فاش شدن دلیل به تاخیر انداختن اخراج کونته توسط آبراموویچ

چلسی به دلیل نتایج ضعیف کونته به دنبال اخراج او می باشد. خروج آنتونیو کونته از چلسی در پایان فصل هنوز مشخص نشده، اما دلیل اینکه چرا رومن آبراموویچ اخراج این مربی ایتالیایی را به تاخیر انداخته، سرانجام مشخص شده است.

فاش شدن دلیل به تاخیر انداختن اخراج کونته توسط آبراموویچ

خروج آنتونیو کونته از چلسی در پایان فصل هنوز قطعی نشده است.jpg

خروج آنتونیو کونته از چلسی در پایان فصل هنوز قطعی نشده است

سرمربی ایتالیایی چلسی موفق شد که این تیم را به دومین جام با ارزش در انگلستان نزدیک کند. آنها در فینال جام حذفی با منچستریونایتد بازی خواهند کرد و شاید بتوانند تلخی ناکامی در این فصل ناموفق در لیگ برتر را با آوردن این کاپ به استمفورد بریج جبران کنند.

تیم چلسی در دفاع از عنوان قهرمانی خود در فصل قبل لیگ برتر ناموفق بوده؛ آنها اکنون در رتبه پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند و پنج امتیاز با رتبه چهارم جدول فاصله دارند، در صورتی که فقط چهار بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

شایعات در مورد آینده کونته در اوایل ماه سپتامبر آغاز شد و در طول پاییز افزایش یافت، زیرا مشخص شد که تیم چلسی به قدرتمندی فصل قبل نبوده است.

ضعیف ظاهر شدن آنها در اوایل سال ۲۰۱۸ باعث شد بسیاری از طرفداران این تیم بر این باور باشند که خروج او قطعی است و در حالی که هیچ تاییدیه ای وجود ندارد کونته این باشگاه را ترک خواهد کرد، اما بعید به نظر می رسد شانس زیادی برای ماندن این سرمربی ایتالیایی در فصل بعد وجود داشته باشد.

با این حال دیلی میرر(Daily Mirror)  ادعا  می کند که تنها دو دلیل، مانع اخراج کونته از تیم چلسی در اواسط فصل شد:

  • همانطور که در قرارداد کونته ذکر شده است در صورتی که باشگاه چلسی بخواهد قبل اتمام فصل او را اخراج کند باید به عنوان خسارت مبلغ ۱۰میلیون پوند به وی پرداخت کند.
  • طبق قرارداد این سرمربی، تیم چلسی در صورت اخراج او باید تا ۶ ماه بعد از جدایی کونته از این تیم حقوق او را پرداخت کند اما چلسی مایل به پرداخت این مبلغ نمی باشد.

 

با وجود معلق شدن صحبتهای کونته با پاریس سنت ژرمن، تیم چلسی امیدوار است که این سرمربی خارجی به سرعت یک تیم بزرگ دیگر را برای فصل آینده خود انتخاب کند.

به نظر می رسد که توماس توخل برای سرمربی گری غول های آبی لیگ برتر انتخاب شده و جای خالی کونته در فصل بعد حس نخواهد شد.

همچنین احساس میشود که اخراج کونته مسیر سختی برای این باشگاه لندنی رقم خواهد زد و پرداخت جریمه به دلیل اخراج این سرمربی تا قبل پایان فصل برای چلسی ناخوشایند می باشد.

بحث های زیادی در مورد نحوه عملکرد کونته و بازیکنانش در این فصل وجود داشت و کونته در این ماه گفت:

"صادقانه بگویم من و همه بازیکنان تیمم هرچی در توان داشتیم در این فصل به کار بستیم. ما خیلی سخت تلاش می کنیم که فصل موفقی داشته باشیم، اما من فکر می کنم که در آخر ما مستحق کسب یک جام در یک فصل هستیم و این نشان دهنده نحوه عملکرد خوب ماست."

 

کونته ادامه داد:

"شما می توانید از باشگاه بپرسید نه از من. تکرار می کنم که وظیفه من کار کردن و هدایت تیم است. هم من هم دستیارانم برای تیم چلسی ۲۴ ساعته وقت گذاشتیم. این وظیفه ماست. اما حالا باشگاه باید تصمیمش را بگیرد. تکرار می کنم که من در این مورد نگران نیستم."

