نبرد حساس کونته و مورینیو: ترکیب چلسی برابر منچستریونایتد :فوتبال - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

نبرد حساس کونته و مورینیو: ترکیب چلسی برابر منچستریونایتد


باز هم یکی از یکشنبه های هیجان انگیز در اروپا فرا رسیده است. در یکی از مهم ترین دیدارهای امروز، در لیگ جزیره منچستر یونایتد از ساعت 17:35 در ورزشگاه اولدترافورد مقابل تیم چلسی صف آرایی خواهد کرد. در حال حاضر هر دو تیم در جدول لیگ جزیره، جایگاه خوبی دارند.

منچستر یونایتد در دیداری حساس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی میرود.jpg

منچستر یونایتد در دیداری حساس در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف چلسی می رود

پس از پایان هفته بیست و هفتم، تیم منچستر یونایتد با ۵۶ امتیاز سوم است و تیم چلسی نیز با سه امتیاز کمتر در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد. اما هواداران منچستر یونایتد انتظاری جز پیروزی در این دیدار حساس خانگی ندارند.

ترکیب احتمالی تیم چلسی:

آرایش: ۱-۲-۴-۳

ترکیب اصلی:

دروازه:

بی شک تیبو کورتوا انتخاب اول و آخر کونته در چهار چوب دروازه چلسی است، درست مانند شرایطی که دیوید دخئا در یونایتد دارد.

خط دفاع:

با توجه به فرم ضعیف گری کیهیل در بازی های اخیر، آنتونیو کونته احتمالا از سزار آسپیلیکوئتا و آنتونیو رودیگر، به ترتیب در پست های دفاع راست و چپ و از آندریاس کریستینسن در پست دفاع آخر استفاده خوهد کرد.

خط هافبک:

همچنین ویکتور موزس و مارکوس آلونسو به ترتیب در بال راست و چپ به بازی گرفته می شوند و به نظر نمی رسد کونته تغییری در پست های این دو بازیکن ایجاد کند. با توجه به این که تیمو باکایوکو کماکان نیمکت نشین است، به احتمال زیاد شاهد حضور انگولو کانته قدرتمند و سسک فابرگاس باتجربه در میانه میدان خواهیم بود.

مهاجمین:

ادن هازارد و ویلیان دو ستاره بزرگ باشگاه چلسی، به احتمال زیاد در سمت چپ و راست خط حمله به کار گرفته می شوند. انتظار می رود  آلوارو موراتا نیز به دلیل تحرک زیادی که در زمین دارد، در پست مهاجم نوک به الیویه ژیرو ترجیح داده شود.

دیدار تیم های منچستر یونایتد و چلسی از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلستان از ساعت ۱۷:۳۵ امروز با قضاوت مارتین اتکینسون آغاز خواهد شد.

 

منبع: thefaithfulmufc.com