نتوانسته بود که به صورت مداوم، در ترکیب اصلی تیمش حضور داشته باشد.

قدم بعدی برای بنجامین پاوار، انتقال چالش برانگیزش به اشتوتگارت بود که در آن زمان با سقوط از بوندسلیگا، در لیگ دسته دوم آلمان بازی می کرد. او با حضور در تیم زیر ۲۱ سال فرانسه، فرصت بازی در اولین دیدار فصل ۱۷-۲۰۱۶ اشتوتگارت را در حالی از دست داد که در نیمکت ذخیره ها، شاهد برد ۲ بر ۰ مقابل تیم ملی ایسلند بود.

حدود دو سال بعد، پاوار و اشتوتگارت توانستند با برد ۴ بر ۱، مقابل قهرمان بوندسلیگا پیروز شوند تا با نتیجه ای خارق العاده، به فصل ۱۸-۲۰۱۷ خاتمه دهند.  همچنین تایفون کارکوت سرمربی اشتوتگارت توانست این تیم را به رده هفتم جدول بوندسلیگا برساند.

پیش از حضور کارکوت، پاوار در تمامی پست های دفاعی اشتوتگارت از جمله هافبک دفاعی و هافبک راست نیز بازی کرده بود. با ورود کارکوت به عنوان سرمربی، بنجامین پاوار به عنوان مدافع کلیدی اشتوتگارت در تیم حاضر شد و همچنین در تمام دیدار های اشتوتگارت بازی کرد.

پاوار اولین انتخاب دشان در خط دفاعی برای جام جهانی روسیه بود. او طی تمام دیدار های تیم ملی فرانسه در جام جهانی، حضور داشت و تنها در بازی مقابل دانمارک بود که دشان به او و چندین بازیکن دیگر استراحت داد. او در جام جهانی، به عنوان دفاع راست حضور داشت، پستی که درخشش پاوارد در آن، منجر به موفقیت چشم گیر فرانسه شد.

بنجامین پاوار مدافعی کامل و با اعتماد به نفس است که کم مرتکب خطا می شود و تمام تیم می تواند از این نظر به او اعتماد کند. اعتماد به نفس او در کار با توپ و دید وسیعش برای ارسال و دریافت پاس بسیار خوب است و همین عملکرد مناسب اوست که منجر به بازی کردنش در نقش هافبک تیم اشتوتگارت شده است. دشان نیز از توانایی های او برای آغاز حملات تیم ملی فرانسه استفاده می کند.

پیش از گل او به آرژانتین، پاوار متقاضیان زیادی از بین باشگاه های بزرگ اروپایی داشت. تاتنهام، پیش از منچستر یونایتد و آرسنال علاقه خود را به جذب این بازیکن ۲۲ ساله نشان داده بود.

علاقه مندان به خرید پاوار، در باشگاه های بوندسلیگا نیز زیاد هستند. تیم هایی هم چون بایرن مونیخ و دورتموند از شانس های اول لیگ آلمان برای جذب پاواردهستند. ارزش بنجامین پاوار پس از جام جهانی ۲۰۱۸ چندین برابر خواهد شد، اما در حال حاضر به دلیل قرارداد بسته شده در سال های گذشته، با قیمت ۳۵ میلیون یورو (۴۱ میلیون دلار) برای فروش آماده خواهد بود.

عملکرد بنجامین پاوار در تیم ملی فرانسه، تا پایان دور یک شانزدهم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸

عملکرد بنجامین پاوار در تیم ملی فرانسه، تا پایان دور یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸

مسئولان باشگاه اشتوتگارت به نگه داشتن پاوار در تیم علاقه زیادی دارند، اما اعتراف کرده اند که به پول حاصل از فروش پاوار در تابستان امسال نیازمند هستند. مایکل رشک در این رابطه می گوید:

ما چیزی را در این رابطه پنهان نمی کنیم، در قرارداد با باشگاه اشتوتگارت، بند خروج بنجامین، برای سال ۲۰۱۹ ثبت شده است. اگر او یک سال دیگر در باشگاه ما حضور داشته باشد، ما فرصت بدست آوردن پول زیادی را از دست خواهیم داد. فکر می کنم که او برای فصل ۲۰-۲۰۱۹، به یکی از هشت باشگاه برتر اروپا انتقال خواهد یافت.

اگر بنجامین پاوار به درخشش خارق العاده خود در تیم ملی فرانسه ادامه دهد، پیش بینی رشک قطعا عملی خواهد شد. او از سوی تورام، ستاره پیش کسوت فرانسوی نیز تمجید زیادی را دریافت کرده است:

می خواهم به او تبریک بگویم، نه برای گلی که به ثمر رسانده است، بلکه برای هر آنچه انجام می دهد. او در دفاع بسیار عالی عمل می کند. من در زمان بازی خود، هیچ گاه حتی خواب زدن گلی هم چون ضربه پاوارد را نمی دیدم. حتی در تمرینات خود نیز چنین ضربه ای را نزدم!

منبع: Goal.com

رونالدو از آنچه که فکرش را می کنید به یوونتوس نزدیک تر است!

یونتووس همچنان ارتباط خود با کریستیانو رونالدو را حفظ کرده و شایعات از بین نرفته اند، مخصوصا بعد از عکسی که منتشر شد و در آن عکس رونالدو لباس سیاه و سفید یوونتوس را بر تن داشت و اسمش بر پشت این پیراهن نوشته شده بود.


 

احتمال حضور کریستسانو رونالدو در یوونتوس افزایش یافت
احتمال حضور کریستسانو رونالدو در یوونتوس افزایش یافت

به گزارش مارکا یونتووس همچنان ارتباط خود با کریستیانو رونالدو را حفظ کرده و شایعات از بین نرفته اند، مخصوصا بعد از عکسی که منتشر شد و در آن عکس رونالدو لباس سیاه و سفید یوونتوس را بر تن داشت و اسمش بر پشت این پیراهن نوشته شده بود.

در آن عکس شماره ۷ یوونتوس که مورد علاقه رونالدو می باشد به وی اختصاص داده شده بود، پیراهنی که  فصل قبل متعلق به خوان کوادرادو بود و در صورتی که او این باشگاه را ترک کند به رونالدو میرسد.

در برخی شبکه های اجتماعی برخی از مردم ادعا کرده اند که دیدند، پیراهن شماره ۷ یوونتوس با نام کریستیانو رونالدو برای فروش قرار گرفته است.

منبع: marca.com

نقل و انتقالات NBA: لبرون جیمز رسما به لیکرز پیوست!!!

لبرون جیمز فوق ستاره کلیولند کاوالیرز با قراردادی چهار ساله و به مبلغ 154میلیون دلار رسما به لس آنجلس لیکرز پیوست.

۸ ژوئن ۲۰۱۸، کلیولند، اوهایو، آمریکا؛ واکنش مهاجم کلیولند کاوالیرز، لبرون جیمز در سومین کوارتر بازی با گولدن استیت واریرز در مسابقه چهارم بازی های نهایی NBA، ۲۰۱۸ در ورزشگاه کوئیکن لونز آرنا

واکنش لبرون جیمز در سومین کوارتر از مسابقه چهارم دیدار نهایی NBA، برابر گلدن استیت واریرز در ورزشگاه کوئیکن لونز آرنا

به گزارش رویترز ، تمام تیم لس آنجلس لیکرز حالا می تواند نفس راحتی بکشد. لبرون جیمز رسما بازیکن لیکرز شده است.

این باشگاه در آخرین ساعات بعد از ظهر روز دوشنبه، قرارداد ۴ ساله لبرون جیمز به مبلغ ۱۵۴ میلیون دلار را اعلام کرد، یعنی درست زمانی که مدیر برنامه های لبرون، گروه کلاچ اسپورتس این خبر را در توئیتر خود تأیید کرد.

در اطلاعیه ای، مجیک جانسون رئیس امور بسکتبال تیم لس آنجلس لیکرز گفت:

امروز روز بزرگی برای باشگاه لیکرز و هواداران این تیم در سراسر جهان است تا به لبرون جیمز که سه بار قهرمان NBA و چهار بار با ارزش ترین بازیکن NBA شده خوشامد بگویند. لبرون بازیکن ویژه ای است. او بهترین بسکتبالیست جهان است. او عاشق رقابت کردن است و رهبری فوق العاده برای به پیروزی رسیدن و موفقیت هم تیمی های خود است. بازیکنان لیکرز از داشتن یک هم تیمی که ۹ بار در بازی های نهایی NBA حضور داشته هیجان زده هستند. این گام بزرگی است برای بازگشت دوباره لیکرز به بازی های پلی آف و نهایی NBA.

