شماره پیراهن کوتینیو در بارسلونا رسما اعلام شد

05/11/1396 12:57:21 ب.ظ تعداد بازدید : 541 تغییر سایز فونت

فیلیپ کوتینیو بازیکن تیم بارسلونا پیراهنی را به تن خواهد کرد که قبلا ماسکرانو آن را می پوشید.

در ابتدا قرار بود کوتینیو در بارسا پیراهن شماره ۷ را برتن کند

در ابتدا قرار بود کوتینیو در بارسا پیراهن شماره ۷ را برتن کند

صبح روز چهارشنبه، انتقال خاویر ماسکرانو به باشگاه چینی «هبی چین فورچون» تأیید شد و برای اولین بار از سال ۲۰۱۱، پیراهن شماره ۱۴ باشگاه بارسلونا آزاد شد.

فقط چند ساعت پس از آن که این مدافع، خداحافظی تراژیکی با هواداران کاتالان داشت، پیراهن شماره ۱۴ بارسا به فیلیپ کوتینیو واگذار شد.

در ابتدا قرار بود کوتینیو در بارسا پیراهن شماره ۷ را برتن کند، چرا که آردا توران صاحب قبلی این شماره، درست یک هفته قبل از انتقال کوتینیو، بارسا را ​​ترک کرده بود. اما در نهایت تصمیم بر این شد که ستاره برزیلی بهتر است در این تیم با شماره ۱۴ بازی کند.

فیلیپ کوتینیوی ۲۵ ساله اکنون هفتمین بازیکن تاریخ بارسلونا است که این شماره را می پوشد. این شماره قبل ها بر تن بازیکنانی چون تیری آنری و یوردی کرایوف بوده است.

این اولین باری است که کوتینیو شماره ۱۴ خواهد پوشید. این بازیکن قبلا شماره های ۷، ۱۰، ۲۳، ۲۹ و ۳۰ را در دوران حرفه ای خود بر تن کرده است.

اولین بازی کوتینیو برای کاتالان ها به دلیل مصدومیت جزئی اش به تعویق افتاد اما او این هفته می تواند در دیدار برابر اسپانیول در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به میدان برود.

بارسلونا دور رفت را با شکست ناباورانه یک بر صفر پشت سر گذاشت و پس از ۲۹ دیدار بدون شکست‌، سرانجام طعم تلخ باخت را چشید. پنجشنبه شب بارسا در نیوکمپ از اسپانیول پذیرایی می کند و دیدار دور برگشت بهترین فرصت برای انتقام گیری ارنستو والورده سرمربی بارساست.

منبع: joe.co.uk

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن