اوسین بولت با یک باشگاه فوتبال قرارداد امضا کرد. بولت فوتبالیست می شود!

07/12/1396 05:00:12 ب.ظ تعداد بازدید : 512 تغییر سایز فونت

اوسین بولت دونده معروف جامائیکایی تایید کرده که قراردادی را با یک باشگاه فوتبال به امضا رسانده است. بولت گفته، نام تیم جدید خود را تا آخر هفته جاری فاش خواهد کرد.

اوسین بولت دونده معروف جامائیکایی گفته بزودی فوتبالیست می شود

اوسین بولت دونده معروف جامائیکایی گفته بزودی فوتبالیست می شود

این دونده اسطوره ای جامائیکایی، در سال گذشته پس از مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان در لندن، به دوران حرفه ای خود پایان داد و بازنشسته شد. او در طول دوران ورزشی خود جمعا هشت مدال طلای المپیک گرفت که آمار خیره کننده ای به شمار می رود.

اوسین بولت طرفدار دو آتشه باشگاه منچستر یونایتد است و قبلا تمایل خود را برای پوشیدن پیراهن قرمز شیاطین سرخ و بازی در اولدترافورد ابراز کرده است.

قرارداد اسپانسری او با پوما بعید است به پیوستنش به منچستر یونایتد منتهی شود و این دونده مشهور ۳۱ ساله طرفداران زیادی را منتظر گذاشته تا آخر هفته اطلاعات تکمیلی در این مورد را رسانه ای کند.

بولت در یک پیام توییتری گفت: ”من با یک باشگاه فوتبال قرارداد امضا کرده ام! سه شنبه ساعت ۸(به وقت گرینویچ) نام این باشگاه را متوجه خواهید شد.“

در ماه ژانویه، بولت با تیم آفریقای جنوبی ماملودی سانداونز تمرین کرد تا خود را به عنوان مهاجم فوتبال محک بزند.

جالب اینجاست که پس از امضای قرارداد اوسین بولت با پوما، برنامه هایی نیز برای او ریخته شده بود که با بوروسیا دورتموند تمرین کند.

اوسین بولت افزود:

”یکی از بزرگترین آرزوهای من پیوستن به منچستر یونایتد است. اگر سران دورتموند تشخیص دهند من به اندازه کافی خوب هستم، به آن جا می روم و به سختی تمرین می کنم. من با سر الکس فرگوسن صحبت کردم و از او خواستم که نظرش را راجع به من بگوید. او به من گفت اگر فرم خوبی داشته باشی و واقعا آماده باشی، تلاشم را می کنم تا کاری برایت انجام دهم.“

 

منبع: uk.sports.yahoo.com

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن