گوش به زنگگوش به زنگ

راهکار جدید رئال مادرید برای به خدمت گرفتن ادن هازارد


طبق گزارشات دریافتی، رئال مادرید آماده ارائه پیشنهاد معاوضه هافبک کلیدی تیم خود با ادن هازارد است.

ادن هازارد پیشنهاد جدید چلسی برای تمدید قرارداد را به دلیل علاقه اش باشگاه رئال مادرید رد کرده است

ادن هازارد پیشنهاد جدید چلسی برای تمدید قرارداد را به دلیل علاقه اش باشگاه رئال مادرید رد کرده است

کهکشانی ها که تقریبا از آوردن ستاره چلسی به برنابئو ناامید شده اند در تلاشند تا با انتقال مارکو آسنسیو به تیم چلسی به عنوان بخشی از قرارداد، بتوانند این تیم را مجاب کنند تا هازارد را به آن ها بدهد.

رئال در طی چند سال گذشته به ادن هازارد بلژیکی لینک شده و علاقه زین الدین زیدان به این ستاره اغلب به گفت و گوهایی حول مبلغ بالای انتقال او به اسپانیا منجر شده است و نتیجه مثبتی نداشته.

سران رئال مادرید با اعتقاد بر این که کریستیانو رونالدوی ۳۲ ساله و گرت بیل، به پایان دوران حضورشان در این تیم نزدیک می شوند در حال آماده کردن پیشنهادی برای انتقال تابستانی هازارد ۲۷ ساله از استمفوردبریج هستند.

از طرفی مارکو آسنسیو که در سال ۲۰۱۴ از تیم مایورکا خریداری شد، هنوز فرصت بروز کامل توانایی های خود را در رئال نداشته است. وقتی صحبت انتقال ستاره ای چون ادن هازارد در میان باشد، زیدان به احتمال فراوان اجازه خروج از برنابئو را به این جوان مستعد ۲۲ ساله خواهد داد.

البته هنوز مذاکرات رسمی بین دو باشگاه در رابطه با انتقال هازارد انجام نشده است. ادن هازارد تا سال ۲۰۲۰ با باشگاه چلسی قرارداد دارد.

ماه گذشته، پدر هازارد به یک روزنامه بلژیکی گفت:

ادن پیشنهاد جدید چلسی برای تمدید قرارداد را به دلیل علاقه اش باشگاه رئال مادرید رد کرده است.“

از طرفی باشگاه چلسی ادعا کرده قرارداد جدیدی را به ادن هازارد ارائه نکرده است، زیرا قرارداد فعلی این بازیکن تا دو سال و نیم دیگر اعتبار دارد.

آنتونیو کونته سرمربی چلسی نیز در این رابطه گفت:

”این یک گفت و گوی خصوصی بین باشگاه، بازیکن و مدیربرنامه اوست.“

منبع: teamtalk.com