گوش به زنگگوش به زنگ

پیر امریک اوبامیانگ با 73 میلیون دلار در آرسنال


باشگاه آرسنال ممکن است تا انتهای این ماه الکسیس سانچز را از دست بدهد، اما پیر امریک اوبامیانگ احتمالا جایگزین این ستاره شیلیایی خواهد شد.

پیر امریک اوبامیانگ احتمالا جایگزین الکسیس سانچز در تیم آرسنال خواهد شد.jpg

پیر امریک اوبامیانگ احتمالا جایگزین الکسیس سانچز در تیم آرسنال خواهد شد

توپچی ها از مدتی قبل با این ملی پوش گابنی لینک شده بودند و روز گذشته میرر ادعا کرد که اوبامیانگ ۲۸ ساله با توپچی های لندن به توافق رسیده است.

به نقل از این منبع بریتانیایی، مهاجم اسبق باشگاه سنت اتین به دلیل مسائل انضباطی که در باشگاه دورتموند آلمان داشته با محرومیت مواجه شده و در حال حاضر آماده انتقال به تیم آرسنال است.

این ستاره آفریقایی بی شک یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال دنیاست. زمانی که یورگن کلوپ سرمربی فعلی باشگاه لیورپول، در دورتموند حضور داشت، اقدام به جذب اوبامیانگ کرد و در ابتدا از او در کنار لواندوفسکی، در پست وینگر استفاده کرد.

از زمانی که لوا دورتموند را ترک کرد و به بایرن مونیخ پیوست، اوبا در پست مهاجم نوک تیم دورتموند بکار گرفته شد و او طی این مدت در این پست پیشرفت شایانی کرده است. اوبامیانگ در این فصل در ۲۳ دیدار ۲۱ گل به ثمر رسانده است.

قرارداد فعلی پیر امریک اوبامیانگ با باشگاه دورتموند در سال ۲۰۲۱ به پایان می رسد.

قیمت این ستاره گابنی ۵۳ میلیون پوند(۷۳ میلیون دلار) است و گفته می شود تیم آرسنال به منظور جایگزینی سانچز، با پرداخت این مبلغ مشکلی ندارد.

منبع: soccerisma.com