لبرون جیمز ۳۳ ساله به طور میانگین دارای ۲۷.۲ امتیاز، ۷.۴ ریباند و ۷.۲ پاس گل در ۱۱۴۳ بازی رسمی بوده است. او همچنین سه بار به عنوان با ارزش ترین بازیکن مسابقات نهایی NBA انتخاب شده است. فصل گذشته اولین فصل او بود که در تمام ۸۲ بازی فصل بازی کرد، و نیز هشتمین فصل پیاپی بود که تیم او به مسابقات نهایی کنفرانس شرق رسید ( چهار بار در میامی و چهار فصل اخیر هم با کلیولند ).

  • تیم دنور ناگتس اعلام کرد رسما با نیکولا جوکیچ ِ سنتر و ویلی بارتون ِ گارد رأس قرارداد جدید امضا کرده است.

طبق گزارش های قبلی حداکثر مبلغ تمدید قرارداد برای جوکیچ ۱۴۷.۷ میلیون دلار برای قراردادی پنج ساله بود و قرارداد بارتون نیز چهار ساله و به ارزش ۵۴ میلیون دلار به علاوه شرط اختیار بازیکن برای فصل پنجم بود. گویا جوکیچ قبول کرده که از شرط اختیار بازیکن صرف نظر کند و در مقابل، باشگاه نیز برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ مبلغ ۱.۶ میلیون دلار کم کند.

تیم ناگتس همچنین با سوینگمن خود، توری کریگ قرارداد تازه ای بسته که طبق گزارش ها قراردادی است دو ساله و به مبلغ ۴ میلیون دلار.

  • تیم کلیپرز رسما اعلام کرده که با گارد خود، آوری بردلی تمدید قرارداد کرده است؛ گزارش های هفته گذشته حاکی است که این قرارداد دو ساله و به ارزش ۲۵ میلیون دلار است.

بردلی ۲۷ ساله در شش بازی برای کلیپرز بازی کرد و به طور میانگین ۹.۲ امتیاز کسب کرد ولی بعد با آمدن بلیک گریفین در فصل قبل، او تحت مداوای فتق ورزشی در فرصت انتهای فصل قرار گرفت. بردلی که به عنوان یکی از بهترین مدافعان بال محسوب می شود در هشت فصلی که در NBA بازی کرده به طور میانگین ۱۲.۳ امتیاز کسب کرده، که هفت فصل نخست آن همراه با تیم بوستون سلتیکس بوده است.

کلیپرز همچنین اعلام کرده با مایکل اسکات ِ فوروارد قرارداد بسته که پنج فصل را در واشنگتن بوده و پنج فصل پیش از آن نیز برای آتلانتا بازی کرده بود. زاک لوو از شبکه ESPN گزارش داد که این قرارداد، یک ساله و به مبلغ ۴.۳ میلیون دلار خواهد بود.

  • نیو اورلینز پلیکانز رسما اعلام کرد جولیوس رندل ِ فوروارد و الفرید پیتون ِ گارد را به تیم خود اضافه کرده و با یان کلارک ِ گارد تمدید قرارداد کرده است.

قبلا گزارش شده بود که قرارداد رندل، دو ساله و به ارزش ۱۸ میلیون دلار بوده است و قراردادهای یک ساله پیتون و کلارک به ترتیب ۲.۷ و ۱.۷۶ میلیون دلار بوده است.

رندل و پیتون به عنوان بازیکنان آزاد ِ مشروط برای دو تیم لیکرز و سانز اعلام شده بودند آن هم قبل از اینکه تیم های سابق آن ها حقوق شان را رسما منکر شده و آنان را بازیکنان آزاد غیرمشروط اعلام کنند.

  • کایل اوکوین ِ سنتر که بازیکن آزاد محسوب می شد رسما با ایندیانا پیسرز قرارداد بست. طبق گزارش ها این قرارداد، یک ساله و به مبلغ ۴.۵ میلیون دلار بوده است.

اوکوین از قرارداد ماه قبل خود با نیو یورک نیکز صرف نظر کرد . این تیم قرار بود به او برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ مبلغ ۴.۲۵ میلیون دلار بپردازد.

