گوش به زنگگوش به زنگ

خروج شوکه کننده زیدان از رئال مادرید


زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید نیم فصل 2016 مربیگری این باشگاه را بر عهده گرفت و جایگزین بنیتز که نتیجه های ضعیفی گرفته بود، شد. او توانست تا به امروز 2 قهرمانی لالیگا و دو قهرمانی چمپیونز لیگ را برای این تیم به ارمغان آورد.

اما امسال رئال فصل فاجعه باری را تجربه می کند و در حال حاضر ۱۹ امتیاز با بارسلونای صدرنشین فاصله دارد. رئالی ها ممکن است با ادامه نتیجه گیری های ضعیف، رقابت های چمپینز لیگ سال بعد را هم از دست بدهد. کرسیتیانو رونالدو که به خاطر عملکرد فوق العاده اش در سال گذشته، پنجمین توپ طلا را به ویترین افتخاراتش اضافه کرده بود، تا به اینجای فصل تنها ۴ گل در لالیگا به ثمر رسانده است. از طرفی کریم بنزما هم نتوانسته در جهت رفع ناکامی های اخیر رئال کمک کند.

زین الدین زیدان.jpg

زین الدین زیدان

به گزارش سایت “Diario Gol” این مربی ۴۵ ساله فرانسوی به فکر خروج از مادرید در تابستان سال آینده است. از طرفی پیشنهاد هدایت تیم ملی فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می تواند یکی از اهداف او باشد. زین الدین زیدان در سال ۱۹۹۸ جام جهانی را به عنوان بازیکن بالای سر برد و می تواند قهرمانی جهان به عنوان سرمربی را هم به ویترین افتخارات خود اضافه کند.

پس از انتشار این اخبار، شایعاتی نیز مبنی بر حضور یواخیم لو یا آنتونیو کونته سرمربی کنونی چلسی در سانتیاگو برنابئو بر سر زبان ها افتاده است.

پس از شکست یک بر صفر رئال مادرید برابر ویارئال، شرایط برای این تیم سخت تر از قبل شد و کهکشانی ها عملا از کورس قهرمانی لالیگا جا ماندند. آن ها اکنون با ۳۲ امتیاز و تفاضل گل مثبت ۱۵ در رده چهارم جدول قرار دارند. از طرفی رئالی ها ۱ امتیاز با ویارئال و ۳ امتیاز با سویا فاصله دارند و اگر نتایج ضعیف این تیم ادامه یابد شاید کهکشانی ها در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا حاضر نباشند.

منبع: Express.co.uk