گوش به زنگگوش به زنگ

رونالدو می خواهد به چلسی برود!


کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید گفته ممکن است در پایان فصل این تیم را ترک کند و از تیم چلسی به عنوان گزینه مورد نظر خود در لیگ برتر انگلستان، یاد کرده است.

کریستیانو رونالدو خواهان پیوستن به تیم چلسی است.jpg

کریستیانو رونالدو خواهان پیوستن به تیم چلسی است

گمانه زنی ها در مورد آینده برنده ۵ توپ طلای فوتبال دنیا، به دلیل ناراحتی او در پایتخت اسپانیا که ناشی از مشکلات رئال مادرید در این فصل و همچنین مسائل حاشیه ای بیرون زمین است، ادامه دارد.

رونالدو در سال گذشته توسط مقامات اسپانیا متهم به فرار مالیاتی شد و با توجه به این که باشگاه منچستر یونایتد به شدت خواهان بردن این ستاره پرتغالی به اولدترافورد بود، قصد داشت رئال مادرید را در تابستان ترک کند.

رونالدو قبل از پیوستن به رئال مادرید، شش سال بازیکن باشگاه منچستریونایتد بود و ممکن است دوباره خوزه مورینیو سرمربی سابق رئال مادرید او را برای رفتن به الدترافورد ترغیب کند.

با این حال، روزنامه اسپانیایی دون بالون گزارش داده رونالدو ۳۲ ساله ترجیح می دهد به تیم چلسی برود.

این طور که معلوم است رونالدو به دنبال بازگشت به لیگ برتر انگلستان است. باشگاه چلسی نیز با توجه به آینده نامعلوم ادن هازارد در این باشگاه، علاقه مند است که بازیکن سال جهان را به استمفورد بریج بیاورد.

همچنین به گزارش این روزنامه، علاقه شیاطین سرخ به بازیکن سابقش که تنها چهار گل را در رقابت های لالیگای این فصل به ثمر رسانده، کمرنگ تر شده است.

منبع: sportsmole.co.uk