نگاهی بر جنگ قعرنشینان برای بقا در لالیگا

با نگاه کردن به جدول امتیازات تیم ها در لالیگا، تقریبا می توان گفت که تکلیف همه چیز مشخص شده است در حال حاضر ما میدانیم که قهرمان این فصل لالیگا چه تیمی است و چه تیم هایی به لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد راه یافتند و چه تیم هایی در آستانه سقوط به دسته دوم قرار دارند.

لوکاس پرز و خطر سقوط

لوکاس پرز مهاجم دیپورتیوو پس از تساوی مقابل سویا گفت: "تا پایان فصل با قدرت خواهیم جنگید و امیدمان را از دست نخواهیم داد." 

لوانته پس از پیروزی نفس گیر خود در مقابل لاس پالماس طی هفته گذشته جشنی برگزار کرد و این جشن فقط به این دلیل بود که آن ها با این برد یک قدم دیگر به بقا در لالیگا برای فصل آینده نزدیک تر شدند.

این پیروزی سخت در مقابل حریفی که در آستانه سقوط ازلالیگا می باشد، باعث شد تا آنها ۸ امتیاز از تیم انتهای جدول فاصله بگیرند، در صورتی که فقط ۷ بازی تا انتهای فصل باقی مانده است. اگرچه هیچ چیزی هنوز به طور قطع مشخص نیست، اما با این برد آنها خیلی به بقا در لالیگا نزدیکتر شدند.

شکست لاس پالماس کم و بیش آن ها را در کنار تیم انتهایی جدول یعنی مالاگا قرار داد، مالاگایی که از تیم دیپورتیوو لاکرونیا که خود یکی از کاندیداهای سقوط به لیگ سگوندا دویژن(لیگ دسته یک اسپانیا)می باشد با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. البته  این ۳ امتیاز که دیپورتیوو به دست آورد به خاطر پیروزی لوانته بی اثر شد و همچنان همان ۸ امتیاز اختلاف بین دو تیم باقی مانده است.

با نگاه کردن به جدول امتیازات تیم ها در لالیگا، تقریبا می توان گفت که تکلیف همه چیز مشخص شده است. در حال حاضر ما میدانیم که قهرمان این فصل لالیگا چه تیمی است و چه تیم هایی به لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد راه یافته اند و چه تیم هایی در آستانه سقوط به دسته پایین تر قرار دارند.

هفته گذشته برای دیپورتیوو لاکرونیا روزنه امیدی پیدا شد، چرا که تیم کلارنس سیدورف موفق شد در سن مامس، اتلتیکوبیلبائو را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. این برد در حالی حاصل شد که دیپورتیوو فقط سه ضربه داخل چهارچوب داشت. آن ها سعی در حفظ پیروزی داشتند، در حالی که از حمایت طرفداران خود در وقت اضافه نیمه دوم بهره مند بودند. لاکرونیایی ها می دانستند که لوانته یک روز بعد با اتلتیکومادرید بازی سختی خواهد داشت. 

سرانجام لوانته با اتلتیکومادرید بازی کرد، اتلتیکو قدرت خودش را با یک برد راحت سه بر صفر به آن ها نشان داد، گل سوم و پیروزی بخش تیم اتلتیکو توسط بازیکن محبوب و حرفه ای این تیم یعنی فرناندو تورس به ثمر رسید. در حال حاضر با همه این اتفاقات جایگاه لوانته خیلی مطمئن نیست و آن ها خطر سقوط را حس می کنند. لوانته ای ها انتظار نداشتند اتلتیکو را شکست دهند، اما فکرش را هم نمی کردند دیپورتیوو دو بازی در متوالی پیروز شود و خودش را به ۵ امتیازی آن ها برساند. 

سه شنبه شب، دیپیورتیوو شانس این را داشت که با یک برد دیگراختلاف امتیاز را به دو امتیاز برساند و لوانته را تحت فشار قرار دهند، سویا در ورزشگاه ریازور حریف آن ها بود، حریفی قدرتمند که نیم نگاهی به بازی روز شنبه مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری(جام حذفی اسپانیا) دارد. اگر در جستجوی زمان خوبی برای بازی با آنها باشند، الان بهترین زمان است.