تیم چلسی به دنبال یک سرمربی موفق برای جایگزینی کونته می باشد و صحبتها از آمدن یولیان ناگلزمان به لندن می باشد.

 منبع: teamtalk.com  

شروع خوب کریس رونالدو در یوونتوس با وجود عدم گلزنی

مردان ماسیمیلیانو آلگری اولین بازی خود در فصل جدید را با پیروزی شروع کردند اما کریستیانو رونالدو در به ثمر رسیدن گل های یوونتوس نقشی نداشت.

شروع خوب کریس رونالدو در یوونتوس با وجود عدم گلزنی

کریستیانو رونالدو با پیروزی به استقبال فصل جدید رفت

کریستیانو رونالدو با پیروزی به استقبال فصل جدید رفت

اولین بازی فصل کریستیانو رونالدو با پیراهن یوونتوس، با پیروزی سه بر دو بیانکونری همراه بود؛ تا دقیقه ?? مسابقه با نتیجه ۲-۲ در حال پیگیری بود اما فدریکو برناردسکی که به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود، توانست گل سوم یووه را به ثمر برساند و به قهرمان هواداران یوونتوس تبدیل شد.

در دقایق اولیه مسابقه، سامی خدیرا برای یووه گلزنی کرد اما استپینسکی در اواخر نیمه اول با ضربه سری فوق العاده کار را به تساوی کشاند. سپس در نیمه دوم نیز امانوئل جاکرینی با گل کردن ضربه پنالتی کیه وو را ۲-۱ پیش انداخت. دقیقه ۷۵ ماتیا بانی بازیکن کیه وو، به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد و حساب کار ۲-۲ شد. در ادامه ماریو مانژوکیچ برای یوونتوس گلزنی کرد اما داور بوسیله VAR گل را مردود اعلام کرد. در ادامه فدریکو برناردسکی به جای الکس ساندرو به میدان آمد و در دقیقه ۹۳ گل پیروزی بخش یووه را به ثمر رساند؛ بدین ترتیب کریستیانو رونالدو با اینکه بر روی هیچکدام از گل های تیم جدیدش تاثیری نداشت، اولین بازی رسمی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت.

در صحنه گل اول یووه، میرالم پیانیچ از روی نقطه کرنر توپ را سانتر کرد و جورجیو کیلینی توپ را برای سامی خدیرا مهیا کرد و هافبک آلمانی یووه نیز با یک ضربه، بیانکونری را پیش انداخت. در ادامه رونالدو نیز دو موقعیت مناسب را از دست داد تا اینکه استپینسکی بالاتر از لئوناردو بونوچی سانتر ارسالی جاکرینی را با ضربه سر وارد دروازه یووه کرد؛ سپس در دقیقه ۵۶ ژائو کانسلو بازیکن جدید بوونتوس، در محوطه جریمه مرتکب خطا شد و امانوئل جاکرینی نیز ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد. در ادامه باز هم تلاش کریستانو رونالدو بی فایده بود؛ فوق ستاره پرتغالی از راه دور شوت محکمی را روانه دروازه کیه وو کرد اما دروازه بان کیه وو با عکس العملی مناسب مانع از گل خوردن تیمش شد؛ در صحنه ای دیگر کاچیاتوره مدافع کیه وو، اجازه گلزنی به کریستیانو رونالدو را نداد. سپس بانی دیگر بازیکن کیه وو به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد تا همه چیز مساوی شود. در دقیقه ۹۳ نیز فدریکو برناردسکی گل پیروزی بخش بیانکونری ها را به ثمر رساند تا یووه ۳-۲ بر حریف خود غلبه کند.

  • رونالدو هنوز با شرایط تیمش به طور کامل منطبق نشده

فصل گذشته رونالدو در هر ?? مسابقه ابتدایی فصل برای رئال مادرید گلزنی کرد اما نتوانست در اولین بازی خود با لباس یوونتوس، دوباره این آمار را تکرار کند. در این مسابقه، رونالدو موقعیت های مناسبی برای گلزنی داشت اما نتوانست برای تیم جدیدش گلزنی کند؛ انتظار می رود فوق ستاره ۳۳ ساله برای تطبیق با شرایط سری آ به اندکی زمان نیاز خواهد داشت. مهمترین موضوع در این مسابقه این بود که قهرمان سری آ می تواند راهی برای پیروزی در مسابقات پیدا کند و با شکست زمین بازی را ترک نمی کند.

