گوش به زنگگوش به زنگ

طرفداران آرسنال خواستار محرز بجای اوبا هستند


گفته می شود آرسنال به عقد قرارداد با مهاجم دورتمند بسیار نزدیک است و تنها مسئله مالی مد نظر دو طرف است و تنها یکروز مانده به خرید اوبامیانگ طرفداران، خواهان جذب ریاض محرز ستاره لسترسیتی هستند.

به گفته برخی،  تمام حواشی در رابطه با خرید کریم بنزما از رئال مادرید و همین بحث های چند روز اخیر در خصوص خرید محرز سیاست های خاص ونگر برای خرید اوبا از دورتمند است و توپچی ها به عقد قرارداد ۶۰ میلیون پوندی با دورتمند بسیار نزدیک شدند.

ریاض محرز در این فصل ۸ گل و ۸ پاس گل در ۲۴ بازی این فصل به ثمر رسانده است و طرفداران موج جدیدی در فضاهای مجازی برای خرید این بازیکن اهل الجزیره به راه انداخته اند:

" آرسنال باید محرز ریاض را بجای اوبامیانگ به خدمت بگیرد" . " ما باید خرید اوبا را متوقف کنیم و فقط به فکر محرز باشیم."

ریاض محرز

ریاض محرز در پیراهن لستر سیتی

این وینگر الجزایری در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ توانست ناباورانه با لستر شگفت انگیز قهرمان لیگ جزیره شود و قیمت انتقال این بازیکن از ۴.۵ میلیون پوند به ۳۰.۱ میلیون پوند رسید و در بین ۵۰ بازیکن ارزشمند لیگ قرار گرفت.

این بازیکن الجزیره ای در سال ۲۰۱۶ قراردادی ۴ سال با لستر امضا کرد. محرز در سال ۲۰۱۶ بهترین بازیکن لیگ جزیره شد و او حتی کاندید توپ طلای ۲۰۱۶ نیز شد و در آخر رتبه هفتم را به دست آورد.

اما در انتهای فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ او اعلام کرد که می خواهد لستر را ترک کند و در این بین آرسن ونگر هم علاقه خود را برای جذب این بازیکن نشان دید. همچنین تیم رم به او پیشنهاد بازی در سری آ را داد که او این پیشنهاد را رد کرد و گفت: "من در این فصل تمام تمرکزم را روی تیمم گذاشته ام و اکنون نمی توانم به جدایی فکر کنم."

منبع:www.footballfancast.com