تبلیغات در تلکسیران

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو از زبان زیدان

پس از به ثمر رساندن گل و آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا، زیدان به ناچار مجبور به تعویض رونالدو در بین دو نیمه شد. حال این مصدومیت، حضور وی در فینال لیگ قهرمانان اروپا را با ابهاماتی مواجه کرده است.

آخرین وضعیت مصدومیت رونالدو از زبان زیدان

مصدومیت رونالدو پس از دیدار مقابل بارسلونا

مصدومیت رونالدو پس از دیدار مقابل بارسلونا

رونالدو، طی دیدار روز یکشنبه مقابل بارسلونا، در حالی یک گل به ثمر رساند که بازی با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. پس از به ثمر رساندن این گل و آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا، زیدان به ناچار مجبور به تعویض او در بین دو نیمه شد. حال مصدومیت، حضور وی در فینال لیگ قهرمانان اروپا را با ابهاماتی مواجه کرده است.

رونالدو که در طول حرفه خود دچار مصدومیت های زیادی شده و از این نظر فنا ناپذیر است. تنها پنج دقیقه پس از گل اول بارسلونا، رونالدو از فاصله ای بسیار کم و در حین وارد کردن توپ به دروازه حریف، مچ پای او دچار پیچیدگی شد.

از مربی تیم رئال مادرید، زین الدین زیدان، پرسیده شد که آیا رونالدو برای حضور در فینال کی­یف نگران است. وی در پاسخ گفت:

از آن جایی که مچ پایش برآمدگی و وَرَم دارد، کمی نگران است، اما می گوید که برایش مشکلی جدی نیست.

گفته می شود که تعویض رونالدو در بین دو نیمه، اقدامی محتاطانه برای بازی مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده است که سه هفته دیگر برگزار می شود.

اطلاعات منتشر شده از مصدومان باشگاه رئال مادرید، مصدومیت این ستاره ۳۳ ساله را، پیچیدگی مچ پا نشان می دهد اما گزارشی از وبسایت گل نشان می دهد که شدت مصدومیت او همچنان نامشخص است.

زیدان پس از بازی اعلام کرد که رونالدو نگران است، چرا که مچ پایش ورم کرده است، اما نه خیلی زیاد.

منبع: ۹۰Min.com

جنجال ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از شکست سنگین برابر تاتنهام + (ویدیو)

پس از باخت 3-0 منچستریونایتد مقابل تاتنهام، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری بعد از بازی به دفاع از خود و تیمش پرداخت.

جنجال ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از شکست سنگین برابر تاتنهام + (ویدیو)

منچستریونایتد در حال سپری کردن روز های بحرانی است
منچستریونایتد در حال سپری کردن روز های بحرانی است

ژوزه مورینیو پس از باخت سنگین به تاتنهام، در جمع خبرنگاران حاضر شد و از آن ها خواست به دستاوردهای وی احترام بگذارند. سرمربی منچستریونایتد با نشان دادن سه تا از انگشتان دست خود تعداد قهرمانی هایش در لیگ برتر انگلستان را به خبرنگاران یاد آوری کرد و به نوعی به دفاع از خود و تیمش پرداخت.

ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری گفت:

به طور کلی تیم من عملکرد خوبی داشت اما شما خبرنگاران می خواهید مرا در موقعیتی قرار دهید که شاگردانم را سرزنش کنم. شما باید به من بگویید که برایتان چه چیزی بیشترین اهمیت را دارد زیرا من نمی دانم. وقتی من مسابقات را برنده می شوم شما از این بابت خوشحال نیستید و از نحوه بازی تیمم ایراد می گیرید. می خواهم بدانم چه چیزی برای شما بااهمیت است؛ پیروزی در مسابقات یا خوب بازی کردن؟

 

 

برخی از هواداران منچستریونایتد پس از اینکه تاتنهام توسط لوکاس مورا به گل سوم رسید، از ورزشگاه اولدترافورد بیرون رفتند تا به نوعی ناراحتی خود را ابراز کنند. اما برخِی دیگر تا پایان مسابقه در ورزشگاه باقی ماندند و تا آخر تیمشان را تشویق کردند. ژوزه مورینیو نیز پس از پایان مسابقه به طرف این هواداران رفت و از آن ها قدردانی کرد. آقای خاص دراینباره گفت:

فصل گذشته در رقابت های لیگ قهرمانان مقابل سویا با نتیجه ۲-۱ شکست خوردیم و هواداران ما را هو کردند زیرا بد بازی کردیم و استحقاق آن را داشتیم. سویا توانست در بازی پیروز شود زیرا بسیار عالی بازی کرد و استحقاق این پیروزی را داشت. اما مقابل تاتنهام بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و استحقاق این تشویق ها را داشتند. تلاش کنید برای تیمم با این سوال ها حاشیه درست کنید!

