گوش به زنگگوش به زنگ

تلاش منچستریونایتد برای جذب مدافعان 65 میلیون پوندی


باشگاه منچستریونایتد برای جذب دو مدافع 65 میلیون یورویی با تاتنهام جدال می کند.

منچستریونایتد در پی جذب یک  مدافع خاص  است و ظاهرا انتخاب آنها ماوسون است

منچستریونایتد در پی جذب یک "مدافع خاص" است و ظاهرا انتخاب آنها ماوسون است

زندگی رایان

دریافت گزارشاتی مبنی بر خروج بازیکنی از ساوتهمپتون به نظر اجتناب ناپذیر می رسد. این باشگاه در منطقه سقوط قرار دارد و با ۶ بازی پیش رو و داشتن مارک هیوز به عنوان سرمربی، به سختی قابل تصور است که در فکر تعدیل بازیکنان خود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی نباشد.

به نقل از خبر اختصاصی سان(The Sun) ، یکی از آخرین دارایی های قابل توجه باشگاه، وجود تقاضا برای جذب بازیکنانش است. به عنوان مثال، باشگاه های زیادی به دنبال رایان برتراند، به ارزش ۲۵ میلیون پوند هستند.

این بال چپ، هدف منچسترسیتی در تابستان قبلی بود اما در حال حاضر خبرها او را به باشگاه های اورتون و نیوکاسل ربط می دهند. منچستریونایتد در صورت عدم موفقیت در جذب دنی رز، این بازیکن ۲۸ ساله را به عنوان جایگزین در نظر دارد، در حالی که تاتنهام در صورت ترک دنی رز، او را به عنوان جایگزین مد نظر قرار داده است.

سان اضافه می کند که برتراند "با همه وجود برای بقای این تیم در لیگ جزیره تلاش خواهد کرد" اما "صرف نظر از اینکه آنها در لیگ برتر باقی بمانند یا نه "این تابستان باشگاه را ترک خواهد کرد.

کد ماوس ( MAWS CODE)

اخبار اختصاصی از سان در مورد نقل و انتقالات انگلیس، در اینجا به پایان نمی رسد. آن ها همچنین مطلب جالبی درباره اهداف منچستریونایتد نوشته اند که قابل توجه است. این شایعه نشان می دهد که یونایتد در حال بررسی گزینه هایی به منظور بهبود دفاع مرکزی خود است، و خوزه مورینیو خبر های شگفت انگیزی در مورد یک بازیکن دارد: الفی ماوسون!

مدافع سوانسی در تساوی ۱-۱ مقابل وست بروم توسط یک استعدادیاب از باشگاه منچستریونایتد مشاهده شد، جایی که گفته می شود او با ارائه یک بازی "مطمئن"، شانس خود را برای یک جهش بزرگ بالا برده است.

تاتنهام در تابستان گذشته به ماوسون علاقه نشان داد و به آن ها گفته شد که برای امضای قرارداد "هزینه ای بیش از ۴۰ میلیون پوند" لازم است. اما یونایتد یک "مدافع خاص" میخواهد ، و ظاهرا انتخاب آن ها ماوسون است.

مذاکره پپ

هر آن چه را که یونایتد انجام می دهد، منچسترسیتی می تواند بهتر و با بودجه بیشتری انجام دهد. دیلی تلگراف گفت که پپ گواردیولا سه بازیکن دیگر را برای فتح لیگ قهرمانان اروپا میخواهد.

شکست در برابر لیورپول در دور نیمه نهایی تا این حد به سیتی ضربه زده که اکنون این باشگاه به این نتیجه رسیده که اضافه شدن یک هافبک دفاعی جدید، یک مهاجم همه کاره و احتمالا یک مدافع مرکزی به ترکیب، ضروری است.

بازیکنان مورد نظر باشگاه برای پست هافبک میانی جولیان ویگل، فرد، جورجینیو و ژان میشل سری می باشند. مهاجم همه کاره می تواند توماس لمار، ریاض محرز یا حتی ادن هازارد باشد، در حالی که توبی آلدریریدل تنها دفاع مرکزی است که به عنوان یک گزینه انتخاب شده است. مطمئنا دفاع مرکزی، "اولویت" پایین تری محسوب می شود.

امضای قراردادهای تابستان به احتمال زیاد به حدود ۱۵۰ میلیون پوند بودجه نیاز خواهد داشت. یک نفر دانکن کستل را خبر کند!

سایر اخبار و شایعات

  • پپ گواردیولا، مربی باشگاه منچستر سیتی، قبل از پایان فصل قرارداد خود را یک سال دیگر تمدید خواهد کرد.
  • سیتی امیدوار است که مدافع برزیلی ۲۰ ساله سائوپائولو به نام میلیتائو را به عنوان یک خرید تابستانی به مبلغ ۲۰ میلیون یورو جذب کند.
  • بازیکن برزیلی، ویلیان، می گوید خوشحال است که با وجود علاقه منچستر یونایتد به این بازیکن ۲۹ ساله، در چلسی باقی بماند.
  • چلسی و منچستر سیتی علاقه مند هستند که ژان مایکل سری، مدافع ساحل عاجی ۲۶ ساله ناتیس را به خدمت بگیرند، کسی که در قرارداد خود بند آزاد سازی ۴۰ میلیون یورویی (۳۴.۸ میلیون دلار) دارد.
  • دنی دیرینک واتر، هافبک ۲۸ ساله انگلیسی باشگاه چلسی، آینده خود در این باشگاه را در فصل آینده می سنجد.
  • نیوکاسل علاقمند به دائمی کردن قرارداد کندی ۲۲ ساله برزیلیست، که به صورت قرضی از چلسی آمده است؛ اما ممکن است با رقابت تاتنهام، بایرن مونیخ و پاریس سنت ژرمن برای جذب این بال روبه رو شود.
  • تاتنهام و وستهام خواهان مدافع پرتغالی ۲۴ ساله بارسلونا، اندره گومز، میباشند.
  • مربی سابق پاریس سنت ژرمن، لوران بلان، هدف چلسی، اورتون و لیون است در صورتی که این تیم ها تصمیم به تعویض مربی برای فصل بعد داشته باشند. مربی نیوکاسل، رافا بنیتس، گفته که او به دنبال جذب بازیکنان با توجه به پیش زمینه خوب در رقابت های ملی نیست، بنا براین توقع ندارد که رقابت های جام جهانی در تابستان آتی تاثیری در انتقالات وی داشته باشد.

منبع: football۳۶۵.com