گوش به زنگگوش به زنگ

ریوالدو: نیمار برای بهترین شدن باید به رئال مادرید بپیوندد


ستاره سابق برزیل احساس می کند که هموطنش تا زمانی که برای پاری سن ژرمن بازی کند، نمی تواند تبدیل به بهترین بازیکن جهان شود.

 ریوالدو: اگر نیمار می خواهد بهترین بازیکن دنیا شود، باید به رئال مادرید بپیوندد

 ریوالدو: اگر نیمار می خواهد بهترین بازیکن دنیا شود، باید به رئال مادرید بپیوندد

این بازیکن ?? ساله، سال گذشته بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرده و موفق شده است تا کنون در لیگ ۱ فرانسه(لوشامپیونه) پیشرفت کند. اما هموطنش، ریوالدو احساس می کند که او نمی تواند در فرانسه به طور کامل از توانایی هایش بهره برد.

در میان گزارش های زیادی مبنی بر علاقه رئال مادرید به نیمار، این قهرمان جام جهانی به فوروارد کنونی برزیل توصیه کرده که برای پیشرفت تلاش کند.

 ریوالدو به گلوبو اسپورته(GloboEsporte.com) گفته است:

من حتی به نیمار توصیه کرده ام که او می تواند بهترین بازیکن جهان شود، اما اگر او در پاری سن ژرمن بماند، این هدف محقق نخواهد شد. او باید پاریس را ترک کند. اسپانیا بهترین موقعیت را برای تبدیل شدن او به بهترین بازیکن دنیا فراهم می کند. اگر به انگلستان، اسپانیا، ایتالیا و آلمان نگاه کنید، تفاوت کاملا مشخص است. اما من در مورد رقابت فوتبالی صحبت می کنم.

وی ادامه داد:

موقعیت او در بارسلونا بسیار دشوارخواهد بود. بر اساس اطلاعاتی که من دارم و به واسطه ی تمام شنیده های اخیرم، می دانم که او شانس بالایی برای پیوستن به رئال مادرید دارد. خب، بله، من معتقدم او در رئال تبدیل به بهترین بازیکن دنیا می شود.

بازگشت نیمار از مصدومیت مچ پا که در دیدارش برای پاری سن ژرمن اتفاق افتاد، نزدیک است. همچنین به نظر می رسد که او برزیل را در جام جهانی پیش رو رهبری کرده و جایگاه آن ها را نسبت به مقام چهارم در بازی های چهار سال پیش، بهبود بخشد.

منبع: Goal.com