  • فدریکو برناردسکی تعویض طلایی یووه

پس از اینکه در نیمه دوم بیانکونری عقب افتاد، فدریکو برناردسکی به زمین مسابقه آمد و در زمان و مکان مناسب گل پیروزی بخش را به ثمر رساند. به نظر می رسد وی می تواند در طول فصل به مهره ای قابل اتکا برای تیم ماسیمیلیانو آلگری تبدیل شود.

  • ژائو کانسلو باید عملکرد منفی خود در این مسابقه را فراموش کند

کانسلو یکی از خرید های جدید یوونتوس در این فصل است؛ وی باید به سرعت عملکرد منفی خود در این مسابقه را فراموش کند و تلاش کند در طول فصل بهنر کار کند. وی در به ثمر رسیدن گل های اول و دوم کیه وو مقصر بود.

  • بازی بعدی

در بازی بغدی یوونتوس میزبان تیم لاتزیو خواهد بود؛ بنابراین کریستیانو رونالدو آماده می شود تا برای اولین بار مقابل چشمان هزاران هوادار بیانکونری به میدان رود. فصل گذشته وی در جریان مسابقات لیگ قهرمانان در همین استادیوم مقابل یووه به میدان رفت و با ضربه برگردان و زیبای خود موجبات پیروزی رئال مادرید را فراهم کرد. کیه وو نیز در بازی بعدی مقابل فیورنتینا فرار خواهد گرفت.

منبع: goal.com

گابی: حاضرم به جای ژاوی در زمین بدم اما او بازنشسته نشود

گابی هافبک اسبق اتلتیکومادرید به ژاوی توصیه کرده است به فوتبال بازی کردن ادامه دهد.

گابی: حاضرم به جای ژاوی در زمین بدم اما او بازنشسته نشود

گابی دوران حرفه ای خود را در تیم السد قطر دنبال خواهد کرد

گابی دوران حرفه ای خود را در تیم السد قطر دنبال خواهد کرد

گابی در ماه جولای به لیگ ستارگان قطر آمد و به تیم السد قطر پیوست و هم بازی ژاوی شد. وی در اولین بازی خود موفق شد همراه با تیم جدیدش ??-? به پیروزی برسند و در بازی بعدی نیز مقابل الخریطیات ?-? به پیروزی رسیدند. ژاوی نیز در حال سپری کردن چهارمین فصل خود در تیم السد است و قصد دارد تا ? ماه دیگر نیز به بازی کردن ادامه دهد اما گابی امیدوار است هافبک سابق بارسلونا مدت زمان بیشتری به بازی کردن ادامه دهد. به تازگی نیز ساموئل اتوئو به لیگ ستارگان قطر پیوسته است.

گابی در مصاحبه ای در این رابطه گفت:

تا دسامبر ژاوی از میادین خداحافظی نخواهد کرد اما به وی توصیه خواهم کرد که تا تابستان به بازی کردن ادامه دهد.

گابی در حمایت از قهرمان جام جهانی ???? گفت:

حتی اگر او نتواند در زمین بازی بدود، من برای او می دوم!  امیدوارم تا مدت ها بازنشست نشود.

پس از دوره ای ? ساله در اتلتیکومادرید، این هافبک ?? ساله تصمیم گرفت به لیگ ستارگان قطر برود. وی در دوران حضورش در اتلتیکومادرید موفق شد قهرمانی لالیگا، سوپر جام اسپانیا، سوپر جام اروپا و دو قهرمانی لیگ اروپا را به دست آورد. گابی می گوید ژاوی سهم به سزایی در پیوستنش به السد داشته است:

ژاوی شماره تلفنم را از فرتاتدو تورس گرفت و دو سه روز بعد با من تماس گرفت. او به من گفت که سرمربی تیم السد بازی فینال اتلتیکومادرید-مارسی را تماشا کرده بود و به دقت عملکرد مرا زیر نظر گرفت. سپس  ژاوی به من گفت: تو باید به اینجا بیایی!

