گوش به زنگگوش به زنگ

لیست تیم ملی انگلستان برای جام جهانی 2018 به زودی اعلام می شود


مسابقات جام جهانی 2018، در تاریخ 14 ام ژوئن (24 ام خرداد) آغاز خواهد شد و سرمربیان تیم های ملی، تا روز 14 ام خرداد فرصت دارند تا نفرات خود را برای این مسابقات به فیفا اعلام کنند.

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلستان

گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلستان در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه، ترکیب نهایی این تیم را برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام خواهد کرد. اتحادیه فوتبال انگلستان نیز طی اعلامیه ای، این تاریخ را تایید کرد.

در ادامه همان روز و پس از اعلام ترکیب تیم، ساوتگیت طی یک نشست خبری در استادیوم ومبلی، به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

فیفا ۱۴ خرداد را به عنوان مهلت نهایی برای اعلام نفرات اصلی تیم های ملی مشخص کرده است و هر کشور موظف است تا این تاریخ لیست نهایی نفرات خود را اعلام کند.

ساوتگیت نیاز به ایجاد تغییراتی در لیست نهایی خود دارد. با مصدومیت چمبرلین و جو گومز، تیم ملی انگلستان دچار کمبودهایی در ترکیب خود شده است.

چمبرلین طی دیدار مقابل آ اِس رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد. از سوی دیگر گومز نیز با مصدومیت نسبتا شدید خود در دیدار دوستانه انگلستان مقابل هلند، محبور به عمل جراحی مچ پا شد.

تیم ملی انگلستان طی دیدار هایی دوستانه مقابل نیجریه در تاریخ ۱۲ خرداد و برابر کاستاریکا در تاریخ ۱۷ خرداد، خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ آماده می کند.

اولین دیدار جام جهانی برای تیم ملی انگلستان در تاریخ ۲۸ خرداد ماه و در مقابل تونس انجام خواهد شد.

منبع: Independent.com