دیپورتیوو در بازی که شانس های زیادی برای دو طرف وجود داشت بازی خوبی از خود نشان داد و در نهایت بازی با نتیجه مساوی صفر بر صفر به پایان رسید. تیم سیدورف بازی قابل ستایشی را از خود نشان داد اما نتیجه دلخواه هیچ کدام از طرفین نبود. 

لوانته در چهارشنبه شب در ورزشگاه سیوداد والنسیا با مالاگا بازی خواهد کرد و به احتمال فراوان ۳ امتیاز بازی را به دست خواهد آورد، در صورتی که این فقط یک احتمال است و هر نتیجه ای ممکن است حاصل شود. در صورت پیروزی مالاگا، آن یک امتیازی که دیپورتیوو مقابل سویا به دست آورده ارزش زیادی پیدا می کند. اما اگر لوانته پیروز شود، سودی برای  دیپورتیوو نخواهد داشت. 

پاکو لوپز مربی لوانته، که پس از انتصابش به عنوان سرمربی در ماه مارس باعث بهبود چشمگیری در وضعیت لوانته شده گفت:

"هنوز هیچ تضمینی برای بقا در لالیگا وجود ندارد." 

او بعد از باخت در مقابل اتلتیکو بیان کرد:

"هنوز امتیازات زیادی مانده که باید برای کسب آن ها بازی کرد. ما نباید از بقا در لالیگا خیلی مطمئن باشیم و نباید اجازه دهیم که این شکست اعتماد به نفس ما را از بین ببرد." 

او ادامه داد:

"بقا در لالیگا فقط به ما بستگی دارد و ما فقط باید روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم." 

از طرف دیگر، برای سیدورف مهمترین نکته جنگیدن و کسب تمام امتیازات باقی مانده تا انتهای فصل می باشد. پیروزی بر مالاگا و بیلبائو اولین پپروزی دیپورتیوو تحت هدایت سیدروف و اولین برد این تیم بعد از پیروزی مقابل لگانس در ماه دسامبر بوده است. آن ها اکنون طعم پیروزی را چشیده اند و به این باور رسیده اند که می توانند پیروز میدان باشند و اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده اند. 

اکنون لوانته و بازیهای باقی مانده این تیم خیلی تعیین کننده می باشد، آنها ۴ امتیاز بیشتر دارند و چند بازی تا آخر فصل مانده، هر دو تیم کار سختی در پیش دارند. لوانته در ادامه فصل باید با بارسلونا و سویا بازی کند و دیپورتیوو با بارسلونا و والنسیا، این در حالیست که هر دو تیم یک بازی سخت با سلتاویگو خواهند داشت. 

بعد از تساوی مقابل سویا، لوکاس پرز مهاجم دیپورتیوو گفت:

"تا پایان فصل با قدرت خواهیم جنگید و امیدمان را از دست نخواهیم داد، اما اندکی کمک از تیم سلتاویگو نیاز داریم، تیمی که در روز آخر بازیهای این فصل باید با لوانته بازی کند. امیدواریم که سلتاویگو باعث بالا رفتن ما در آخرین روز شود و سعی می کنیم که احساس خوبی به این موضوع داشته باشیم. وقتی که شما انتظار کمک از یکی از رقبای خود دارید، متوجه این موضوع می شوید که در خطر هستید." 

به همان اندازه که لوانته خواهان پیروزی بر رقبای خود می باشد، فشار بیشتری نسبت به دیپورتیوو روی آن ها می باشد. با وجود اینکه تیم لوانته  کلید بقا در لالیگا را در دستان خود دارد(در صورتی که در تمام بازیهای خود پیروز شوند به دلیل اختلاف ۴ امتیازی با دیپورتیوو در لالیگا می مانند) ممکن است به دسته پایین تر سقوط کند و این در صورتی رخ خواهد داد که دیپورتیوو بیشترین تلاش خود را برای به زیر کشیدن آن ها انجام دهد. 

منبع:football۳۶۵.com

رقابت تنگاتنگ بارسلونا و رئال مادرید برای جذب ادن هازارد

ادن هازارد فوق ستاره بلژیکی مورد توجه دو غول بزرگ اسپانیا یعنی بارسلونا و رئال مادرید قرار گرفته است.

