تبلیغات در تلکسیران

بی تفاوتی کلوپ نسبت به عملکرد ضعیف محمد صلاح در برابر چلسی

مربی قرمز پوشان عملکرد ضعیف محمد صلاح که زننده 43 گل در لیگ قهرمانان اروپا است، در مقابل چلسی طبیعی می داند.

بی تفاوتی کلوپ نسبت به عملکرد ضعیف محمد صلاح در برابر چلسی

یورگن کلوپ عملکرد ضعیف محمد صلاح را در برابر تیم چلسی طبیعی می داند.

یورگن کلوپ عملکرد ضعیف محمد صلاح را در برابر تیم چلسی طبیعی می داند

یورگن کلوپ نسبت به عملکرد نا امید کننده محمد صلاح در برابر تیم چلسی بی تفاوت بود و اینکه این ستاره مصری به دوران افول خود رسیده است را تکذیب کرد.

صلاح فصل فوق العاده ای را تجربه کرده است، او در این مسابقات ۴۳ گل به ثمر رسانده و جایزه سالانه PFA را به دست آورده، اما نتوانست در مقابل تیم سابق خود در روز یکشنبه درخششی داشته باشد.

اگرچه یورگن کلوپ(که حضور تیمش در فینال لیگ قهرمانان در روز چهارشنبه تثبیت شده)، اظهار داشت که یک روز خوب بازی نکردن برای این فوروارد سابق تیم رم مسئله عجیب و غیر قابل انتظاری نبود.

کلوپ به BBC اسپرت گفت:

عملکرد صلاح کاملا حرفه ای است اما او امروز نتوانست خوب بازی کند.

کمی بعد از حرکت رو به جلوی تیم چلسی، ‌صلاح نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد، او در کنار محوطه یک تمارض داشت و کلوپ به او گفت که هیچ بهانه ای ندارد.

یورگن کلوپ گفت:

او یا شیرجه می زد یا به دنبال پاس دادن بود که این درست نیست. او خیلی بهتر از این عمل می کند.

 محمد صلاح دوباره امتیاز می گیرد با اینکه امروز نتوانست. همه چیز برای او خوب است.

ما یک تیم ملی بزرگ نداریم و از باخت ها آسیبی ندیدیم. ما ۱۱ یا ۱۲ بازیکنی داریم که به طور مداوم بازی می کنند، ما قبل از مسابقه بعدی یک هفته فرصت داریم که می تواند خیلی کمک کننده باشد.

منبع: goal.com

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بر این باور است که در زمان هایی که مهاجمان تیمش نمی توانند عملکرد مناسب و زیبایی داشته باشند، تیم وی باید به هر طریق ممکن در آن بازی ها پیروز از میدان مسابقه خارج شود. این درخواست یورگن کلوپ از تیمش است.

یورگن کلوپ: فقط باید ببریم، نوع بردن مهم نیست!

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

یورگن کلوپ فقط از تیمش پیروزی می خواهد

شنبه شب، تیم لیورپول به سرمربیگری یورگن کلوپ موفق شد با نتیجه خفیف ۱-۰ تیم برایتون را شکست دهد. در آن مسابقه آلیسون بکر با عملکرد خوب خود مانع از گل خوردن تیمش شد و بدین ترتیب برتری قرمز ها حفظ شد و توانستند پیروز از این میدان خارج شوند. بازیکنان لیورپول بازی زیبایی را ارائه ندادند اما تک گل محمد صلاح در نیمه اول، باعث پیروزی آن ها شد.

خلاصه بازی لیورپول- برایتون(هفته سوم لیگ جزیره)

 

قرمز ها دو هفته قبل نیز توانستند با نتیجه ۲-۰ تیم کریستال پالاس را از پیش روی بردارند و در آن مسابقه نیز بازیکنان پس از گل اول، به دفاع کردن پرداختند تا اینکه در اواخر بازی موفق شدند یک گل دیگر نیز وارد دروازه حریف لندنی خود کنند. اگرچه قرمزها در این دو مسابقه پیروز شدند اما عمل کرد آن ها در بازی هفته اول مقابل وستهم، در تضاد است؛ شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در هفته اول مقابل وستهم با نتیجه پُر گل ۴-۰ به برتری برسند.

