گوش به زنگگوش به زنگ

موافقت بارسلونا برای جذب هافبک گرمیو به مبلغ 35 میلیون پوند


براساس گزارشات منابع معتبر برزیلی، باشگاه بارسلونا با باشگاه گرمیو، بر سر رقم 40 میلیون یورویی(35 میلیون پوندی) برای امضای قرارداد با آرتور توافق کرده است.

از آرتور به عنوان یکی از استعداد های آینده دار فوتبال برزیل یاد می شود

از آرتور به عنوان یکی از استعداد های آینده دار فوتبال برزیل یاد می شود

به گزارش "تلکسیران"، صدرنشین لالیگا چندین ماهی است که در حال مذاکره با سران گرمیو است. این در حالی است که پس از برگزاری مذاکرات مخفیانه آرتور با سران بارسا در ماه دسامبر، عکسی از این هافبک منتشر شده که نشان می دهد او پیراهن بارسلونا را بر تن کرده است.

از این هافبک ۲۱ ساله به عنوان یکی از استعداد های آینده دار فوتبال برزیل یاد می شود به طوری که علاوه بر بارسا، تیم های منچستر یونایتد و چلسی نیز خواهان به خدمت گرفتن آرتور هستند. اما به گزارش رسانه UOL Esporte، سران بارسلونا و گرمیو در مورد شرایط انتقال آرتور توافق کرده اند.

این گزارش ادعا می کند که باشگاه بارسلونا مبلغ ۳۰ میلیون یورو به همراه ۱۰ میلیون یورو اضافه برای موارد دیگر که شامل تعداد دفعات حضور در زمین و اولین تمدید قرارداد اوست، پرداخت خواهد کرد. آرتور که به علت مصدومیت از ناحیه مچ پا هنوز در سال جاری برای گرمیو به میدان نرفته است، تا ماه دسامبر در این باشگاه برزیلی باقی خواهد ماند و در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ به باشگاه بارسلونا خواهد پیوست.

آرتور که با بازی در تیم های ملی زیر ۱۷ سال و کمتر از ۲۰ سال برزیل، به دنیای فوتبال معرفی شده است، هنوز برای تیم ملی بزرگسالان برزیل به میدان نرفته است. البته آرتور در ماه سپتامبر به تیم ملی برزیل دعوت شده بود.

 

منبع: metro.co.uk