برای پایان، آیا از نتیجه بازی با خبرید؟ ۳-۰. می دانید به چه معناست؟

در این لحظه مورینیو ۳ انگشت دستش را بالا برد:

این بدان معنی نیز هست که من ۳ مرتبه قهرمان لیگ برتر شده ام؛ بیشتر از تمام مربیان فعلی که در این لیگ حضور دارند. تنها پپ گواردیولا و مانوئل پیگرینی توانسته اند با تیم منچسترسیتی قهرمان شوند و تعداد قهرمانی های تمام مربیان حال حاضر ۱۹ تیم دیگر در این لیگ به اندازه من نیست.

وی زمانی که در حال خروج از سالن کنفرانس بود، خطاب به خبرنگاران سه مرتبه گفت:

احترام، احترام، احترام .

ویدیوی صحبت های جنجالی مورینیو در کنفرانس خبری

منبع: independent.com

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس، به بد شانسی کریستیانو رونالدو اذعان کرد

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس بر این باور است کریستیانو رونالدو در چند هفته ابتدایی خود در لیگ ایتالیا، از شانس لازم برخوردار نبوده است.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس، به بد شانسی کریستیانو رونالدو اذعان کرد

سرمربی یوونتوس از عملکرد کریستیانو رونالدو دفاع کرد

سرمربی یوونتوس از عملکرد کریستیانو رونالدو دفاع کرد

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی در این تابستان در ازای مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست اما تا بدین جای رقابت های سری آ و در سه بازی انجام شده، نتوانسته است برای تیم جدیدش گلزنی کند.

 

ماسیمیلیانو آلگری شنبه شب پس از اتمام بازی پارما-یوونتوس که با برتری ۲-۱ یووه همراه بود، درباره این موضوع اذعان کرد که برای مهاجمان گلزنی در لالیگا اسپانیا راحت تر از گلزنی در سری آ ایتالیا است:

فوتبال ایتالیا مشکلات مختلفی برای مهاجمان ایجاد می کند و تطبیق با این لیگ زمان بر است. البته کریستیانو رونالدو نیز بد شانس بوده است و توپ بر روی پایش به خوبی نمی شیند و بنابراین شوت های وی تبدیل به گل نشده است. در لیگ سری آ تیم ها با دقت دفاع می کنند؛ با اینحال نمی خواهم بگویم که این لیگ در مقایسه با لیگ های دیگر خوب یا بد است. اینطور بگویم که تیم ها بسیار خوب دفاع می کنند و این لیگ مربیان خیلی خوبی دارد. مربیان قبل از آغاز مسابقه تیم حریف را آنالیز می کنند و در طول بازی فضای زیادی به مهاجمان حریف نمی دهند.

کریستیانو رونالدو سه مرتبه موفق شد در لالیگا ۴۰ گل یا بیشتر به ثمر برساند؛ اما تا به حال هیچ بازیکنی نتوانسته است بیش از ۳۶ گل در سری آ به ثمر برساند. ماسیمیلیانو آلگری ادامه داد:

هرکسی ممکن است به سری آ انتقاد وارد کند اما زدن ۴۰ گل در این لیگ بسیار دشوار است؛ تنها گونزالو هیگواین توانست در یک فصل ۳۶ گل به ثمر برساند. غالبا آقای گل این لیگ در مجموع ۲۶ یا ۲۷ گل به ثمر می رساند.

آخرین بازیکن یوونتوس که آقای گل لیگ ایتالیا شد، الساندرو دل پیرو بود که در فصل ۲۰۰۷-۰۸ موفق به کسب این عنوان شد.

منبع: ۹۰min.com

دلیل تغییر زمان و مکان مسابقه منچسترسیتی تاتنهام

مسابقه تاتنهام و منچسترسیتی به استادیوم ومبلی لندن منتقل شده است و زمان مسابقه نیز به مدت 24 ساعت به تعویق افتاده است.

دلیل تغییر زمان و مکان مسابقه منچسترسیتی تاتنهام

تاتنهام در استادیوم ومبلی به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت

تاتنهام در استادیوم ومبلی به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت

مسابقه لیگ تاتنهام و منچسترسیتی در تاریخ دوشنبه ۲۹ اکتبر برگزار خواهد شد. قبلا زمان برگزاری این رقابت یکشنبه(امروز) عنوان شده بود اما این تاریخ حالا به تعویق افتاده است. استادیوم جدید تاتنهام هنوز به طور کامل آماده نیست و به همین دلیل علاوه بر بازی تاتنهام-منچسترسیتی، بازی های تاتنهام-کاردیف سیتی و تاتنهام-لیورپول نیز در استادیوم ومبلی برگزار خواهد شد.