لیورپولی ها در این سه مسابقه بدون حتی یک گل خورده پیروز شدند و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به منچسترسیتی، در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ جزیره حضور دارند. به نظر می رسد تنها تیمی که می تواند در انگلستان با منچسترسیتی رقابت کند همین لیورپول است؛ قرمز ها فصل گذشته توانستند در رقابت های لیگ قهرمانان نیز سیتیزن ها را از پیش روی بردارند و فصل گذشته از ۴ دیدار اخیر با این تیم، ۳ پیروزی کسب کرده اند.

با اینحال یورگن کلوپ بر این باور است که اگر تیمش خواهان رقابت با منچسترسیتی است، باید بتواند در مسابقات مختلف حتی با ارائه یک بازی کسل کننده و کثیف، به پیروزی برسند.

سرمربی آلمانی لیورپول در این رابطه می گوید:

اغلب وقتی بازی زیبایی را ارائه می کنیم، یا پیروز می شویم و یا به نتیجه مساوی دست پیدا می کنیم. زمانی که عمل کرد متوسطی داریم نیز شکست می خوریم. باید در بسیاری ازجهات پیشرفت کنیم اما واضح است که در روز هایی که آماده نیستیم، حریفان متفاوتی خواهیم داشت. می خواهیم همیشه بازی زیبایی را ارائه کنیم اما اگر این امر اتفاق نیفتد، باید به هر نحو ممکن در مسابقات پیروز شویم و نتیجه دلخواه را کسب کنیم. ما برای پیروزی مقابل برایتون جنگیدیم و من از این بابت خوشحالم.

لیورپول تا بدین جای فصل تنها تیمی است که در این فصل لیگ برتر هیچ گلی دریافت نکرده است. ویرجیل فن دایک و جو گومز زوج خط دفاعی فوق العاده ای را در قلب خط دفاع تشکیل داده اند و آلیسون بکر نیز با واکنش های خوب خود مانع از گل خوردن تیمش می شود. آرنولد و رابرتسون در پست دفاع کناری به خوبی در کار های دفاعی مشارکت می کنند. کلوپ می گوید:

از عملکرد بازیکنان خط دفاعی بسیار راضی هستم اما حقیقتا پیروزی ۴ بر ۰ را بیشتر می پسندم! با اینحال پیروزی با یک گل زده نیز نتیجه رضایت بخشی است.

شنبه هفته آینده لیورپول در استادیوم کینگ پاور به مصاف لسترسیتی خواهد رفت.

 

منبع:Express.co.uk

عجیب ولی واقعی: اتلتیکومادرید و والنسیا پرخرج ترین تیم های لالیگا

اخیرا پنجره نقل و انتقالاتی اروپا بسته شده است و در این پنجره برخی اتقالات عجیب به وقوع پیوستند؛ با اینحال یکی از اتفاقات جالب در این تابستان، حضور دو تیم اتلتیکو مادرید و والنسیا در جمع پُر خرج ترین تیم های حاضر در لالیگا بود.

 

عجیب ولی واقعی: اتلتیکومادرید و والنسیا پرخرج ترین تیم های لالیگا

اتلتیکومادرید و والنسیا در بین پُر خرج ترین تیم های لالیگا

اتلتیکومادرید و والنسیا در بین پُر خرج ترین تیم های لالیگا

با توجه به دخل و خرج باشگاه های حاضر در لالیگا، دو تیم اتلتیکومادرید و والنسیا بیشترین هزینه را برای خرید بازیکنان جدید تقبل کرده اند. اتلتیکومادرید ۴۵ میلیون یورو از فروش های خود کسب کرده است؛ البته آن ها شیمه ورسالیکو را به اینتر فروخته اند اما اینتر سال آینده پول خرید وی را پرداخت خواهد کرد. با اینحال اتلتیکومادرید برای خرید بازیکنان جدید ۱۲۳ میلیون یورو هزینه کرده است و بنابراین شکافی ۷۸ میلیون یورویی بین دخل و خرج این باشگاه به وجود آمده است.

سال آینده فینال لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم خانگی اتلتیکو برگزار خواهد شد و به همین دلیل مدیران این تیم اسپانیایی تصمیم به تقویت تیمشان گرفته اند تا این باشگاه حضوری قدرتمند تر در این رقابت داشته باشد. والنسیا نیز از این حیث در رتبه دوم قرار دارد؛ والنسیا برای خرید بازیکنان جدید، حدود ۱۲۵ میلیون یورو هزینه کرده است و ۵۷ میلیون یورو بابت فروش هایش کسب کرده است. بنابراین خفاش ها ۶۷ میلیون یورو بیش تر از در آمدشان هزینه کرده اند. بارسلونا، ویارئال و در اتفاقی عجیب ختافه، هرکدام به ترتیب با ۴۳، ۲۸ و ۱۸ میلیون یورو هزینه در مکان های بعدی قرار دارند.

اما رئال مادرید در اقدامی عجیب فقط ۱۲ میلیون یورو بیش تر از درآمدش خرج کرده است؛ به نظر می رسد مسئولان رئال مادرید قصد دارند تابستان آینده مبلغ هنگفتی را برای خرید نیمار هزینه کنند و به همین دلیل نسبت به تیم های دیگر کمتر خرج کرده اند.

در طرف مقابل لالیگا، تیم های اتلتیک بیلبائو، رئال بتیس و رئال سوسیه داد، سود زیادی از فروش بازیکنانشان به دست آوردند اما تصمیم گرفتند این پول را برای خرید بازیکنان جدید هزینه نکنند؛ اتلتیک بیلبائو در ازای ۸۰ میلیون یورو کپا آریزابالاگا را به چلسی واگذار کرد و سودی ۵۲ میلیون یورویی به دست آورد. بتیس نیز با فروش فابین روئیز به ناپولی حدود ۱۹ میلیون یورو و رئال سوسیه داد نیز با فروش آلوارو اودریورزولا به رئال مادرید حدود ۱۹ میلیون یورو سود به دست آوردند.

منبع: Marca.com

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو دلیل گل خوردن لیورپول را عملکرد متزلزل خط دفاعی و به خصوص ویرجیل فن دایک می داند.

فیرمینو به جای آلیسون، ویرجیل فن دایک را مقصر گل خوردن تیمش می داند!

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو از آلیسون، هموطن خود دفاع کرد

روبرتو فیرمینو بر این باور است که آلیسون نباید به خاطر گلی که خورد شرمنده باشد؛ زیرا این مهاجم برزیلی بر این باور است که اشتباه اول را ویرجیل فن دایک مرتکب شده است.

در جریان بازی لیورپول - لسترسیتی و در صحنه گل، ابتدا ویرجیل فن دایک در هنگام حفظ توپ تعلل زیادی کرد و به دلیل پرس بازیکنان حریف، مجبور شد توپ را به آلیسون پاس دهد؛ آلیسون نتوانست توپ را کنترل کرده و بازیکن حریف را از پیش رو بردارد و در نهایت کیلیچی ایهیناچو توپ ربایی کرد و آن را به رشید غزال سپرد و مهاجم لستر هم توپ را وارد دروازه کرد.

آلیسون درباره اشتباه خود گفت:

نتوانستم به خوبی بازی خوانی کنم و اشتباه کردم. البته پاس خوبی نیز به من داده نشد. در رختکن درباره این اشتباه با ویرجیل فن دایک صحبت کردم. پاس خوبی به من نداد اما من نیز باید توپ را سریعا دور می کردم. می خواستم توپ و میدان را حفظ کنم. دیگر نمی خواهم این اشتباه را تکرار کنم و باید از اشتباهاتمان درس بگیریم.


روبرتو فیرمینو درباره این اشتباه هم تیمی های خود گفت:

پاس ویرجیل فن دایک در کل خوب نبود. آلیسون تلاش کرد این اشتباه را تصحیح کند اما او نیز حرکت اشتباهی کرد. با اینحال آلیسون در این مسابقه عملکرد بسیار خوبی داشت.

منبع: mirror.com

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

گزارشات مختلف حاکی از این است که موسی دمبله مهاجم باشگاه سلتیک، به لیون فرانسه پیوسته است.

موسی دمبله رسما به لیون پیوست

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

موسی دمبله به لیون می پیوندد؟

پس از انتقال ماریانو دیاز از لیون به رئال مادرید، سران این تیم فرانسوی به منظور یافتن جانشین وی، به دنبال موسی دمبله مهاجم سلتیک، بودند. گزارشات حاکی از آن است که وی با باشگاه لیون بر سر دستمزد به توافق رسیده است و این مهاجم ۲۲ ساله را سال آینده در لباس تیم لیون خواهیم دید.

روز جمعه موسی دمبله در صفحه شخصی توئیتر خود اعلام کرده بود که در باشگاه سلتیک خواهد ماند:

یک مرد بدون عمل به حرفش، هیچ است.

فردی دیگر در پاسخ به وی گفته بود:

یک دروغ باعث بازخواست های متعددی می شود اما حقیقت نه.

در زیر این پیغام نیز، یکی از هواداران سلتیک نوشت:

هواداران سلتیک، بیایید اینقدر وی را سرزنش نکنیم. برای او باشگاه اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل فعلا انتقال خود به تیمی دیگر را تکذیب می کند؛ برای موسی دمبله آرزوی موفقیت می کنم.

با اینحال وی در ۹۴ بازی برای باشگاه سلتیک موفق به زدن ۵۱ گل شده است و به زودی به فرانسه سفر می کند تا ادامه دوران حرفه ای خود را در تیم لیون بگذراند. قبل از نهایی شدن این انتقال مدیر لیون درباره انتقال وی گفته بود:

انتقال او کمی پیچیده بود و به نظر می رسد امروز یا فردا بتوانیم کار های انتقال موسی دمبله را نهایی کنیم.

منبع: espn.com

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو نازاریو اسطوره اسبق اینتر و بارسلونا در طی مراسم معارفه ای، به عنوان مالک اصلی باشگاه وایادولید به همگان معرفی شد.

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدوی اورجینال مالک باشگاه وایادولید اسپانیا شد!

رونالدو ستاره اسبق دنیای فوتبال در ازای مبلغ ?? میلیون یورو، باشگاه وایادولید را خریداری کرد. این باشگاه اسپانیایی این فصل در سطح اول رقابت های اسپانیا یعنی لالیگا، به میدان خواهد رفت.


وی حالا ۵۱ درصد سهام این باشگاه را در اختیار دارد و ۴۹ درصد دیگر در اختیار کارلوس سانچز است. وایادولید ۲۵ میلیون یورو بدهی معوقه داشت و رونالدو نازاریو توانست در رقابت با چینی ها و تاجران آمریکای لاتین، آن ها را شکست دهد و به مالک اصلی این باشگاه اسپانیایی تبدیل شود. رونالدو نازاریو در اینباره می گوید:

ما می خواهیم تیمی را بسازیم تا بتواند به بهترین نحو با تیم های دیگر رقابت کند. اعتماد هواداران به ما باعث می شود که وایادولید را قوی تر کنیم و در این راه شور و شوق زیادی وجود دارد. اطمینان دارم با کمک یکدیگر، هیچ تیمی نمی تواند ما را به راحتی شکست دهد. می خواهم از هواداران درخواست کنم که در این پروژه ما را یاری کنند. می خواهم هواداران حال و آینده باشگاه باشند.


کارلوس سوارز نیز از حضور رونالدو در این باشگاه هیجان زده است:


با آمدن رونالدو به وایادولید، توجهات به سوی ما جلب خواهد شد و باشگاه کیفیت بیشتری کسب خواهد کرد. از اینکه وی به خانه اش آمده است، به او خوشآمد می گویم. رونالدو نازاریو نماد ورزش جهانی است و معامله خوبی انجام داده ایم. در کنار مایکل جوردن، او تنها فردی است که قرارداد بلند مدت با کمپانی نایکی دارد. بنابراین ارزش باشگاه وایادولید افزایش خواهد یافت.

منبع: mirror.com


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