گوش به زنگگوش به زنگ

رئال مادرید در پی ارائه قراردادی رکوردشکن برای خرید دی بروینه


به گزارش دون بلون، سران رئال مادرید قصد دارند تا کوین دی بروینه هافبک منچستر سیتی را با قراردادی رکورد شکن به برنابئو بیاورند. در حال حاضر گرت بیل با قیمت 95 میلیون پوند گران ترین خرید کهکشانی هاست. اما ستاره بلژیکی منچستر سیتی می تواند در ماه های آینده از گرت بیل پیشی بگیرد.

کهکشانی ها برای به خدمت گرفتن کوین دی بروینه باید ۱۷۷ میلیون پوند هزینه کنند

کهکشانی ها برای به خدمت گرفتن کوین دی بروینه باید ۱۷۷ میلیون پوند هزینه کنند

لوکا مودریچ که یک طراح تمام عیار در خط هافبک رئالی هاست به زودی ۳۳ ساله می شود. با علم به این موضوع کهکشانی ها از هم اکنون به فکر تقویت خط میانی خود هستند و اگر نگوییم که دی بروینه بهترین هافبک حال حاضر دنیاست، شاید تعداد انگشت شماری از بازیکنان سطح اول دنیا وجود داشته باشند که از این ستاره ملی پوش بلژیکی بهتر باشند.

کوین دی بروینه طی ۲۷ دیداری که برای منچستر سیتی در این فصل از رقابت های لیگ جزیره به میدان رفته ۷ گل زده و ۱۴ پاس گل داده و همچنین طبق آمار در هر ۳۶ دقیقه یک تکل و یک قطع توپ انجام داده. این ستاره ۲۶ ساله با توجه به عملکرد خیره کننده اش در فصل ۱۸/۲۰۱۷ یکی از مدعیان جدی کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ جزیره است و یکی از دلایل قیمت بالای او نیز همین است.

دی بروینه که در سال ۲۰۱۵ از ولفسبورگ به منچسترسیتی پیوسته بود، اخیرا قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۳ با سیتیزن ها تمدید کرده است. به گزارش دون بالون، اگر کهکشانی ها او را بخواهند، برای به خدمت گرفتن او باید ۱۷۷ میلیون پوند هزینه کنند.

پس از عملکرد ضعیف فصل جاری رئال مادرید در فاز دفاعی، انتظار می رود که فلورنتینو پرز در نقل و انتقالات تابستانی برای خرید بازیکن اقدام کند. رئال مادرید تا اینجای فصل در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و ۱۷ امتیاز از رقیب دیرینه خود یعنی بارسلونا عقب تر است. کوین دی بروینه بی شک جایگزین مناسبی برای لوکا مودریچ خواهد بود و با توجه به فرم خوبی که در حال حاضر دارد، می تواند تاثیر زودهنگامی در شکل بازی رئالی ها داشته باشد.

این ستاره بلژیکی که دستمزد هفتگی اش در سیتی ۲۰۰ هزار پوند است، در این فصل از رقابت های لیگ جزیره کمک شایانی به گواردیولا کرده تا بتوانند تا هفته بیست و هفتم ۱۶ امتیاز از تیم دوم جدول فاصله گرفته و فاصله شان با قهرمانی تنها به اندازه یک تار مو باشد.

 

منبع: sportslens.com