وقتی از گابی سوال پرسیدند که چگونه می خواهد در آینده(پس از بازنشستگی) به تیم کمک کند، وی پاسخ داد:

تلاش می کنم به تیم کمک کنم و مسئولیت پذیر باشم. اگر نتوانم در نقش دلخواهم فعالیت کنم، به باشگاه باز نمی گردم.

تیم السد قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال ایران خواهد رفت.

منبع: Soccernews.com

زنده ماندن امیدها برای انتقال لوکا مودریچ به اینترمیلان

شایعات انتقال لوکا مودریچ به اینتر همچنان ادامه دارد. هر چند رسانه های اسپانیایی بر این باورند که وی به زودی قراردادش را با زئال مادرید تمدید خواهد کرد و در جمه کهکشانی ها باقی خواهد ماند.

زنده ماندن امیدها برای انتقال لوکا مودریچ به اینترمیلان

لوکا مودریچ در نهایت به اینتر می پیوندد یا در رئال مادرید باقی خواهد ماند؟

لوکا مودریچ در نهایت به اینتر می پیوندد یا در رئال مادرید باقی خواهد ماند؟

به نقل از روزنامه ایتالیایی توتو اسپورت، مدیر برنامه های لوکا مودریچ بر این باور است که هافبک کروات در نهایت به اینتر می پیوندد. شایعات بسیار زیادی وجود دارد که ستاره تیم فینالیست جام جهانی و بهترین بازیکن جام، به اینتر خواهد پیوست. چند هفته پیش خبری مبنی بر علاقه اینتر به لوکا مودریچ منتشر شد و حالا این انتقال می تواند در نهایت به واقعیت تبدیل شود. گفته می شود لوچانو اسپالتی سرمربی اینتر به شدت خواهان لوکا مودریچ است.

مارکو نالتیچ مدیر برنامه های لوکا مودریچ، بر این باور است دلیل اینکه لوکا خواهان خروج از رئال مادرید است به این خاطر است که کریستیانو رونالدو نیز به سری آ ایتالیا آمده است و هافبک کروات برای ماندن در جمع کهشانی ها مردد شده است. شاید رئالی ها بتوانند در این تابستان از حضور لوکا مودریچ در اینتر جلوگیری کنند اما احتمالا وی قبل از اینکه از فوتبال خداحافظی کند، روزی در فوتبال ایتالیا ادامه دوران حرفه ای خود را پیگیری کند.

نالتیچ همچنین ادعا می کند که هافبک کروات رئال از بچگی با دیدن بازی های سری آ بزرگ شده است؛ در آن زمان ستارگان بزرگی در سری آ حضور داشتند و این لیگ حرف اول و آخر را در اروپا می زد.

منبع: Soccernews.com

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید مشتاق است که تیمش را تقویت کند و به همین دلیل از مسئولان رئال درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، یک مهاجم جدید به خدمت گیرند.

خولن لوپتگی خواستار خرید یک مهاجم تراز اول برای تیمش شده است

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

آیا رئال مادرید در ساعات پایانی نقل و انتقالات یک خرید خواهد داشت؟

خولن لوپتگی سرمربی اسبق تیم ملی اسپانیا، از این مسئله به خوبی آگاه است که تیم رئال مادرید در پُست مهاجم مرکزی با برخی کاستی ها مواجه است و در صورتی که تیمش تقویت نشود، باشگاه در راه رسیدن به جام های مختلف با مشکل روبرو خواهد شد؛ به همین دلیل وی صریحا از مدیران رئال مادرید درخواست کرده است تا قبل از بسته شدن نقل و انتقالات تابستانی، یک مهاجم جذب کنند.

به نقل از مارکا، خولن لوپتگی امیدوار بود که تا قبل از ماه سپتامبر، مسئولان تیم یک مدافع مرکزی، هافبک و مهاجم به استادیوم سانتیاگو برنابئو بیاورند اما در حال حاضر زمان زیادی برای کهکشانی ها باقی نمانده است و اولویت خولن لوپتگی خرید یک مهاجم است. باخت هفته پیش رئال مادرید به اتلتیکومادرید در سوپر جام اروپا، کمبود گزینه در خط حمله را به مسئولان رئال گوش زد کرد؛ انتظار می رود که گرت بیل و کریم بنزما نیز نتوانند عملکردی در حد کریستیانو رونالدو داشته باشند و بناببراین خولن لوپتگی به یک مهاجم قابل اتکا نیاز دارد.

