گوش به زنگگوش به زنگ

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو از زبان زیدان


پس از به ثمر رساندن گل و آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا، زیدان به ناچار مجبور به تعویض رونالدو در بین دو نیمه شد. حال این مصدومیت، حضور وی در فینال لیگ قهرمانان اروپا را با ابهاماتی مواجه کرده است.

مصدومیت رونالدو پس از دیدار مقابل بارسلونا

مصدومیت رونالدو پس از دیدار مقابل بارسلونا

رونالدو، طی دیدار روز یکشنبه مقابل بارسلونا، در حالی یک گل به ثمر رساند که بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. پس از به ثمر رساندن این گل و آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا، زیدان به ناچار مجبور به تعویض او در بین دو نیمه شد. حال مصدومیت، حضور وی در فینال لیگ قهرمانان اروپا را با ابهاماتی مواجه کرده است.

رونالدو که در طول حرفه خود دچار مصدومیت های زیادی شده و از این نظر فنا ناپذیر است. تنها پنج دقیقه پس از گل اول بارسلونا، رونالدو از فاصله ای بسیار کم و در حین وارد کردن توپ به دروازه حریف، مچ پای او دچار پیچیدگی شد.

از مربی تیم رئال مادرید، زین الدین زیدان، پرسیده شد که آیا رونالدو برای حضور در فینال کی­یف نگران است. وی در پاسخ گفت:

از آن جایی که مچ پایش برآمدگی و وَرَم دارد، کمی نگران است، اما می گوید که برایش مشکلی جدی نیست.

گفته می شود که تعویض رونالدو در بین دو نیمه، اقدامی محتاطانه برای بازی مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده است که سه هفته دیگر برگزار می شود.

اطلاعات منتشر شده از مصدومان باشگاه رئال مادرید، مصدومیت این ستاره ۳۳ ساله را، پیچیدگی مچ پا نشان می دهد اما گزارشی از وبسایت گل نشان می دهد که شدت مصدومیت او همچنان نامشخص است.

زیدان پس از بازی اعلام کرد که رونالدو نگران است، چرا که مچ پایش ورم کرده است، اما نه خیلی زیاد.

منبع: ۹۰Min.com