اوکوین پس از امضای قرارداد در شب دوشنبه عکسی از باشگاه سابق خود گرفت و طبق گزارش ها به رسانه های ایندیانا پلیس گفته:

می خواستم سال آینده برای چیزی بیشتر از قرارداد بازی کنم.

منبع: reuters.com

یک چهارم نهایی : پیش بازی دیدار روسیه کرواسی

تنها چند ساعت دیگر تا دیدار تاریخی روسیه میزبان و کرواسی مهمان باقی مانده است. روسیه تا به این جای کار نیز، بیش از حد انتظار ظاهر شده است. حال باید دید که کدامیک از این دو تیم، به فینال جام جهانی 2018 صعود می کنند.

تیم ملی روسیه و کرواسی، پیش از این نیز مقابل یکدیگر قرار گرفته اند

تیم ملی روسیه و کرواسی، پیش از این نیز مقابل یکدیگر قرار گرفته اند

تیم ملی روسیه، با شکست قهرمان اسبق جام جهانی ۲۰۱۰، توانست در این دوره از رقابت ها، خودی نشان دهد. آن ها با توجه به تیم های باقی مانده، از شانس های صعود به مرحله بعد محسوب می شوند. اما برای این امر، نیاز به گذشتن از سد قدرتمندی به نام کرواسی دارند.

 

روسیه

تیم ملی روسیه پیش از شروع جام جهانی و در بازی های دوستانه، عملکردی نامناسب را از خود به نمایش گذاشت. انتظار همگان از این تیم، بسیار کم بود. با این وجود، میزبانان جام جهانی توانستند با پشتیبانی قوی مردم و استفاده از امتیاز میزبانی، در بازی اول خود عربستان را با نتیجه ۵ بر ۰ در هم بکوبند. روس ها در ادامه کار، محمد صلاح و مصر را نیز شکست دادند، اما در قدم نهایی از دیدار های مرحله گروهی، ۳ بر ۰ مغلوب اروگوئه شدند.

روسیه با تقابل دفاعی خود مقابل اسپانیا، بازی را به وقت های اضافه و در نهایت ضربات پنالتی کشاند. چرچسوف و تیمش توانستند با دفاعی منطقی و درخشش نهایی خود در ضربات پنالتی، اسپانیا را از این دیدارها حذف کنند.

اخبار تیم

چرچسوف، در حال حاضر با مصدومیت بازیکنان کلیدی خود، دزاگوئف و ژیرکوف دست و پنجه نرم می کند. با این وجود، احتمال حضور این دو بازیکن کلیدی در ترکیب اصلی تیم، مقابل کرواسی وجود دارد.

 

کرواسی

تیم ملی کرواسی، پس از کسب مقام سوم، طی اولین حضور خود در جام جهانی به عنوان کشوری مستقل، ناکامی های زیادی را در مراحل گروهی جام های جهانی پشت سر گذاشته است. آن ها در سال های ۲۰۰۲، ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴، در همان مرحله گروهی حذف شدند. این در حالی است که کرواسی حتی موفق به حضور در جام جهانی ۲۰۱۰ نشد!

با توجه به شرایط تیم ملی کرواسی، پیش از حضور آن ها در جام جهانی ۲۰۱۸، انتظارات زیادی از آن ها نمی رفت، اما با پیشرفت مناسب آن ها در این رقابت ها، طرفداران این تیم، انتظارات بیشتری را از آن ها خواهند داشت.

کرواسی توانست در دور گروهی، هر سه حریف خود را با اقتدار شکست دهد. آن ها نیجریه، آرژانتین و ایسلند را در مرحله گروهی پشت سر گذاشتند و با شکست دادن دانمارک، به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کرده اند. بازی مقابل دانمارک شاید نمایشی از بهترین عملکرد آن ها نبود، اما بردی ارزشمند در ضربات پنالتی را به همراه داشت. حال چالشی بزرگتر  پیش روی این تیم است: بازی مقابل روسیه شگفتی ساز و میزبان.

اخبار تیم

بسیار بعید است که سرمربی تیم ملی کرواسی، تغییری نسبت به ترکیب اصلی آن ها مقابل دانمارک ایجاد کند. اگر چه ایوان استرنیچ از ناحیه عضله دچار مصدومیت شده است. نیکولای کالینیچ نیز چندی پیش به دلیل مصدومیت، روسیه را ترک کرد.

 

نکات کلیدی که باید بدانید

  • روسیه و کرواسی در انتخابی یورو ۲۰۰۸، دو بازی مقابل یکدیگر را با نتیجه مساوی و بدون گل پشت سر گذاشته اند.
  • کرواسی طی دیداری دوستانه در سال ۲۰۱۵، روسیه را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داده است.
  • تیم ملی کرواسی، پنج دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است. کرواسی در این دیدارها ۳ گل دریافت کرده.
  • هر دو تیم با پیروزی در ضربات پنالتی به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کرده اند.

 

نتیجه گیری

این که روسیه توانسته است تا به این جای کار در رقابت ها حضور داشته باشد، بسیار برای آن ها ارزشمند است. آن ها توانستند با دفاع مناسب و البته خوش شانسی در ضربات پنالتی، به این مرحله راه پیدا کنند، با این وجود بسیار بعید است که از میدان نبرد مقابل تیم ملی کرواسی، پیروز خارج شوند. با وجود بازیکنانی هم چون مودریچ، راکیتیچ و پرشیچ در خط میانی کرواسی، پیروزی مقابل آن ها بسیار سخت تر به نظر می رسد.

 

برنده احتمالی: تیم ملی کرواسی

منبع: Soccernews.com

رونالدو با 88 میلیون پوند در یوونتوس؟!!

جام جهانی رو به پایان است و با به اتمام رسیدن آن، بازار نقل و انتقالات دنیای فوتبال باری دیگر داغ می شود. یکی از جدید ترین شایعات، احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به باشگاه یوونتوس است.

کریستیانو رونالدو هدفی جدید برای باشگاه یوونتوس در بازار نقل و انتقالات امسال خواهد بود

کریستیانو رونالدو هدفی جدید برای باشگاه یوونتوس در بازار نقل و انتقالات امسال خواهد بود

کریستیانو رونالدو، سوپر استار تیم ملی پرتغال، با شکست در جام جهانی روسیه، بسیار زودتر از حد انتظار به کشورش بازگشت. رونالدو برای ماندن در عرصه رقابت، نیاز به پیشنهادی مناسب خواهد داشت، پیشنهادی که او را با چالش های بیشتری در زندگی روزمره مواجه کند و چه چیزی بهتر از قراردادی با مبلغ ۲۶.۵ میلیون پوند به ازای هر سال، برای پیوستن به باشگاه یوونتوس؟

باشگاه یوونتوس با اعتماد به نفس کامل، عزم خود را برای خرید این ستاره ۳۳ ساله با قیمت کلی ۸۸ میلیون پوند، جزم کرده است. برای وکیل کریستیانو رونالدو، این پیشنهاد از سوی یوونتوس، آغاز یک ماجراجویی خواهد بود. او می داند که چنین فرصتی، منجر به پیشنهادات بیشتر از سوی باشگاه هایی مانند پاریس سن ژرمن خواهد شد. ورود دیگر باشگاه های فوتبالی به ماراتون جذب رونالدو، جنگی باشکوه را به همراه خواهد داشت. پاریس سن ژرمن، با فروش بازیکنانی هم چون آدرین رابیوت، توانایی خرید کریستیانو رونالدو را خواهد داشت.

از دیگر اخبار بازار نقل و انتقالات امسال می توان به خرید جورجینیو از ناپولی و ریاض محرض از لسترسیتی اشاره کرد. باشگاه منچسترسیتی قصد دارد با پرداخت مبلغ ۱۰۰ میلیون پوند، این دو بازیکن را خریداری کند. همچنین پپ گواردیولا و مسئولان باشگاه منچستر یونایتد، به خرید سرگی میلینکوویچ-ساویچ امیدوار هستند و از سوی دیگر، باشگاه یوونتوس از خرید این ستاره کرواسی منصرف شده است و این شانسی خوب برای منچستری ها محسوب می شود. باشگاه ولورهمپتون واندررز نیز علاقه مند به جذب باتوس، مدافع لاتزیو است. اورتون نیز قصد دارد با پرداخت مبلغ ۱۳ میلیون پوند، رامی بن سبعینی است.

منبع: theguardian.com


بستن