گفته می شود که رئال مادرید علاقه مند به جذب بازیکنانی مانند مائورو ایکاردی، تیمو ورنر و رابرت لواندوفسکی است؛ اما زمان به سرعت در حال سپری شدن است و لوپتگی به مدیران کهکشانی ها اعلام کرده است نیازی به نام های بزرگ ندارد و فقط بازیکنی را می خواهد که بتواند در پست مهاجم مرکزی عملکرد قانع کننده ای داشته باشد.

ماریانو مهاجم لیون و رودریگو مورنو مهاجم والنسیا در این زمان اندک، به نظر گزینه های واقع بینانه تری هستند اما فلورنتینو پرز و خوزه آنخل سانچز بر این باورند که تیم فعلی رئال می تواند در فصل آینده نیز جام های مختلفی کسب کند و نیازی به خرید بازیکن جدید نیست. با مقاومتی که فعلا مسئولان تیم اسپانیایی از خود نشان داده اند، به نظر می رسد خولن لوپتگی باید همراه با بیل، بنزما و مارکو آسنسیو به استقبال اولین بازی فصل جدید لالیگا بروند؛ مایورال و رئول دِتوماس نیز بازیکنان ذخیره برای خط حمله خواهند بود که گزینه های قابل اتکایی نیستند.

یکشنبه بعد از ظهر، رئال مادرید در استادیوم سانتیگو برنابئو در اولین بازی فصل جدید، میزبان تیم ختافه خواهند بود.

منبع: ۹۰min.com

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح مهاجم مصری باشگاه لیورپول که در پیروزی 4-0 قرمز ها مقابل وستهم گل اول تیمش را به ثمر رساند، احتمالا به زودی باید به دلیل تخلفی که انجام داده است، به پلیس پاسخگو باشد.

لیورپول محمد صلاح را به دلیل تخلف رانندگی، به پلیس معرفی می کند!

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح حین رانندگی مرتکب یک تخلف شده است

محمد صلاح مهاجم لیورپول، هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه بود و مدیران لیورپول با مشاهده فیلم تخلف وی، تصمیم گرفتند این فیلم را به اداره پلیس بفرستند تا پلیس در رابطه با این موضوع تصمیم بگیرد.

در این کلیپ محمد صلاح همراه با اتومبیل خود در ترافیک خیابان به سر می برد و در این حین با تلفن همراه خود نیز در حال صحبت است؛ بسیاری از مردم نیز وی را شناختند و تصمیم گرفتند با عکس گرفتن و فیلم برداری، این سوژه داغ را از دست ندهند. حالا پس از پیروزی ۴-۰ لیورپول مقابل وستهم، قرمز ها تصمیم گرفتند این عکس را به اداره پلیس مرسی ساید بفرستند تا درباره وی تصمیم گیری شود.

باشگاه لیورپول نیز اعلام کرده است که در این رابطه با محمد صلاح صحبت شده است. سخنگوی لیورپول گفت:

باشگاه پس از صحبت با بازیکن، تصمیم گرفت این موضوع را به اطلاع پلیس مرسی ساید برساند. ما با بازیکن نیز صحبت کرده ایم و آماده ایم پیامد های این تخلف وی را بپذیریم. از این به بعد نه باشگاه و نه بازیکن درباره این مسئله حرفی نخواهند زد.

پلیس مرسی ساید نیز اعلام کرد که از تخلف محمد صلاح آگاه است و به نحوی مناسب با این تخلف وی برخورد خواهد کرد.

در بیانیه پلیس آمده است:

ما از ویدئویی که گفته می شود در آن یک فوتبالیست هنگام رانندگی در حال صحبت با تلفن همراه است، آگاهیم. این موضوع به حوزه مربوطه ارجاع داده شد و از اینکه ما را آگاه کردید سپاسگزاریم.

منبع: Metro.co.uk


>