گوش به زنگگوش به زنگ

اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستان


اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستان

اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستان

  1. آنتوان گریژمان تمدید قرارداد با اتلتیکو را نپذیرفت

به گزارش “le ۱۰ sport” بارسلونا قراردادی را با این بازیکن فرانسوی  ۲۶ ساله امضا کرده است. گویی آنتوان گریژمان تمایل بسیاری به پیوستن به بارسلونا دارد و پیشنهاد های جدید باشگاه اتلتیکو مادرید روی او اثر نمیگذارد و احتمال بسیار زیادی وجود دارد که در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۸، گریژمان با رقم ۱۰۰ میلیون یورو به بارسا بپیوندد.

آنتوان گریژمان

آنتوان گریژمان

  1. پیوستن محمد صلاح به رئال مادرید

رئال مادرید به دنبال بستن قراردادی با باشگاه لیورپول مبنی بر تعویض گرت بیل و محمد صلاح است اما باشگاه لیورپولی اعلام کرده است که قیمت صلاح ۱۶۰ میلیون یورو خواهد بود و آنها حاضر به فروش ارزان این بازیکن مصری نیستند. لیورپول صلاح را با قیمت ۵۰ میلیون یورو از رم خرید.

محمد صلاح

محمد صلاح

  1. جواب قطعی مورینیو به رئالی ها پیرو خرید دیوید دخیا

رئال مادرید چند سال است که به دنبال خرید این دروازه بان اسپانیایی است و حتی ۲ فصل قبل، بسیار به خرید این بازیکن نزدیک شد که با سهل انگاری سران باشگاه منچستر یونایتد این امر صورت نگرفت.

مورینیو خطاب به رئالی ها گفت:

"  دخیا فروشی نیست و برای حل کردن مشکل دروازه خود دنبال راه حل دیگری باشید."

همچنین اضافه کرد:

" اگر من جای آنها بودم این مسئله را فراموش می کردم و به دنبال دروازه بان دیگری می رفتم"

  1. پشیمانی نیمار از رفتن به پاریس

فیلیپ کوتینیو در خصوص بازگشت نیمار اعلام کرد:

" من این امتیاز را داشتم که با او در برزیل هم بازی باشم و این فوق العاده است که نیمار دوباره به بارسا بازگردد. اگر این امکان صورت بگیرد همه ما از او استقبال می کنیم."

نیمار

نیمار

  1. فروش بلرین

آرسنالی ها امیدوار هستند که با رقم ۵۰ میلیون بلرین را به فروش برسانند. توپچی ها معتقدند که فروش این مدافع باعث جذب سرمایه و تقویت تیم در تابستان امسال خواهد شد.

بارسلونا، یوونتوس و منچستر سیتی علاقه خود را برای خرید این بازیکن نشان داده اند.

  1. پی اس جی به دنبال خرید هری کین

شایعاتی مبنی بر تمایل بسیار رئال مادرید به خرید نیمار و آوردن این بازیکن ۲۶ ساله برزیلی به سانتیاگو برنابئو بر سر زبان ها است. در این بین پی اس جی به دنبال خرید هری کین است.

همچنین وجود اختلاف بین کاوانی و نیمار باعث شده است که سران پی اس جی نیمار را حفظ کنند و کاوانی را بفروشند و کین را خریداری کنند.

هری کین

هری کین

  1. منچستر به خرید لواندوسکی فکر می کند

مهاجم لهستانی تیم بایرن مونیخ خواهان جدایی از بایرن است. در این بین شایعاتی مبنی بر پیوستن به رئال مادرید وجود دارد اما تنها منچستر است که به صورت جدی خواهان جذب این ستاره است.