گوش به زنگگوش به زنگ

مسی دیبالا را به گریزمان ترجیح می دهد


گزارش ها حاکی از آن است که لیونل مسی به سران باشگاه بارسلونا گفته است که از خرید آنتوان گریزمان صرف نظر کنند و باید به جای او پائولو دیبالا را خریداری کنند.

لیونل مسی به سران باشگاه بارسلونا گفته است که از خرید آنتوان گریزمان صرف نظر کنند و باید به جای او پائولو دیبالا را خریداری کنند..jpg

مسی به کاتالان ها گفته به جای گریزمان تلاش خود را روی جذب پائولو دیبالا متمرکز کنند.

بارسلونا از تابستان گذشته با به خدمت گرفتن عثمان دمبله و اخیرا فیلیپ کوتینیو، و همچنین پرداخت قرارداد جدید لئو مسی، بیش از ۳۵۰ میلیون پوند هزینه کرده است. اما کاتالان ها هنوز هم علاقه مند به استخدام یک مهاجم دیگر برای تقویت قدرت تهاجمی تیم خود هستند.

اعتقاد بر این است که گریزمان برای ترک اتلتیکو مادرید آماده است و سران اتلتیکو نیز در پایان فصل به پیشنهادات توجه خواهند داشت.

ملی پوش فرانسوی به شدت برای پیوستن به منچستر یونایتد در فصل گذشته آماده بود اما محرومیت اتلتیکو در نقل و انتقالات باعث شد تا حداقل یک فصل دیگر در لالیگا بماند.

با این حال، طبق گزارش می اوترا لیگای اسپانیا، مسی به کاتالان ها گفته به جای گریزمان تلاش خود را روی جذب پائولو دیبالا متمرکز کنند.

گزارش ها در ماه گذشته نشان داد که باشگاه ها باید ۱۴۰ میلیون پوند هزینه کنند تا یوونتوس به فروش دیبالا فکر کند.

او یکی از بهترین گلزن های اروپا در چند سال اخیر بوده و این فصل را با ۱۷ گل در ۲۸ بازی ادامه می دهد. اما علاقه ی بارسلونا به این بازیکن ۲۴ ساله پس از نظراتش در مورد بازی در کنار مسی در ماه اکتبر به وجود آمد.

دیبالا گفت: "بازی کردن در کنار مسی آسان نیست زیرا ما شبیه یکدیگر بازی می کنیم."

او اخیرا درخواست خود مبنی بر جانشینی گنزالو هیگواین در ترکیب اصلی تیم ملی آرژانتین را به کادر فنی این تیم ابلاغ کرده است.