گوش به زنگگوش به زنگ

توافق آرسن ونگر و کریم بنزما برای امضای قرارداد با آرسنال


بر اساس گزارش دیلی میرر، آرسنال برای امضای قرارداد با کریم بنزما مهاجم فرانسوی به توافق رسیده است.

به گفته سران رئال، کریم بنزما بیش از حدود ۵۲.۳ میلیون پوند ارزش دارد

به گفته سران رئال، کریم بنزما بیش از حدود ۵۲.۳ میلیون پوند ارزش دارد

توپچی ها که در دور سوم جام حذفی انگلستان مقابل تیم دسته اولی ناتینگهام فارست در ماه آگوست حذف شده بودند و این هفته در دور چهارم این جام بازی نداشتند، دوباره با مهاجم رئال که در پنجره های نقل و انتقال قبلی نیز با او لینک شده بودند، ارتباط برقرار کردند.

این مهاجم ۳۰ ساله که تاکنون ۸۱ گل برای تیم ملی فرانسه به ثمر رسانده، در ۲۲ دیداری که در تمامی رقابت ها برای مدافع عنوان قهرمانی لالیگا در این فصل به میدان رفته، موفق به زدن ۶ گل شده و سه پاس گل داده است.

بنزما که در جولای ۲۰۰۹ از لیون فرانسه به کهکشانی ها پیوست، طی ۳۸۷ بازی انجام داده برای رئال مادرید در تمامی رقابت ها موفق شده ۱۸۷ گل به ثمر برساند.

گزارش دیلی میرر حاکی از آن است که آرسن ونگر سرمربی آرسنال با این مهاجم فرانسوی به توافق رسیده تا او را به استادیوم امارات بیاورد. در همین رابطه این باشگاه ملاقات کوتاهی با سران رئال داشته و مبلغ انتقال کریم بنزما را جویا شده است.

آرسنال برای انتقال این مهاجم مبلغ ۳۵ میلیون پوند پیشنهاد کرده اند، در حالی که سران رئال گفته اند کریم بنزما بیش از حدود ۵۲.۳ میلیون پوند ارزش دارد.

توپچی ها اکنون در حال مذاکره در مورد انتقال پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی بروسیا دورتموند هستند و در صورتی که این انتقال انجام شود رکورد نقل و انتقلاتی آرسنال شکسته خواهد شد.

تنها سه روز تا پایان مهلت پنجره نقل و انتقالات زمستانی، زمان باقی مانده است و طی روزهای آینده مشخص می شود که آیا آرسن ونگر پس از خرید میخیتاریان آیا باز هم اقدام به خرید بازیکن دیگری خواهد کرد یا خیر؟!

منبع: shoot.co.uk