تبلیغات در تلکسیران

زابالتا: مثلث هجومی لیورپول کابوس مدافعان است

پابلو زابالتا مدافع سابق باشگاه منچسترسیتی و بازیکن فعلی تیم وستهام، ادعا کرده مثلث هجومی قدرتمند لیورپول برای مدافعان هر تیمی یک کابوس ترسناک است.

زابالتا: مثلث هجومی لیورپول کابوس مدافعان است

مثلث هجومی زهردار لیورپول: محمد صلاح، روبرتو فیرمینو، سادیو مانه

مثلث هجومی زهردار لیورپول: محمد صلاح، روبرتو فیرمینو، سادیو مانه

به ادعای این مدافع با تجربه آرژانتینی، چکش ها در طول دیدار روز شنبه که در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد و با نتیجه چهار بر یک به نفع لیورپول پایان یافت، توانایی مقاومت در برابر خط حمله قرمزها را نداشتند.

در دیداری که مخصوصا نیمه دوم آن، با تسلط کامل لیورپولی ها بر وستهام همراه بود، محمد صلاح، روبرتو فریرمینو و سادیو مانه(مثلث هجومی لیورپول) هر سه گلزنی کردند.

زابالتا گفت: ”این دیدار برای ما خیلی سخت بود، استادیوم آنفیلد همیشه مکان سختی برای بازی کردن است. آن ها از ما بهتر بودند. فکر می کنم که در نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم و همه چیز داشت خوب پیش می رفت. فرصت های خوبی نیز داشتیم، اما در نیمه دوم به اندازه کافی خوب نبودیم. لیورپولی ها تیم بسیار قدرتمندی هستند، همواره رو به جلو حرکت می کنند و کیفیت بالایی دارند. آن ها خیلی زهردار هستند و حتی در عقب زمین هم بی امان می دوند. تیم یورگن کلوپ با این روش شانس های بسیاری ایجاد می کند و به راحتی می تواند گلزنی کند. میل به گلزنی آن ها تنها در مقابل تیم وستهام نیست. لیورپول قبلا هم این را نشان داده که در برابر بزرگان لیگ هم می تواند بیش از دو یا سه گل بزند.“

زابالتا ادامه داد:

”همیشه زمانی که به آنفیلد می آییم کار برایمان دشوار است. اگر بخواهم صادقانه بگویم، به نظر من آن ها تیم فوق العاده ای هستند.“

زابالتا پس از این که از او در مورد مقایسه مثلث هجومی فعلی لیورپول و مثلث هجومی سابق این تیم(لوییز سوارز، دنیل استوریج و رحیم استرلینگ) سوال شد، افزود:

”آن ها هم بازیکنان فوق العاده ای هستند. کافی است به بازی های سوارز در بارسلونا نگاه کنید و عملکرد استرلینگ را در من سیتی ببینید. استوریج هم که به وست برومویچ رفته اکنون مصدوم است ولی قبلا نشان داده که چه کیفیتی دارد. اما مثلث هجومی فعلی لیورپول در حال حاضر در بهترین فرم خود قرار دارد. بازی کردن در برابر آن ها واقعا دشوار است. پیش بینی نوع بازی این سه نفر سخت است و هر سه بازیکن خیلی پر تحرک هستند و بسیار فوق العاده بازی می کنند. در نیمه دوم شانس های زیادی به آن ها دادیم.“

در پایان هفته بیست و هشتم لیگ جزیره، لیورپول با برد قاطعی که برابر وستهام بدست آورد، ۵۷ امتیازی شد و در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. وستهام نیز با ۳۰ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

منبع: liverpoolecho.co.uk

دنی آلوز: رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو تیم سرسخت تری شده است

به عقیده دنی آلوز، باشگاه رئال مادرید حالا در نبود کریستیانو رونالدو، تبدیل به حریف سر سخت تری شده است.

دنی آلوز: رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو تیم سرسخت تری شده است

نظر دنی آلوز درباره رئال بدون رونالدو

نظر دنی آلوز درباره رئال بدون رونالدو

این تابستان کریستیانو رونالدو پس از ۹ سال رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد. رونالدو این هفته در جریان پیروزی ۲-۱ مقابل ساسولو، اولین گلش را با پیراهن یوونتوس به ثمر رساند.

حالا رئال مادرید نیز تحت هدایت خولن لوپتگی، از نظر عملکرد تیمی فوق العاده ظاهر شده است؛ با اینحال کهکشانی ها در همین هفته مقابل اتلتیک بیلبائو با نتیجه ۱-۱ متوقف شد. در لیگ قهرمانان اروپا نیز رئال مادرید در اولین مسابقه خود، آاس رم را با نتیجه پر گل ۳ بر ۰ مغلوب کرد. حال رئالی ها امیدوارند برای چهارمین سال متوالی قهرمان لیگ قهرمانان شود. دنی آلوز مدافع راست اسبق بارسلونا و پاری سن ژرمن بر این باور است که حالا رئالی ها حریف سر سخت تری شده اند و اگر پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان مقابل این تیم اسپانیایی قرار بگیرد، کار سختی خواهد داشت.
دنی آلوز در اینباره می گوید:

قرار گرفتن مقابل حریفی مانند رئال مادرید آسان نخواهد بود. فکر می کنم نظرم با تمام افراد دیگر متفاوت است. رئال مادرید بدون کریستیانو رونالدو حالا مانند یک تیم بازی می کند و حالا بازی کردن مقابل آن ها سخت تر شده است. حداقل این نظر و فهم من درباره این موضوع است. اینکه فکر کنیم رئال مادرید ضعیف تر شده است، حرف اشتباهی است؛ رئال مادرید همیشه یک تیم قوی باقی خواهد ماند.

 

بیشتر بخوانید:


این هفته پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. حالا دنی آلوز معتقد است زمان اثبات پاری سن ژرمن فرا رسیده است و این تیم باید در لیگ قهرمانان بالاخره قهرمان شود. دنی آلوز ادامه داد:

رسیدن به اهداف این باشگاه، سخت به نظر نمی رسد. اما باید شرایط مختلفی را نیز داشته باشید تا بتوانید کار های متفاوتی انجام دهید و روحیه داشته باشید. امسال احساس خوبی دارم. شرایط اینجا رو به بهبود است و تیم روز به روز پیشرفت می کند. شرایط در حال تغییر است و فهم مردم نسبت به فوتبال رو به تکامل است.


پاری سن ژرمن امسال توماس توخل را جانشین اونای امری کرد.

دنی آلوز درباره این موضوع گفت:

من عاشق توخل هستم. او روحیه فوق العاده ای دارد و روحیه باشگاه را به کلی تغییر داده است. ما چالش سختی مقابل تیم های بزرگ اروپایی خواهیم داشت اما این موضوع را می پذیریم و خودمان را آماده خواهیم کرد. می دانیم که برای پیشرفت و صعود، باید عملکردی که در لیگ فرانسه داریم را در لیگ قهرمانان نیز داشته باشیم.


منبع: express.co.uk

غیبت اریکسن و اشمایکل در بازی بعدی تیم ملی دانمارک به دلیل مشکلات اسپانسرینگ

تیم ملی دانمارک اگر نتواند مشکل اسپانسرینگ خود را حل کند، از طرف یوفا جریمه خواهد شد.

غیبت اریکسن و اشمایکل در بازی بعدی تیم ملی دانمارک به دلیل مشکلات اسپانسرینگ

غیبت اریکسن و اشمایکل در بازی بعدی تیم ملی دانمارک به دلیل مشکلات اسپانسرینگ

غیبت اریکسن و اشمایکل در بازی بعدی تیم ملی دانمارک به دلیل مشکلات اسپانسرینگ

تیم ملی دانمارک احتمالا در مصاف با تیم ملی ولز، بازیکنان اصلی خود یعنی کریستین اریکسن ستاره تاتنهام و کسپر اشمایکل ستاره لسترسیتی را در اختیار نخواهد داشت زیرا اتحادیه بازیکنان دانمارک و اسپانسر این تیم، به دلیل مشکلات مالی با یکدیگر به تفاهم نرسیده اند.

 

اگر این مشکل حل نشود، کسپر اشمایکل، کریستین اریکسن و هویبرگ تیم ملی دانمارک را در این بازی همراهی نخواهند کرد. تا یکشنبه هفته آینده، اتحادیه بازیکنان و فدراسیون دانمارک باید این مسئله را حل کنند و یک اسپانسر برای تیم ملی مشخص کنند.
مشکل این است که فدراسیون دانمارک از اسپانسرینگ ها پول بیشتری برای پروژه های زیر ساختی می خواهد. اما بازیکنان تیم ملی که اسپانسرینگ های شخصی دارند، با این موضوع مخالفند.
اتحادیه بازیکنان دانمارک نیز از فدراسیون درخواست کرده است تا قرارداد فعلی اسپانسر ها برای دو بازی آینده تمدید شود؛ با اینحال هنوز فدراسیون با این درخواست موافقت نکرده است. بازی اول دانمارک در رقابت های لیگ ملت های اروپا، روز چهارشنبه مقابل اسلواکی است و بازی بعدی آن ها مقابل ولز است.
به همین دلیل، سرمربی دانمارک احتمالا مجبور خواهد شد ستاره های تیمش را دعوت نکند و بازیکنان سطح پایین تری را از لیگ دانمارک به تیم ملی دعوت کند.
سخنگوی فدراسیون دانمارک می گوید:

هنوز دو طرف بر سر این مسئله به توافق نرسیده اند. اگر چنین پول بزرگی را بخواهیم از دست دهیم، نمی توانیم این مشکل را حل کنیم.
با اینحال در صورتی که این موضوع به پایان مناسبی نرسد، یوفا تیم ملی دانمارک را جریمه سنگینی خواهد کرد.


منبع: independent.com

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس، به بد شانسی کریستیانو رونالدو اذعان کرد

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس بر این باور است کریستیانو رونالدو در چند هفته ابتدایی خود در لیگ ایتالیا، از شانس لازم برخوردار نبوده است.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس، به بد شانسی کریستیانو رونالدو اذعان کرد

سرمربی یوونتوس از عملکرد کریستیانو رونالدو دفاع کرد

سرمربی یوونتوس از عملکرد کریستیانو رونالدو دفاع کرد

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی در این تابستان در ازای مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست اما تا بدین جای رقابت های سری آ و در سه بازی انجام شده، نتوانسته است برای تیم جدیدش گلزنی کند.

 

ماسیمیلیانو آلگری شنبه شب پس از اتمام بازی پارما-یوونتوس که با برتری ۲-۱ یووه همراه بود، درباره این موضوع اذعان کرد که برای مهاجمان گلزنی در لالیگا اسپانیا راحت تر از گلزنی در سری آ ایتالیا است:

فوتبال ایتالیا مشکلات مختلفی برای مهاجمان ایجاد می کند و تطبیق با این لیگ زمان بر است. البته کریستیانو رونالدو نیز بد شانس بوده است و توپ بر روی پایش به خوبی نمی شیند و بنابراین شوت های وی تبدیل به گل نشده است. در لیگ سری آ تیم ها با دقت دفاع می کنند؛ با اینحال نمی خواهم بگویم که این لیگ در مقایسه با لیگ های دیگر خوب یا بد است. اینطور بگویم که تیم ها بسیار خوب دفاع می کنند و این لیگ مربیان خیلی خوبی دارد. مربیان قبل از آغاز مسابقه تیم حریف را آنالیز می کنند و در طول بازی فضای زیادی به مهاجمان حریف نمی دهند.

کریستیانو رونالدو سه مرتبه موفق شد در لالیگا ۴۰ گل یا بیشتر به ثمر برساند؛ اما تا به حال هیچ بازیکنی نتوانسته است بیش از ۳۶ گل در سری آ به ثمر برساند. ماسیمیلیانو آلگری ادامه داد:

هرکسی ممکن است به سری آ انتقاد وارد کند اما زدن ۴۰ گل در این لیگ بسیار دشوار است؛ تنها گونزالو هیگواین توانست در یک فصل ۳۶ گل به ثمر برساند. غالبا آقای گل این لیگ در مجموع ۲۶ یا ۲۷ گل به ثمر می رساند.

آخرین بازیکن یوونتوس که آقای گل لیگ ایتالیا شد، الساندرو دل پیرو بود که در فصل ۲۰۰۷-۰۸ موفق به کسب این عنوان شد.

منبع: ۹۰min.com

دلیل تغییر زمان و مکان مسابقه منچسترسیتی تاتنهام

مسابقه تاتنهام و منچسترسیتی به استادیوم ومبلی لندن منتقل شده است و زمان مسابقه نیز به مدت 24 ساعت به تعویق افتاده است.

دلیل تغییر زمان و مکان مسابقه منچسترسیتی تاتنهام

تاتنهام در استادیوم ومبلی به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت

تاتنهام در استادیوم ومبلی به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت

مسابقه لیگ تاتنهام و منچسترسیتی در تاریخ دوشنبه ۲۹ اکتبر برگزار خواهد شد. قبلا زمان برگزاری این رقابت یکشنبه(امروز) عنوان شده بود اما این تاریخ حالا به تعویق افتاده است. استادیوم جدید تاتنهام هنوز به طور کامل آماده نیست و به همین دلیل علاوه بر بازی تاتنهام-منچسترسیتی، بازی های تاتنهام-کاردیف سیتی و تاتنهام-لیورپول نیز در استادیوم ومبلی برگزار خواهد شد.

 

البته زمان برگزاری دیدار تاتنهام و منچسترسیتی با یک مسابقه مهم NFL تطابق زمانی داشت و بنابراین زمان برگزاری این دو تیم فوتبال نیز دست خوش تغییر شد. این تغییر برنامه موجب شده است که برخی برنامه های شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت نیز دستخوش تغییر شود و یک برنامه ویژه خود را به جای یکشنبه در روز دوشنبه به روی آنتن تلویزیون ببرد.

این امکان نیز وجود دارد در صورتی که پلیس امنیت شهر منچستر موافقت خود را اعلام کند، بازی دو تیم منچستریونایتد و اورتون نیز روز یکشنبه برگزار شود. علاوه بر این، احتمالا دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی در رقابت کارابائو کاپ(Carabao Cup) که در همین هفته برگزار خواهد شد، حاضر می شوند. به همین دلیل شاید زمان بازی های تیم های دیگر لیگ جزیره نیز به روز پنجشنبه بعد از ظهر موکول شود.

مسابقه تاتنهام-واتفورد نیز بنا بر اجازه سازمان لیگ انگلستان، احتمالا در استادیوم میلتون کینز برگزار خواهد شد. اولین مسابقه خانگی تاتنهام در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا برگزار خواهد شد و تیم تاتنهام این بار نیز در استادیوم ومبلی لندن این مسابقه را میزبانی خواهد کرد؛ اما هنوز مشخص نیست که مقابل اینتر و آیندهوون نیز تاتنهام باید در استادیوم ومبلی میزبانی کند یا خیر.

منبع: ۹۰min.com

ناراحتی خواهر کریستیانو رونالدو از انتخاب شدن لوکا مودریچ به عنوان بازیکن سال اروپا!

کریستیانو رونالدو بازیکن جدید باشگاه یوونتوس، فصل گذشته در لیگ قهرمانان موفق شد برای باشگاه رئال مادرید 15 گل به ثمر برساند اما با این حال هم تیمی اسبق او یعنی لوکا مودریچ به عنوان بازیکن سال اروپا انتخاب شد.

ناراحتی خواهر کریستیانو رونالدو از انتخاب شدن لوکا مودریچ به عنوان بازیکن سال اروپا!

کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب نشد

کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب نشد

خواهر کریستیانو رونالدو از اینکه برادرش به عنوان بازیکن سال اروپا انتخاب نشده است، ناراحت به نظر می رسد؛ وی عکسی که در آن لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شده است را در صفحه اینستاگرام خود قرار داد و به انتقاد از تصمیم هیئت داوران پرداخت؛ البته وی بعدا این پست را حذف کرد.

لوکا موریچ ستاره رئال مادرید، فصل آینده در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف تیم های آ اس رم، زسکا موسکو و ویکتوریا پلژن برود. به نظر نمی رسد رئالی ها برای صعود کار سختی پیش رو داشته باشند. اما کریستیانو رونالدو همراه با یوونتوس باید در لیگ قهرمانان با تیم های والنسیا، منچستریونایتد و یانگ بویز سوئیس روبرو شوند؛ کریستیانو رونالدو قبلا در تیم منچستریونایتد به میدان می رفت و حالا باید دوباره با تیم اسبق خود دیدار کند اما اینبار به عنوان یک رقیب.

فصل گذشته کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان و با پیراهن رئال مادرید موفق شد در ۱۳ مسابقه، ۱۵ گل به ثمر برساند که آمار خارق العاده ای است؛ رونالدو در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و به نظر می رسید امسال نیز وی به این افتخار برای بار سوم دست یابد. لوکا مودریچ نیز فصل گذشته در قلب خط هافبک توپ را از دفاع به حمله انتقال می داد؛ با اینحال از نظر داوران و رای دهندگان، لوکا مودریچ به عنوان بازیکن سال اروپا انتخاب شد و این موضوع به مذاق خواهر فوق ستاره پرتغالی خوش نیامده است.

خواهر کریستیانو رونالدو در اینستاگرام پُستی قرار داد و نوشت:

باشه!!! مردم نتیجه گیری خواهند کرد که این جایزه حق چه کسی بوده است

همچنین کریستیانو رونالدو در مراسم دیشب(پنجشنبه) به عنوان بهترین مهاجم سال اروپا انتخاب شد اما در این مراسم حضور نداشت. سرخیو راموس که به عنوان بهترین مدافع سال اروپا انتخاب شده بود، از عدم انتخاب فوق ستاره پرتغالی به عنوان بهترین بازیکن، تعجب کرد.

راموس گفت:

وقتی میکروفون نام رونالدو را اعلام نکرد، همه ما تعجب کردیم؛ با اینحال او همه کار کرده است و به تمام افتخارات باشگاهی و فردی دست پیدا کرده است. فوتبال بر روی زمین چمن برگزار می شود و آن جا کریستیانو رونالدو همه جام ها را به دست آورده است. وی فصل گذشته ۱۵ گل در لیگ قهرمانان به ثمر رساند و دوباره خودش و رئال مادرید را به جام لیگ قهرمانان رساند. خجالت آور است که وی به این عنوان دست پیدا نکرد، کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن در خط حمله است.

فوق ستاره پرتغالی در این فصل هنوز موفق نشده است برای یوونتوس گلزنی کند اما امیدوار است مانند فصل گذشته در لیگ قهرمانان اروپا آمادگی خوبی داشته باشد و بتواند دوباره گل های زیادی در این رقابت بزرگ به ثمر برساند.

منبع: goal.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