گوش به زنگگوش به زنگ

عثمان دمبله: بارسلونا قبل از دورتموند مرا می خواست!


عثمان دمبله ستاره باشگاه بارسلونا ادعاهای جالبی را در مورد باشگاه لیورپول و باشگاه فعلی اش بارسلونا مطرح کرده است.

عثمان دمبله ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا، به تازگی از کمند مصدومیت رهایی یافته است

عثمان دمبله ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا، به تازگی از کمند مصدومیت رهایی یافته است

دمبله، که در تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۱۳۵ میلیون پوند از باشگاه بروسیا دورتموند به بارسلونا پیوست، در دیدار هفته گذشته برابر خیرونا، اولین باری بود که در ورزشگاه نیوکمپ به صورت فیکس بازی می کرد.

مصدومیت های فراوان باعث شده در این مدت بازی های کمی به دمبله برسد و او از ابتدای این فصل، تنها ۱۱ بار برای غول های کاتالان به میدان رفته است.

عثمان دمبله مدعی شده قبلا به راحتی می توانسته به جای دورتموند به لیورپول بپیوندد اما این کار را نکرده است. دمبله همچنین ادعا می کند که بارسلونا نیز در آن زمان خواهان او بوده است.

دمبله به روزنامه فرانسوی Onze Mondial گفت:

”هنگامی که داشتم باشگاه رن را ترک می کردم با سه باشگاه صحبت کردم: دورتموند، لیورپول و بارسلونا.“

من با سران باشگاه بارسلونا ملاقات داشتم. به آن ها گفتم:

”برای فصل بعدی، انتقالم به بارسا امکان پذیر نخواهد بود. اما دفعه بعد که با من تماس بگیرید، من می آیم و نهایتا هم این اتفاق افتاد.“

عثمان دمبله به رغم شروع توام با بدشانسی که در نیوکمپ داشته، در تلاش است تا شرایط را تغییر دهد.

وی افزود:

”من در بارسا خیلی زود مصدوم شدم، اما توانستم خودم را آرام و بی حاشیه نگه دارم. فکر می کنم این که در ابتدای فصل مصدوم شدم بهتر از این بود که در پایان فصل مصدوم شوم، چرا که در آن زمان مهم ترین بازی ها در راهند. به هر حال اولین بازی هایی که برای بارسلونا انجام داده ام، به من کمک کرده تا با تیم هماهنگ شوم. در حال حاضر من پزشک و آشپز مخصوص استخدام کرده ام. رژیم غذایی برای یک بازیکن حرفه ای ضروری است و من باید از خودم مراقبت کنم.“

تیم بارسلونا فردا از ساعت ۱۸:۴۵ در حساس ترین دیدار فصل خود پس از الکلاسیکو، در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف اتلتیکو مادرید خواهد رفت. عثمان دمبله در صورت بازی کردن در این دیدار، شانس این را دارد که در یکی از مهم ترین بازیهای فصل بارسا توانایی های خودش را اثبات کند.

منبع: www.express.co.uk