رئال مادرید و بارسلونا در رقابتی شدید برای به خدمت گرفتن ادن هازارد ستاره باشگاه چلسی

رئال مادرید و بارسلونا در رقابتی شدید برای به خدمت گرفتن ادن هازارد ستاره باشگاه چلسی

فاتح لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید، از مدت ها قبل برای جذب ادن هازارد با او در ارتباط بودند. هازارد قبلا بیان کرده بود آرزوی بازی در سانتیاگو برنابئو را دارد، اما آخرین گزارشات حاکی از آن است که باشگاه بارسلونا هم برای جذب هازارد با رئال مادرید وارد رقابت شده است.

بر طبق خبری که از طریق یک کانال رادیویی در کشور اسپانیا منتشر شده است، بارسلونا مشتاق است در ازای عثمان دمبله به همراه پرداخت مبلغی به باشگاه چلسی، ادن هازارد را جذب نماید. مقامات بارسلونا امیدوار به جذب این بازیکن بلژیکی در تابستان امسال هستند.

این در حالی است که باشگاه رئال مادرید نیز با مبلغ ۲۵۵ یورو به دنبال جذب ادن هازارد و تیبو کورتوا می باشد.

منبع: soccernews.com

چرا رونالدو می خواهد رئال مادرید را ترک کند؟

براساس گزارش های منتشر شده از اسپانیا، کریستیانو رونالدو پس از آن که احساس کرد باشگاه رئال مادرید دیگر قدردان ارزش او نیست، تصمیم گرفته است این باشگاه را ترک کند.

به نظر می رسد این بازیکن ۳۳ ساله این تابستان و پس از ۹ فصل فوق العاده موفقیت آمیز در پایتخت اسپانیا تصمیم دارد سنتیاگو برنابئو را ترک کند و یوونتوس روی پیشنهاد ۸۸ میلیون یورویی خود کار می کند تا او را به تیم خود بیاورد.

در حالی که رابطه رونالدو با رئال کمی خدشه دار شده بود، باشگاه طی تابستان گذشته حمایت مالی خوبی از او نکرد.

رونالو در لیگ قهرمانان پنجمین قهرمانی خود را بدست آورد که ۴ بار آن با تیم رئال بوده است

رونالدو در لیگ قهرمانان پنجمین قهرمانی خود را بدست آورد که ۴ بار آن با تیم رئال بوده است

همچنین او می خواهد قرارداد جدیدش نسبت به قراردادهای تیم بارسلونا با نیمار و لیونل مسی بیشتر باشد، و این در حالیست که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، تمایلی به افزایش نرخ قرارداد پرسود رونالدو ندارد.

حال روزنامه های اسپانیایی اینطور گزارش می دهند که رئال مادرید ماه ژانویه اعلام کرده است تنها پیشنهاد ۸۸ میلیون پوندی را برای رونالدو قبول می کند(یعنی یک دهم تعهد باشگاه برای امکان ترک تیم) و این قضیه ستاره ی پرتغالی را عصبانی کرده است.

رئال مشتاق است گالاکتیکوس جوان را برای باشگاه بگیرد و همزمان نیمار و کیلیان امباپه را هدف قرار داده است و در مذاکراتش با آن ها در مورد رفتن رونالدو از تیم و دستمزدهای تقریبا سنگین او صحبت کرده است.

پس از آنکه رونالدو از این ماجرا مطلع شد اعلام کرد:

شاید فقط ۱۰۰ میلیون یورو(منظورش همان ۸۸ میلیون یورو است) داشته باشم، و دلیلش هم این است که باشگاه مرا دوست ندارد.

رونالدو جایزه ۴ جام جهانی را بدست آورد گرچه بازیهای پرتغال را از دست داد

رونالدو جایزه ۴ جام جهانی را بدست آورد گرچه بازیهای پرتغال را از دست داد

مارکا می گوید:

رونالدو احساس می کند قیمتی که اعلام شده است بسیار پایین تر از ارزش واقعی او است و این توهینی به بازیکنی است که در پنج سال گذشته، چهار دوره رئال مادرید را قهرمان لیگ قهرمانان کرده است.

از آن زمان به بعد، او تصمیم گرفت پیش از آن که لیورپول در کیِف قهرمان لیگ شود، برای آینده ی خود در برنابئو تصمیم جدیدی بگیرد.

رابطه ی بین رونالدو و پرز تقریبا با شکست مواجه شده است

رابطه ی بین رونالدو و پرز تقریبا با شکست مواجه شده است

یوونتوس معتقد است رونالدو یک پیشنهاد چهار ساله با مبلغ سالیانه ۲۶ میلیون یورو دارد، و این یعنی تا پایان زمان قراردادش او ۳۷ ساله است.