 

البته زمان برگزاری دیدار تاتنهام و منچسترسیتی با یک مسابقه مهم NFL تطابق زمانی داشت و بنابراین زمان برگزاری این دو تیم فوتبال نیز دست خوش تغییر شد. این تغییر برنامه موجب شده است که برخی برنامه های شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت نیز دستخوش تغییر شود و یک برنامه ویژه خود را به جای یکشنبه در روز دوشنبه به روی آنتن تلویزیون ببرد.

این امکان نیز وجود دارد در صورتی که پلیس امنیت شهر منچستر موافقت خود را اعلام کند، بازی دو تیم منچستریونایتد و اورتون نیز روز یکشنبه برگزار شود. علاوه بر این، احتمالا دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی در رقابت کارابائو کاپ(Carabao Cup) که در همین هفته برگزار خواهد شد، حاضر می شوند. به همین دلیل شاید زمان بازی های تیم های دیگر لیگ جزیره نیز به روز پنجشنبه بعد از ظهر موکول شود.

مسابقه تاتنهام-واتفورد نیز بنا بر اجازه سازمان لیگ انگلستان، احتمالا در استادیوم میلتون کینز برگزار خواهد شد. اولین مسابقه خانگی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا برگزار خواهد شد و تیم تاتنهام این بار نیز در استادیوم ومبلی لندن این مسابقه را میزبانی خواهد کرد؛ اما هنوز مشخص نیست که مقابل اینتر و آیندهوون نیز تاتنهام باید در استادیوم ومبلی میزبانی کند یا خیر.

منبع: ۹۰min.com

صحبت های دیدیه دشان درباره لوریس و تیم ملی فرانسه در فاصله چند روز تا آغاز لیگ ملتهای اروپا

دیده دشان سرمربی تیم ملی فرانسه که در جام جهانی تیمش را به مقام قهرمانی رساند، به زودی باید تیم کشورش را برای مصاف با آلمان آماده کند؛ نام بازیکنان حضار در این لیست تفاوت زیادی با لیست جام جهانی ندارد و فقط بنوا کوستیل جای استیو مانداندای مصدوم را پُر کرده است؛ همچنین دیدیه دشان درباره هوگو لوریس دروازه بان تیمش، سخن گفت.

صحبت های دیدیه دشان درباره لوریس و تیم ملی فرانسه در فاصله چند روز تا آغاز لیگ ملتهای اروپا

دیدیه دشان درباره شرایط تیمش سخن گفت

دیدیه دشان درباره شرایط تیمش سخن گفت

تقریبا ۶ هفته پیش تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مقام قهرمانی رسید. حالا پس از این دستاورد بزرگ، خروس ها آماده می شوند در تاریخ ۶ سپتامبر در قالب رقابت های لیگ ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی آلمان بروند؛ سه روز بعد نیز قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸، باید مقابل هلند قرار گیرد.

دیدیه دشان سرمربی موفق تیم ملی فرانسه نمی خواهد هوگو لوریس را به دلیل تخلفی که چندی پیش انجام داد، مواخذه کند؛ هوگو لوریس چند روز قبل در حالت مستی در حال رانندگی بود و به همین دلیل پلیس وی را دستگیر کرد و او به زودی باید در دادگاه حاضر شود تا درباره این تخلف خود صحبت کند. دیدیه دشان در اینباره گفت:

با هوگو لوریس صحبت کرده ام. او متوجه اشتباهش شده است و از این بابت متاسف است. او به خوبی می داند که می توانست از وقوع این اتفاق جلوگیری کند اما این اتفاق افتاد و حالا کاری از دست من و او بر نمی آید. با اینحال دید من نسبت به وی عوض نشده است و لوریس  همان کسی است که من سال ها او را می شناسم.

در شب قهرمانی تیم ملی فرانسه در جام جهانی، عادل رامی مدافع فرانسوی، از رقابت های ملی خداحافظی کرد؛ اما در اتفاقی عجیب، دشان وی را برای این دو بازی دعوت کرده است. دیدیه دشان هنوز به این مدافع ۳۲ ساله اعتماد دارد؛ رامی در تورنومنت جام جهانی، اکثر بازی ها را از روی نیمکت تماشا می کرد و علنا به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده بود:

با رامی درباره این موضوع صحبت کرده ام و به زودی درباره جزئیات دعوت دوباره به تیم ملی، به صورت رو در رو با یکدیگر حرف خواهیم کرد. به هر حال،  از اینکه دوباره به تیم ملی دعوت شده است، بسیار خوشحال است و حتی یک ثانیه نیز درباره این موضوع تردید نکرد.

