گوش به زنگگوش به زنگ

زیدان: من از ترکیب کنونی تیم راضی هستم


زیدان: من از ترکیب کنونی تیم راضی هستم

به گفته سرمربی فرانسوی باشگاه رئال مادرید زین الدین زیدان:

"من از ترکیب تیمم راضی هستم و از این ناراحت نیستم که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی این فصل بازیکنی را خریداری نکرده ایم و از شاگردانم رضایت کامل را دارم."

در حالی که ستارگان کهکشانی ها کم فروغ شده اند، کوپا دل ری را هم از دست داده اند و با اختلاف ۱۹ امتیازی با بارسلونایی که مقتدرانه و بدون شکست در صدر جدول قرار دارد، از زیدان و پرز انتظار خرید دست کم یک فوق ستاره را داشتیم اما آنها هیچ خرید قابل توجهی را نداشتند.

زین الدین زیدانزین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید

با این حال مادریدی ها در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم حضور دارند و تا کنون عنوان قهرمانی در دو فصل ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ خود را حفظ کرده اند و بازیکنان انگیزه بسیار بالایی برای تکرار این افتخار دارند.

زیدان در مصاحبه پیش از بازی با لوانته به خبرنگاران در خصوص انتقاد هایی که به او و بازیکنان وارد شده پاسخ داد:

" اکنون وقت تلاش بسیار است. سال اولی که من به عنوان سرمربی اداره رئال مادرید را بر عهده گرفتم، ما ۳ هفته برای تمرین و آماده سازی وقت داشتیم و این کار را به خوبی انجام دادیم. ما بهبود یافتیم و حال به دنبال تکرار افتخاراتمان هستیم تا دوباره قدرت و غرور را به باشگاه بزرگ رئال مادرید برگردانیم."

" ما همیشه در زمان های سخت پشت یکدیگر بوده ایم. منتقدین توجه ویژه ای روی یک بازیکن خاص دارند و بر روی عملکرد فعلی او متمرکز هستند و سابقه درخشان او را زیر سوال می برند و انتقادات نا به جایی هم درباره من وجود دارد که می گویند من کورکورانه کادر فنی تیم را انتخاب می کنم. اما باید بگویم هر آنچه تا به امروز انجام داده ام توسط همین نیرو صورت گرفته است."

منبع:sportsmole.co.uk