خورخه مندس، مدیر برنامه های رونالدو، در بطن این قرارداد قراردارد و مذاکرات با یوونتوس را در مورد انتقال ۳۵ میلیون پوندی ژائو کانسلو از والنسیا و احتمال آمدن رونالدو به تورین بر عهده دارد.

انتظار می رود این مدیر برنامه ی کار بلد در روزهای آینده جلسه ای با پرز داشته باشد و مانع هرگونه پیشنهاد لحظه آخری برای انتقال رونالدو شود.

منبع:  www.metro.co.uk

برنده کفش طلای جام جهانی 2018 کیست؟!

با اتمام دور یک شانزدهم نهایی جام جهانی 2018، تنها هشت تیم در رقابت ها باقی مانده اند. یکی از داغ ترین مباحث حال حاضر فوتبال جهان، رقابت ستاره های جام، در کسب مقام آقای گلی امسال است. تا به اینجای کار، هری کین، روملو لوکاکو و کیلین امباپه از شانس های اول کسب عنوان آقای گلی هستند.

چه کسی برنده کفش طلای جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد شد؟

چه کسی برنده کفش طلای جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد شد؟

رقابت بازیکنان حاضر در جام جهانی، برای کسب کفش طلای امسال بالا گرفته است. در سال ۲۰۱۴، جیمز رودریگز با شش گل، در صدر جدول گلزنان برتر جام جهانی برزیل بود، اما با حذف تیم ملی کلمبیا از مسابقات روسیه، رودریگز شانسی برای کسب دوبار این مقام ندارد.

بخشی از بهترین مهاجمان حال حاضر دنیای فوتبال(از جمله کیلین امباپه، روملو لوکاکو و هری کین)در صدر جدول گلزنان برتر جام جهانی ۲۰۱۸ قرار دارند و بالاتر از همه، هری کین از تیم ملی انگلستان قرار دارد.

تیم ملی انگلستان از سال ۱۹۸۶ و با درخشش گری لینه کر، تاکنون آقای گلی در جام های جهانی نداشته است. در آن سال، لینه کر با ضربه خود از نقطه پنالتی توانست به شش گل زده برسد و حال هری کین به این رکورد تاریخی بسیار نزدیک شده است.

این مهاجم باشگاه تاتنهام، اولین گل خود در دیدار مقابل کلمبیا را از نقطه پنالتی به ثمر رساند و رقم گل های خود را به شش رساند. کین در ضربات پنالتی نیز به گل رسید، اما در جدول گلزنان برتر، تنها گل های زده شده در جریان بازی محاسبه می شوند.

از سوی دیگر، لوکاکو و کریستیانو رونالدو، با چهار گل در رده دوم قرار دارند. هر چند که رونالدو و تیم اش توسط تیم ملی اروگوئه از صحنه مسابقات محو شده اند و شانسی برای کسب مقام در این دیدار ها ندارند.

تا به اینجای کار، روملو لوکاکو در دو دیدار از بازی های تیم ملی بلژیک، دو گل به ثمر رسانده است و در مجموع چهار گله است.

تعداد گل های هری کین، برای دریافت توپ طلا در سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۰۶(که برنده های آنان به ترتیب میروسلاو کلوزه و دیگو فورلان بودند) کاملا کافی بود، اما برای کسب برتری قاطع در جام جهانی ۲۰۱۸، هری کین نیاز به تلاش بیشتری خواهد داشت. لیست زیر، گلزنان برتر جام جهانی ۲۰۱۸ را تا پایان دور یک هشتم نهایی نشان می دهد:

۶ گل: هری کین (انگلستان)

۴ گل: روملو لوکاکو (بلژیک)

۴ گل: کریستیانو رونالدو (پرتغال)

۳ گل: دنیس چریشو (روسیه)

۳ گل: آرتیم زوبا (روسیه)

۳ گل: دیگو کاستا (اسپانیا)

۳ گل: کیلین ام باپه (فرانسه)

۳ گل: یری مینا (کلمبیا)

۳ گل: ادینسون کاوانی (اروگوئه)

independent.co.uk

فیفا نامزدهای بهترین گل جام جهانی روسیه را اعلام کرد

فیفا روز دوشنبه در وبسایت رسمی خود، نامزدهای بهترین گل جام جهانی 2018 را اعلام کرد. دو گل از دنیس چریشف هافبک تیم ملی روسیه و یک گل از آرتم زوبا هم تیمی او نیز در این فهرست حضور دارند. همچنین گل زیبای کوارشما به تیم ملی ایران نیز در این لیست قرار دارد.

