گوش به زنگگوش به زنگ

لسترسیتی با فروش ماحرز موافقت کرد


بر اساس گزارش های متعددی در فرانسه، سران لسترسیتی بر سر فروش ریاض ماحرز الجزایری به توافق رسیده اند.

ریاض ماحرز از زمان انتصاب کلود پائول به عنوان سرمربی لستر، طی سیزده بازی شش گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل داده است.jpg

ریاض ماحرز از زمان انتصاب کلود پائول به عنوان سرمربی لستر، طی سیزده بازی شش گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل داده است

از آغاز فصل ۱۸/۲۰۱۷ لیگ جزیره، گمانه زنی ها در مورد ماحرز زیاد بوده است، اما ستاره الجزایری هنوز منتظر دریافت پیشنهادی از یکی از باشگاه های مورد علاقه اش در پنجره نقل و انتقالات ژانویه است.

ماحرز از زمان انتصاب کلود پائول به عنوان سرمربی لستر، طی سیزده بازی شش گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل داده است.

فرم خوب این روزهای او به شایعات فراوانی درباره آینده اش منجر شده است که مطابق بسیاری از آن ها، این تغییر فرم احتمالا به دلیل تمایل ماحرز به ترک کینگ پاور می باشد.

این ملی پوش الجزایری در تلاش است هر طور شده قبل از تابستان انتقالش انجام شود. ماحرز در همین راستا بیانیه ای منتشر کرده بود که به ماهیت شدید جاه طلبی او اشاره داشت و در آن بیان کرده بود می خواهد در یک باشگاه بزرگتر به حرفه اش ادامه دهد.

البته این صداقت او زیاد مورد توجه باشگاه های اروپایی قرار نگرفت و هیچ یک از غول های اروپایی که از قبل با او لینک شده بودند، یعنی آرسنال، منچستر یونایتد، چلسی، بارسلونا و پاریس سن ژرمن عکس العملی نسبت به صحبت های ماحرز از خود نشان ندادند.

تاکنون، تنها باشگاهی که بطور رسمی به ریاض ماحرز پیشنهاد داده، رم ایتالیا بوده است. هر چند لسترسیتی هر سه پیشنهاد رمی ها را رد کرد. بالاترین پیشنهاد باشگاه رم ۳۸ میلیون پوند بود که به مراتب نسبت به ۵۰ میلیون پوند مورد نظر باشگاه لسترسیتی، پایین تر بود.

هنوز هم بعید است که یک باشگاه، پیشنهادی با این قیمت به لسترسیتی ارائه دهد. البته این امیدواری وجود دارد که آرسنال به طور جدی به ماحرز لینک شود، زیرا الکسیس سانچز راه خروج از آرسنال را در پیش گرفته است. انتقال ستاره شیلیایی آرسنال به منچستر سیتی ممکن است باعث شود ریاض ماحرز با توپچی ها قرارداد امضا کند.

منبع: foxesofleicester.com