گوش به زنگگوش به زنگ

لیورپول و آرسنال خواهان به خدمت گرفتن مهاجم 22 ساله 42 میلیون پوندی


هر دو باشگاه لیورپول و آرسنال تمایل دارند در پنجره نقل و انتقالات زمستانی با مهاجم تیم پی اس وی آیندهوون هلند قرارداد امضا کنند.

لیورپول و آرسنال خواهان به خدمت گرفتن لوزانو ۴۲ میلیون پوندی.jpg

لیورپول و آرسنال خواهان به خدمت گرفتن لوزانو ۴۲ میلیون پوندی

بنابر گزارش دیلی استار هر دو تیم آرسنال و لیورپول در تلاشند تا ایروینگ لوزانو مهاجم ۲۲ ساله ملی پوش مکزیکی را که در حال حاضر در باشگاه آیندهوون هلند توپ می زند، به چنگ آورند.

در حالی که شواهد نشان از انتقال الکسیس سانچز شیلیایی به تیم منچسترسیتی دارند، لوزانو می تواند جایگزین شایسته ای برای سانچز در تیم آرسنال باشد.

تیم لیورپول نیز به این مهاجم اهل آمریکای جنوبی  که قبل از پیوستنش به آیندهوون در لیگ مکزیک توپ می زد علاقه مند است.

گفته می شود نگرانی یورگن کلوپ از انتقال احتمالی فیلیپ کوتینیو به تیم بارسلونا موجب این شده تا او برای آوردن لوزانو به تیم لیورپول اقدام کند. اخیرا باشگاه بارسلونا مشتری دائمی کوتینیوی برزیلی بوده است.

لوزانو از زمانی که قرارداد شش ساله ای با تیم آیندهوون امضا کرده و به این تیم پیوسته، طی ۱۵ بازی که برای این تیم انجام داده، موفق شده ۱۰ گل به ثمر برساند و عملکرد خوبی از خود بجای گذاشته است.

همچنین طی چهار فصلی که لوزانو برای باشگاه پاچوکای مکزیک به میدان رفته بود، جمعا در ۱۴۹ دیدار در تمامی رقابت ها برای این تیم، ۴۳ گل به ثمر رساند.

لازم به ذکر است پنجره نقل و انتقالات زمستانی اروپا از اول ژانویه ۲۰۱۸ باز می شود. ۳۱ ژانویه نیز روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی است.

منبع: thesportreview.com