گل سوم رونالدو به اسپانیا(ضربه آزاد) در میان نامزدهای بهترین گل جام

گل سوم رونالدو به اسپانیا(ضربه آزاد) در میان نامزدهای بهترین گل جام

نظرسنجی در مورد بهترین گل های جام تا اول مرداد ماه ۱۳۹۷ در وبسایت رسمی فیفا ادامه خواهد داشت.

کاندیداهای بهترین گل جام جهانی روسیه:

 • دنیس چریشف ۲ گل، روسیه (برابر عربستان و کرواسی)
 • آرتم زوبا، روسیه (برابر مصر)
 • کریستیانو رونالدو، پرتغال (برابر اسپانیا)
 • ناچو، اسپانیا(برابر پرتغال)
 • فیلیپه کوتینیو، برزیل(برابر سوئیس)
 • درایس مرتنز، بلژیک(برابر پاناما)
 • خوآن کوئینترو، کلمبیا(برابر ژاپن)
 • لوکا مودریچ، کرواسی(برابر آرژانتین)
 • احمد موسی، نیجریه(برابر ایسلند)
 • لیونل مسی، آرژانتین(برابر نیجریه)
 • تونی کروس، آلمان(برابر سوئد)
 • جسی لینگارد، انگلستان(برابر پاناما)
 • ریکاردو کوارشما، پرتغال(برابر ایران)
 • عدنان یانوزای، بلژیک(برابر انگلستان)
 • آنخل دی ماریا، آرژانتین(برابر فرانسه)
 • بنجامین پاوار، فرانسه(برابر آرژانتین)
 • ناصر چادلی، بلژیک(برابر ژاپن)

منبع: fourfourtwo.com

نقل و انتقالات NBA: لبرون جیمز رسما به لیکرز پیوست!!!

لبرون جیمز فوق ستاره کلیولند کاوالیرز با قراردادی چهار ساله و به مبلغ 154میلیون دلار رسما به لس آنجلس لیکرز پیوست.

۸ ژوئن ۲۰۱۸، کلیولند، اوهایو، آمریکا؛ واکنش مهاجم کلیولند کاوالیرز، لبرون جیمز در سومین کوارتر بازی با گولدن استیت واریرز در مسابقه چهارم بازی های نهایی NBA، ۲۰۱۸ در ورزشگاه کوئیکن لونز آرنا

واکنش لبرون جیمز در سومین کوارتر از مسابقه چهارم دیدار نهایی NBA، برابر گلدن استیت واریرز در ورزشگاه کوئیکن لونز آرنا

به گزارش رویترز ، تمام تیم لس آنجلس لیکرز حالا می تواند نفس راحتی بکشد. لبرون جیمز رسما بازیکن لیکرز شده است.

این باشگاه در آخرین ساعات بعد از ظهر روز دوشنبه، قرارداد ۴ ساله لبرون جیمز به مبلغ ۱۵۴ میلیون دلار را اعلام کرد، یعنی درست زمانی که مدیر برنامه های لبرون، گروه کلاچ اسپورتس این خبر را در توئیتر خود تأیید کرد.

در اطلاعیه ای، مجیک جانسون رئیس امور بسکتبال تیم لس آنجلس لیکرز گفت:

امروز روز بزرگی برای باشگاه لیکرز و هواداران این تیم در سراسر جهان است تا به لبرون جیمز که سه بار قهرمان NBA و چهار بار با ارزش ترین بازیکن NBA شده خوشامد بگویند. لبرون بازیکن ویژه ای است. او بهترین بسکتبالیست جهان است. او عاشق رقابت کردن است و رهبری فوق العاده برای به پیروزی رسیدن و موفقیت هم تیمی های خود است. بازیکنان لیکرز از داشتن یک هم تیمی که ۹ بار در بازی های نهایی NBA حضور داشته هیجان زده هستند. این گام بزرگی است برای بازگشت دوباره لیکرز به بازی های پلی آف و نهایی NBA.