در تاریخ ۱۵ جولای، شاگردان دشان در فینال مقابل کرواسی قرار گرفتند؛ نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به نفع تیم ملی فرانسه به پایان رسید؛ در پایان نیز خروس ها موفق شدند با نتیجه ۴-۲ تیم ملی کرواسی را در هم بکوبند و پس از ۲۰ سال توانستند برای دومین مرتبه قهرمان جام جهانی شوند. آنتوان گریزمن در این تورنومنت عملکردی فوق العاده داشت و یکی از شانس های کسب توپ طلا است؛ با اینحال کیلیان امباپه هم تیمی وی در یک مصاحبه او را به عنوان یکی از شانس های اصلی کسب توپ طلا معرفی نکرد. دیدیه دشان گفت:

فکر نمی کنم واقعا امباپه این نظر را داشته باشد که گریزمن یکی از شانس های اصلی توپ طلا نیست؛ قطعا آنتوان گریزمن یکی از بازیکنانی است که احتمالا در آینده توپ طلا را کسب خواهد کرد.

۲۳ بازیکن دعوت شده تیم ملی فرانسه برای دیدار با تیم ملی آلمان و هلند به شرح زیر است:

دروازه بانان: هوگو لوریس(تاتنهام)، بنیوت کاستیل(بوردو)، آلفونس آرئولا(پاری سن ژرمن)

مدافعان: لوکاس هرناندز(آتلتیکو مادرید)، پرنسل کیمپمبه(پاری سن ژرمن)، بنجامین مندی(منچسترسیتی)، بنجامین پاوارد(اشتوتگارت)، عادل رامی(مارسی)، جبرئیل سیدیبه(موناکو)، ساموئل اومتیتی(بارسلونا)، رافئل واران(رئال مادرید)

هافبک ها: انگولو کانته(چلسی)، بلایز متوئیدی(یوونتوس)، استیون انزونزی(آاس رم)، پُل پوگبا(منچستریونایتد)، کورنتین تولیسو(بایرن مونیخ)

مهاجمان: عثمان دمبله(بارسلونا)، نبیل فکیر(لیون)، اولیویه ژیرو(چلسی)، آنتوان گریزمن(اتلتیکومادرید)، توماس لمار(اتلتیکومادرید)، کیلیان امباپه(پاری سن ژرمن)، فلورین تاووین(مارسی)

منبع: france۲۴.com

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو نازاریو اسطوره اسبق اینتر و بارسلونا در طی مراسم معارفه ای، به عنوان مالک اصلی باشگاه وایادولید به همگان معرفی شد.

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو ستاره اسبق دنیای فوتبال در ازای مبلغ ?? میلیون یورو، باشگاه وایادولید را خریداری کرد. این باشگاه اسپانیایی این فصل در سطح اول رقابت های اسپانیا یعنی لالیگا، به میدان خواهد رفت.


وی حالا ۵۱ درصد سهام این باشگاه را در اختیار دارد و ۴۹ درصد دیگر در اختیار کارلوس سانچز است. وایادولید ۲۵ میلیون یورو بدهی معوقه داشت و رونالدو نازاریو توانست در رقابت با چینی ها و تاجران آمریکای لاتین، آن ها را شکست دهد و به مالک اصلی این باشگاه اسپانیایی تبدیل شود. رونالدو نازاریو در اینباره می گوید:

ما می خواهیم تیمی را بسازیم تا بتواند به بهترین نحو با تیم های دیگر رقابت کند. اعتماد هواداران به ما باعث می شود که وایادولید را قوی تر کنیم و در این راه شور و شوق زیادی وجود دارد. اطمینان دارم با کمک یکدیگر، هیچ تیمی نمی تواند ما را به راحتی شکست دهد. می خواهم از هواداران درخواست کنم که در این پروژه ما را یاری کنند. می خواهم هواداران حال و آینده باشگاه باشند.


کارلوس سوارز نیز از حضور رونالدو در این باشگاه هیجان زده است:


با آمدن رونالدو به وایادولید، توجهات به سوی ما جلب خواهد شد و باشگاه کیفیت بیشتری کسب خواهد کرد. از اینکه وی به خانه اش آمده است، به او خوشآمد می گویم. رونالدو نازاریو نماد ورزش جهانی است و معامله خوبی انجام داده ایم. در کنار مایکل جوردن، او تنها فردی است که قرارداد بلند مدت با کمپانی نایکی دارد. بنابراین ارزش باشگاه وایادولید افزایش خواهد یافت.

منبع: mirror.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