لبرون جیمز ۳۳ ساله به طور میانگین دارای ۲۷.۲ امتیاز، ۷.۴ ریباند و ۷.۲ پاس گل در ۱۱۴۳ بازی رسمی بوده است. او همچنین سه بار به عنوان با ارزش ترین بازیکن مسابقات نهایی NBA انتخاب شده است. فصل گذشته اولین فصل او بود که در تمام ۸۲ بازی فصل بازی کرد، و نیز هشتمین فصل پیاپی بود که تیم او به مسابقات نهایی کنفرانس شرق رسید ( چهار بار در میامی و چهار فصل اخیر هم با کلیولند ).

 • تیم دنور ناگتس اعلام کرد رسما با نیکولا جوکیچ ِ سنتر و ویلی بارتون ِ گارد رأس قرارداد جدید امضا کرده است.

طبق گزارش های قبلی حداکثر مبلغ تمدید قرارداد برای جوکیچ ۱۴۷.۷ میلیون دلار برای قراردادی پنج ساله بود و قرارداد بارتون نیز چهار ساله و به ارزش ۵۴ میلیون دلار به علاوه شرط اختیار بازیکن برای فصل پنجم بود. گویا جوکیچ قبول کرده که از شرط اختیار بازیکن صرف نظر کند و در مقابل، باشگاه نیز برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ مبلغ ۱.۶ میلیون دلار کم کند.

تیم ناگتس همچنین با سوینگمن خود، توری کریگ قرارداد تازه ای بسته که طبق گزارش ها قراردادی است دو ساله و به مبلغ ۴ میلیون دلار.

 • تیم کلیپرز رسما اعلام کرده که با گارد خود، آوری بردلی تمدید قرارداد کرده است؛ گزارش های هفته گذشته حاکی است که این قرارداد دو ساله و به ارزش ۲۵ میلیون دلار است.

بردلی ۲۷ ساله در شش بازی برای کلیپرز بازی کرد و به طور میانگین ۹.۲ امتیاز کسب کرد ولی بعد با آمدن بلیک گریفین در فصل قبل، او تحت مداوای فتق ورزشی در فرصت انتهای فصل قرار گرفت. بردلی که به عنوان یکی از بهترین مدافعان بال محسوب می شود در هشت فصلی که در NBA بازی کرده به طور میانگین ۱۲.۳ امتیاز کسب کرده، که هفت فصل نخست آن همراه با تیم بوستون سلتیکس بوده است.

کلیپرز همچنین اعلام کرده با مایکل اسکات ِ فوروارد قرارداد بسته که پنج فصل را در واشنگتن بوده و پنج فصل پیش از آن نیز برای آتلانتا بازی کرده بود. زاک لوو از شبکه ESPN گزارش داد که این قرارداد، یک ساله و به مبلغ ۴.۳ میلیون دلار خواهد بود.

 • نیو اورلینز پلیکانز رسما اعلام کرد جولیوس رندل ِ فوروارد و الفرید پیتون ِ گارد را به تیم خود اضافه کرده و با یان کلارک ِ گارد تمدید قرارداد کرده است.

قبلا گزارش شده بود که قرارداد رندل، دو ساله و به ارزش ۱۸ میلیون دلار بوده است و قراردادهای یک ساله پیتون و کلارک به ترتیب ۲.۷ و ۱.۷۶ میلیون دلار بوده است.

رندل و پیتون به عنوان بازیکنان آزاد ِ مشروط برای دو تیم لیکرز و سانز اعلام شده بودند آن هم قبل از اینکه تیم های سابق آن ها حقوق شان را رسما منکر شده و آنان را بازیکنان آزاد غیرمشروط اعلام کنند.

 • کایل اوکوین ِ سنتر که بازیکن آزاد محسوب می شد رسما با ایندیانا پیسرز قرارداد بست. طبق گزارش ها این قرارداد، یک ساله و به مبلغ ۴.۵ میلیون دلار بوده است.

اوکوین از قرارداد ماه قبل خود با نیو یورک نیکز صرف نظر کرد . این تیم قرار بود به او برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ مبلغ ۴.۲۵ میلیون دلار بپردازد.

اوکوین پس از امضای قرارداد در شب دوشنبه عکسی از باشگاه سابق خود گرفت و طبق گزارش ها به رسانه های ایندیانا پلیس گفته:

می خواستم سال آینده برای چیزی بیشتر از قرارداد بازی کنم.

منبع: reuters.com


بستن